Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zwykła każda obsługuje kamerkę cofania? Tylko z ledowymi jest problem?
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    OK, sprawa jasna, zatem allegro wita. Wkisky z colą i do dzieła
  3. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Swoje sprzedajesz - nie czaje, to czemu na PW nic nie dajesz??
  4. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na prawdę super gadacie, ale co z RNS-e.......nic nie macie????
  5. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Joł Macie gdzies w szafie na sprzedaż RNSa? Ktoś, cos......to PW poproszę
  6. Tak mam zrobione. Nic popołudniu będę jeszcze raz sprawdzał co i jak. Dokładnie. Na świeżo i powoli. Na pewno ogarniesz.
  7. Pin 6 z lustra daj bezpośrednio do pin 19 mce. Będzie lepiej...
  8. No nie mam ale pewnie udam się do mechanika żeby mi to zrobił. Ale nie wiem też dlaczego clh mi nie działa. Ok Tak patrzę jeszcze na schemat i powiedz mi czy pin 4 i 8 od przełącznika DRL/CLH mają być zmostkowane i idą od niego do MCE pin 18C i włącznika AUTO pin 1? Czy wpierw pin 4 i 8 DRL/CLH do włącznika Auto pin1 i od niego do MCE pin 18C ? Czy to nie ma znaczenia ? Jest jeszcze jeden pin - 5 w przełączniku ? to nie przypadkiem masa ? Pin 4 i 8.....tu nie ma znaczenia. Wazne zeby byl mostek. Co do masy przełącznika to pin 5. To pin 5 trzeba podłączyć do masy ? Nic nie ma na schemacie. Pin 5 zostaje wolny. Moj blad. Pin 5 z clh do masy musi isc. Muszę poprawic na schemacie...
  9. Jeśli podłączyłeś wg schematu to musi działać. Problem może byc od strony kabla, modułu lub włącznika. Ewentualnie coś źle podłączyłeś.
  10. No nie mam ale pewnie udam się do mechanika żeby mi to zrobił. Ale nie wiem też dlaczego clh mi nie działa. Ok Tak patrzę jeszcze na schemat i powiedz mi czy pin 4 i 8 od przełącznika DRL/CLH mają być zmostkowane i idą od niego do MCE pin 18C i włącznika AUTO pin 1? Czy wpierw pin 4 i 8 DRL/CLH do włącznika Auto pin1 i od niego do MCE pin 18C ? Czy to nie ma znaczenia ? Jest jeszcze jeden pin - 5 w przełączniku ? to nie przypadkiem masa ? Pin 4 i 8.....tu nie ma znaczenia. Wazne zeby byl mostek. Co do masy przełącznika to pin 5. To pin 5 trzeba podłączyć do masy ? Nic nie ma na schemacie. Pin 5 zostaje wolny.
  11. Ok Tak patrzę jeszcze na schemat i powiedz mi czy pin 4 i 8 od przełącznika DRL/CLH mają być zmostkowane i idą od niego do MCE pin 18C i włącznika AUTO pin 1? Czy wpierw pin 4 i 8 DRL/CLH do włącznika Auto pin1 i od niego do MCE pin 18C ? Czy to nie ma znaczenia ? Jest jeszcze jeden pin - 5 w przełączniku ? to nie przypadkiem masa ? Pin 4 i 8.....tu nie ma znaczenia. Wazne zeby byl mostek. Co do masy przełącznika to pin 5.
  12. Ok Tak patrzę jeszcze na schemat i powiedz mi czy pin 4 i 8 od przełącznika DRL/CLH mają być zmostkowane i idą od niego do MCE pin 18C i włącznika AUTO pin 1? Czy wpierw pin 4 i 8 DRL/CLH do włącznika Auto pin1 i od niego do MCE pin 18C ? Czy to nie ma znaczenia ? Jest jeszcze jeden pin - 5 w przełączniku ? to nie przypadkiem masa ? W Drl chyba tak 5 albo 3 jutro poszukam ;-)
  13. Daj znac, jak ogarniesz :-)
  14. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No mam nadzieję Nie chcę leda. Za dużo kasiory. Szczerze mówiąc najbardziej mi zależy na możliwości obsługi SD, no i wyglądzie. Sama nawigacja mi nie robi, teraz w S4 jest wytarczajaca
  15. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Józio, teraz tylko szukać RNS-e
  16. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no tak ale tuner jest zbędny i można zawsze parę groszy przytulić, pewnie musiałeś ciągnąć cany a tu wystarczy tylko połączyć piny Czyli we wtyczce, która jest w bagażniku od TMC łącze podane wyżej piny? Wtyczki wtedy już nie podłączam do TMC, bo nie bedzie potrzebny już? Później podane piny z wtyczki szarej łącze z pinami z przejściówki ISO na ISO 2 w kostce D i wszystko bangla?
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś tam mam, po lewej stronie, ale wszystko jest zakryte tą czarną skrzynką i za dużo zachodu żeby sprawdzić. Wymacałem, że jakieś kable dochodzą na tył tej skrzynki, jeden jest chyba gruby brązowy, a wtyczka jest podobna do tej, co antena od GPSu. Jest jeszcze taka mniejsza wtyczka, jakby kilku pinowa......Generalnie coś tam innego może być jeszcze?
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Acha, muszę ogarnąć, bo teraz nie kojarzę. Coś tam chyba mam, ale....ide sprawdzić
  19. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobre, tylko czym TMC, to ta mała skrzyneczka blaszana, do czego toto jest? Radio?
  20. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie ponoć nie jest tak kolorowo. Pisałem dzisiaj z Dominem, potwierdził, że muszę pociągnąć cany do radia. Niestety nie ma żadnej rozpiski co i jak, a ja niczego na forum nie znalazłem. Myślałem, że może ktoś z Was coś wie w temacie
  21. Do śruby, która jest dosłownie za pedałem sprzęgła. Nakrętka - chyba 10 do której idą inne czerwone kable. Tam jest taki, jakby panel z kilkoma takimi nakrętkami. Bezp. nr 36 ma z tyłu czarno-żółty kabelek, pod ten kabelek się podpinasz. Musisz tylko zdjąć tylną osłonę skrzynki, bo inaczej nie dojdziesz
  22. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jest gdzieś na forum opis podłączenia rns-e w miejsce rns-d? Nie mogę znaleźć
  23. Tak jest Panie :-)
  24. Do gniazda C.
  25. Czyli sprawa jasna, ja nie drążyłem tematu, bo u siebie i tak montowałem pod ori. Najgorzej, to dorwać lusterko w s-linie, zwykłe szare jeszcze się złapie czasami.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.