Treść opublikowana przez grzes283
-
B6 DIVISION
Zwykła każda obsługuje kamerkę cofania? Tylko z ledowymi jest problem?
-
B6 DIVISION
OK, sprawa jasna, zatem allegro wita. Wkisky z colą i do dzieła
-
B6 DIVISION
Swoje sprzedajesz - nie czaje, to czemu na PW nic nie dajesz??
-
B6 DIVISION
Na prawdę super gadacie, ale co z RNS-e.......nic nie macie????
-
B6 DIVISION
Joł Macie gdzies w szafie na sprzedaż RNSa? Ktoś, cos......to PW poproszę
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Tak mam zrobione. Nic popołudniu będę jeszcze raz sprawdzał co i jak. Dokładnie. Na świeżo i powoli. Na pewno ogarniesz.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Pin 6 z lustra daj bezpośrednio do pin 19 mce. Będzie lepiej...
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
No nie mam ale pewnie udam się do mechanika żeby mi to zrobił. Ale nie wiem też dlaczego clh mi nie działa. Ok Tak patrzę jeszcze na schemat i powiedz mi czy pin 4 i 8 od przełącznika DRL/CLH mają być zmostkowane i idą od niego do MCE pin 18C i włącznika AUTO pin 1? Czy wpierw pin 4 i 8 DRL/CLH do włącznika Auto pin1 i od niego do MCE pin 18C ? Czy to nie ma znaczenia ? Jest jeszcze jeden pin - 5 w przełączniku ? to nie przypadkiem masa ? Pin 4 i 8.....tu nie ma znaczenia. Wazne zeby byl mostek. Co do masy przełącznika to pin 5. To pin 5 trzeba podłączyć do masy ? Nic nie ma na schemacie. Pin 5 zostaje wolny. Moj blad. Pin 5 z clh do masy musi isc. Muszę poprawic na schemacie...
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Jeśli podłączyłeś wg schematu to musi działać. Problem może byc od strony kabla, modułu lub włącznika. Ewentualnie coś źle podłączyłeś.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
No nie mam ale pewnie udam się do mechanika żeby mi to zrobił. Ale nie wiem też dlaczego clh mi nie działa. Ok Tak patrzę jeszcze na schemat i powiedz mi czy pin 4 i 8 od przełącznika DRL/CLH mają być zmostkowane i idą od niego do MCE pin 18C i włącznika AUTO pin 1? Czy wpierw pin 4 i 8 DRL/CLH do włącznika Auto pin1 i od niego do MCE pin 18C ? Czy to nie ma znaczenia ? Jest jeszcze jeden pin - 5 w przełączniku ? to nie przypadkiem masa ? Pin 4 i 8.....tu nie ma znaczenia. Wazne zeby byl mostek. Co do masy przełącznika to pin 5. To pin 5 trzeba podłączyć do masy ? Nic nie ma na schemacie. Pin 5 zostaje wolny.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Ok Tak patrzę jeszcze na schemat i powiedz mi czy pin 4 i 8 od przełącznika DRL/CLH mają być zmostkowane i idą od niego do MCE pin 18C i włącznika AUTO pin 1? Czy wpierw pin 4 i 8 DRL/CLH do włącznika Auto pin1 i od niego do MCE pin 18C ? Czy to nie ma znaczenia ? Jest jeszcze jeden pin - 5 w przełączniku ? to nie przypadkiem masa ? Pin 4 i 8.....tu nie ma znaczenia. Wazne zeby byl mostek. Co do masy przełącznika to pin 5.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Ok Tak patrzę jeszcze na schemat i powiedz mi czy pin 4 i 8 od przełącznika DRL/CLH mają być zmostkowane i idą od niego do MCE pin 18C i włącznika AUTO pin 1? Czy wpierw pin 4 i 8 DRL/CLH do włącznika Auto pin1 i od niego do MCE pin 18C ? Czy to nie ma znaczenia ? Jest jeszcze jeden pin - 5 w przełączniku ? to nie przypadkiem masa ? W Drl chyba tak 5 albo 3 jutro poszukam ;-)
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Daj znac, jak ogarniesz :-)
-
B6 DIVISION
No mam nadzieję Nie chcę leda. Za dużo kasiory. Szczerze mówiąc najbardziej mi zależy na możliwości obsługi SD, no i wyglądzie. Sama nawigacja mi nie robi, teraz w S4 jest wytarczajaca
-
B6 DIVISION
Dzięki Józio, teraz tylko szukać RNS-e
-
B6 DIVISION
no tak ale tuner jest zbędny i można zawsze parę groszy przytulić, pewnie musiałeś ciągnąć cany a tu wystarczy tylko połączyć piny Czyli we wtyczce, która jest w bagażniku od TMC łącze podane wyżej piny? Wtyczki wtedy już nie podłączam do TMC, bo nie bedzie potrzebny już? Później podane piny z wtyczki szarej łącze z pinami z przejściówki ISO na ISO 2 w kostce D i wszystko bangla?
-
B6 DIVISION
Coś tam mam, po lewej stronie, ale wszystko jest zakryte tą czarną skrzynką i za dużo zachodu żeby sprawdzić. Wymacałem, że jakieś kable dochodzą na tył tej skrzynki, jeden jest chyba gruby brązowy, a wtyczka jest podobna do tej, co antena od GPSu. Jest jeszcze taka mniejsza wtyczka, jakby kilku pinowa......Generalnie coś tam innego może być jeszcze?
-
B6 DIVISION
Acha, muszę ogarnąć, bo teraz nie kojarzę. Coś tam chyba mam, ale....ide sprawdzić
-
B6 DIVISION
dobre, tylko czym TMC, to ta mała skrzyneczka blaszana, do czego toto jest? Radio?
-
B6 DIVISION
No właśnie ponoć nie jest tak kolorowo. Pisałem dzisiaj z Dominem, potwierdził, że muszę pociągnąć cany do radia. Niestety nie ma żadnej rozpiski co i jak, a ja niczego na forum nie znalazłem. Myślałem, że może ktoś z Was coś wie w temacie
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Do śruby, która jest dosłownie za pedałem sprzęgła. Nakrętka - chyba 10 do której idą inne czerwone kable. Tam jest taki, jakby panel z kilkoma takimi nakrętkami. Bezp. nr 36 ma z tyłu czarno-żółty kabelek, pod ten kabelek się podpinasz. Musisz tylko zdjąć tylną osłonę skrzynki, bo inaczej nie dojdziesz
-
B6 DIVISION
Panowie, jest gdzieś na forum opis podłączenia rns-e w miejsce rns-d? Nie mogę znaleźć
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Tak jest Panie :-)
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Do gniazda C.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Czyli sprawa jasna, ja nie drążyłem tematu, bo u siebie i tak montowałem pod ori. Najgorzej, to dorwać lusterko w s-linie, zwykłe szare jeszcze się złapie czasami.....