Treść opublikowana przez grzes283
-
wlacznik swiatel problem
Najprawdopodobniej zły włącznik.
-
B6 DIVISION
Panowie, ma ktoś numer tej naklejki czarnej na zderzak tylny avant s-line na dwa kominy? Nie mogę nigdzie znaleźć....
-
Jaka szerokość opon przy profilu 40/17
Trochę dziwne pytanie. Profil wychodzi z szerokosci....
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Przerabiałem to. Ciśnienie w normie a dalej dudni. Hydraulika kompletna zrobiona i dalej dudni......ciężki temat.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
A nie lepiej 2.7, ponoć dobry silniczek...
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Aaa. To zmienia postać sprawy. ;-)
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Nie irytuje Cię to podswietlenie? Montaż diody to 5 min.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Znajomy za nowe wtryski dał 6000 bez montażu. Po zniżkach z aso.
-
Opony 205/50 na felge 7,5 cala
Ja miałem na 8,5J i przy gwincie super to wyglądało. Z tym, że 235 to zabójstwo dla wspomagania, paliwa, osiągów ....długo by wymieniać. Na pewno dziury będzie lepiej wybierać, to wszystko. Ładuj 205/50 będziesz zadowolony.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Też to słyszałem odnośnie rozrządu,aczkolwiek nigdy nie dociekalem.
-
Opony 205/50 na felge 7,5 cala
Miałem 205/50/17 super sprawa, na tyle mnie przekonały, że później wrzuciłem 205/45/18 i też rewelacja. Teraz mam 225/40/18 w audi i jak przejdę na 17, to na pewno 205 wleci.Byc może i przy 18 się skuszę.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Zawsze to jakieś rozwiązanie. 3.0 mowa o tdi? A nie jest to trafiony silnik? Różne opinie słyszałem ale w większości złe.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Kiedyś w TuneUp rozmawiałem z ich klientem, który do octavii regenerował u Świątka, akurat polecał. Ja nie słyszałem żadnej pozytywnej opinii o regenerowanym. Natomiast o używkach w dobrym stanie same pozytywy.......no poza deficytem na ten towar.
-
Jakie najnizsze ET w A4 B6.
Ocierać nic nie będzie, tylko się zastanawiam czy koła nie będą wystawać poza obrys nadkola. Ja u siebie mam ET25 na tyle. Przy gwincie jest w sam raz, ale to jest niżej jakieś myślę 5 cm. Jak auto będzie na serii, to istnieje ryzyko, że koła będzie wystawać....
-
Jakie najnizsze ET w A4 B6.
Bez problemu. Kwestia jeszcze czy masz gwint, s-line, czy serię.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Myślisz, że jest aż tak sprytny Możliwe, ale póki co działa bdb. Dzisiaj wyjeżdżałem z parkingu podziemnego i od razu przełączył na dzienne. Kilka dni po założeniu wszystkich gratów nie działał tak, więc nadal uważam, że to musi być kwestia adaptacji.
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/czarna-kieszen-na-dysk-3-5-cala-ata-sata-usb-2-0-i5106600027.html Ale głowy za to nie dam Dzięki, napisze do sprzedawcy. Kiedyś słyszałem, że istnieje ryzyko spalenia dysku. Dlatego pytam, może ktoś używał i ma jakiś sprawdzony produkt.
-
B6 DIVISION
Panowie, czy ktoś z Was ogarnia temat komputerowy? Potrzebuje redukcję z dysku SATA na usb, żeby do laptopa podłączyć dysk z kompa stacjonarnego. Coś możecie polecić?
-
Znaczenie ET Felgi
Dokładnie. ET 45 + dystans 17 mm da Tobie ET 28. Bez problemu powinno wejść przy Twoich parametrach koła.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
U mnie jest tak samo. Regulacji niestety u nas nie ma. A CLH ma osobny czujnik i być może jest mniej wrażliwy. Ja mam wrażenie, być może mylne że to musi wszystko razem się jakoś dograć. Na początku, w dzień po wjechaniu do 30 metrowego tunelu włączał się xenon, ale po wyjechaniu na dzienne już mi nie przełączył. Teraz widzę, że wszystko jest OK. Kiedyś myślałem, że może trzeba by przemyć czujniki spirytusem lub tp, ale odpuściłem.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Zwróciłem uwagę, nawet mam zdjęcia, bo zwątpiłem. I tak jak mówie - wszystko było OK. Nieistotne już, ważne że temat rozwiązany. Co do dziennych, to sprawdzałem rano i po wyłączeniu silnika palą się jeszcze przez ok. 2sek. Wieczorem sprawdzę, jak się zachowują, gdy wyłączę samochód na włączonych xenonach. Bartek, sprawdzałem jak moduł się zachowuje po wyłączeniu auta na xenonach. Tak, jak u Ciebie, czyli zapalają sie dzienne na ok 3 sek. To nie istotne, najważniejsze że podświetlenie bangla i to za 10 groszy
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
idziesz jak burza
- B6 DIVISION
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Ciekawe od czego to zależy. U mnie też działało normalnie a po naprawie alarmu jest inaczej....
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Ok, jutro może gdzieś kupię, zaraz wlutuje Sprawdzę też, jak zachowują mi się dzienne. Po wyłączeniu silnika, zapalają Ci się na ok. sekundę dzienne, tak?