Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes283

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes283

  1. Najprawdopodobniej zły włącznik.
  2. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, ma ktoś numer tej naklejki czarnej na zderzak tylny avant s-line na dwa kominy? Nie mogę nigdzie znaleźć....
  3. Trochę dziwne pytanie. Profil wychodzi z szerokosci....
  4. Przerabiałem to. Ciśnienie w normie a dalej dudni. Hydraulika kompletna zrobiona i dalej dudni......ciężki temat.
  5. A nie lepiej 2.7, ponoć dobry silniczek...
  6. Aaa. To zmienia postać sprawy. ;-)
  7. Nie irytuje Cię to podswietlenie? Montaż diody to 5 min.
  8. Znajomy za nowe wtryski dał 6000 bez montażu. Po zniżkach z aso.
  9. Ja miałem na 8,5J i przy gwincie super to wyglądało. Z tym, że 235 to zabójstwo dla wspomagania, paliwa, osiągów ....długo by wymieniać. Na pewno dziury będzie lepiej wybierać, to wszystko. Ładuj 205/50 będziesz zadowolony.
  10. Też to słyszałem odnośnie rozrządu,aczkolwiek nigdy nie dociekalem.
  11. Miałem 205/50/17 super sprawa, na tyle mnie przekonały, że później wrzuciłem 205/45/18 i też rewelacja. Teraz mam 225/40/18 w audi i jak przejdę na 17, to na pewno 205 wleci.Byc może i przy 18 się skuszę.
  12. Zawsze to jakieś rozwiązanie. 3.0 mowa o tdi? A nie jest to trafiony silnik? Różne opinie słyszałem ale w większości złe.
  13. Kiedyś w TuneUp rozmawiałem z ich klientem, który do octavii regenerował u Świątka, akurat polecał. Ja nie słyszałem żadnej pozytywnej opinii o regenerowanym. Natomiast o używkach w dobrym stanie same pozytywy.......no poza deficytem na ten towar.
  14. Ocierać nic nie będzie, tylko się zastanawiam czy koła nie będą wystawać poza obrys nadkola. Ja u siebie mam ET25 na tyle. Przy gwincie jest w sam raz, ale to jest niżej jakieś myślę 5 cm. Jak auto będzie na serii, to istnieje ryzyko, że koła będzie wystawać....
  15. Bez problemu. Kwestia jeszcze czy masz gwint, s-line, czy serię.
  16. Myślisz, że jest aż tak sprytny Możliwe, ale póki co działa bdb. Dzisiaj wyjeżdżałem z parkingu podziemnego i od razu przełączył na dzienne. Kilka dni po założeniu wszystkich gratów nie działał tak, więc nadal uważam, że to musi być kwestia adaptacji.
  17. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/czarna-kieszen-na-dysk-3-5-cala-ata-sata-usb-2-0-i5106600027.html Ale głowy za to nie dam Dzięki, napisze do sprzedawcy. Kiedyś słyszałem, że istnieje ryzyko spalenia dysku. Dlatego pytam, może ktoś używał i ma jakiś sprawdzony produkt.
  18. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, czy ktoś z Was ogarnia temat komputerowy? Potrzebuje redukcję z dysku SATA na usb, żeby do laptopa podłączyć dysk z kompa stacjonarnego. Coś możecie polecić?
  19. Dokładnie. ET 45 + dystans 17 mm da Tobie ET 28. Bez problemu powinno wejść przy Twoich parametrach koła.
  20. U mnie jest tak samo. Regulacji niestety u nas nie ma. A CLH ma osobny czujnik i być może jest mniej wrażliwy. Ja mam wrażenie, być może mylne że to musi wszystko razem się jakoś dograć. Na początku, w dzień po wjechaniu do 30 metrowego tunelu włączał się xenon, ale po wyjechaniu na dzienne już mi nie przełączył. Teraz widzę, że wszystko jest OK. Kiedyś myślałem, że może trzeba by przemyć czujniki spirytusem lub tp, ale odpuściłem.
  21. Zwróciłem uwagę, nawet mam zdjęcia, bo zwątpiłem. I tak jak mówie - wszystko było OK. Nieistotne już, ważne że temat rozwiązany. Co do dziennych, to sprawdzałem rano i po wyłączeniu silnika palą się jeszcze przez ok. 2sek. Wieczorem sprawdzę, jak się zachowują, gdy wyłączę samochód na włączonych xenonach. Bartek, sprawdzałem jak moduł się zachowuje po wyłączeniu auta na xenonach. Tak, jak u Ciebie, czyli zapalają sie dzienne na ok 3 sek. To nie istotne, najważniejsze że podświetlenie bangla i to za 10 groszy
  22. idziesz jak burza
  23. grzes283 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie dzięki
  24. Ciekawe od czego to zależy. U mnie też działało normalnie a po naprawie alarmu jest inaczej....
  25. Ok, jutro może gdzieś kupię, zaraz wlutuje Sprawdzę też, jak zachowują mi się dzienne. Po wyłączeniu silnika, zapalają Ci się na ok. sekundę dzienne, tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.