Treść opublikowana przez grzes283
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Siema, gratuluje zakupu!!Konkretne auto, nawet nie ma co sie rozpisywać. Tłukłem sie dzisiaj rano po Nowym Stawie.........myślełem że przypadkiem gdzieś przefruniesz Tak jak koledzy wcześniej pisali pakiet shadow by pasił, do tego felga i lusterka w czarnym macie, chyba by spasiło wszystko.......Powodzenia
-
Jakie świece do 1.9 TDI AVF?
dzieki
-
Jakie świece do 1.9 TDI AVF?
Witam, pewnie już ktoś poruszał wątek świec żarowych do naszych klekotów. Niestety nie mogę znaleźć, dlatego zapytam osobiście, jakie najlepsze świece żarowe do silnika AVF? Mam na myśli firmę i długość. Kiedyś obiło mi się o uszy, że najlepiej montować dłuższe od katalogowych i NGK. Co mam na myśli pisząć dłuższe? Dłuższe, czyli jak długie?? Z góry dziękuje za odpowiedz i sorki, za kolejny temat.
-
RNS-E - jak to ugryżć???
Dziękuje Panowie.
-
RNS-E - jak to ugryżć???
Witam. Mam pytanie, które pewnie już kiedyś było poruszane na forum, a ja nie potrafię go odkopać ( sorki ). Otóż w chwili obecnej mam oryginalną nawigację Navigacjon PLUS ze zmieniarką itp. Zastanawiam się nad wymianą na RNS-E i teraz tak, czy coś prócz samej navi musze dokupić? Jaką wersję RNS-E szukać, która najlepsza itd?, Jak wygląda sprawa podłączenia navi pod standardowy parktronic, tu mam na myśli "parkowanie" na wyświetlaczu,? Jaka cene mogę dostać +- za swoja navi + zmieniarka? Audi mam z 2002, chyba nie jest na CANie, tylko na K-Line - jeśli to ma znaczenie, a i jeszcze kolorowy licznik... Dzięki i pozdrawiam
-
Moja Pełowa A4...
Zgadza sie, czarna perla to najlepszy kolor, poza bialym ;-), ale ciezki w utrzymaniu - dlatego niewdzieczny :-)
-
Moja Pełowa A4...
Niewdzięczny kolorek, tak poza tym ciekawe plany, obyś je wszystkie zrealizował jak najszybciej. Podstawa jest i to całkiem dobra, teraz tylko płyń na szeroką wodę.......powodzonka w modach ;-)
-
[ B6 AVF ] S-line tdi
Twoja fura kozak, generalnie wszystko na wysokim standardzie. Koło grube, kolor super. Naprawde zaduzo to nie masz do modzenia. Co do auta Twojego kolegi, to koło psuje wszystko, takie lekko festyniarskie ;-). 20", spoko, choć wg. mnie zbyt duzo do A4 - ale nigdy nie w chromie. Pozdrawiam i powodzenia
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Dzięki Panowie, wszystko juz jest jasne. Lotke mam jednak od B7 - nie pasuje pod stop. Klejona bedzie na klej do szyb. Jeszcze jedno : czy swiatło stop z b7 podejdzie do b6?, może wówczas obejdzie sie bez docinania lotki? Dzięki bardzo i pozdrawiam
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
B6, to generalnie jest b6. Dzieki za pomoc i sorki za akcje. Pozdrawiam
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Nie bedzie zbytnio odstawac? W ori klapie, poza otworami jest wszystko to samo?
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Spoko, moj blad, zle Twoj post odebralem. Ale wydalo mi sie to dziwne, ze mam na stara nakleic. Wydawalo mi sie, ze jaja sobie robisz. Sorry!!!
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Zgadza sie, napisal tak. Ale audi mam pierwszy raz, wiec nie podejrzewalem, ze serii sie nie demontuje. Odebralem jego post jako beke z mojej nie wiedzy i dlatego tak napisalem. Reszte juz znasz.
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Sluchajcie BARANY!! Skoro pytam, tzn ze nie wiem. Proste, ale widze, ze z myslenie u was ciezko. Trudno. Bywa i tak. Forum jest po to aby czegos sie dowiedziec, a nie z oslami pisac!!! Koniec OT
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Drugi qr** madry!!!! Pytam jak zdemontowac, a nie zalozyc. Chyba Ty masz problem z ogarnieciem tekstu.
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
A ty tak masz, fajnie musi wyglądać. To taki Japan Tunning, tak?
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Panowie, stoję przed tym samym problemem. Nie wiem jak to jest u mnie rozwiązane, ale podejrzewam że nie mam otworów na kołki, Chyba bym je widział po otwarciu klapy? Teraz druga sprawa. Jak w miare bezkolizyjnie odkleic standardową lotke?
-
A4 B6 pelen S-line exterior 2004 rok 131km
Ciekawy okaz, i fajnie ze w oryginale. Porób kilka lepszych fotek i daj też foty środka. Pozdrawiam
-
Miszcz'owskie....A4 1,9 Tdi 131KM..fwd...18' RS6...Webasto...multifunkcja...
Powinno być OK. Przynajmniej nieduża różnica. Lepiej dać 2mm za mały dystans, niż mm za duży
-
[ B6 AVF ] S-line tdi
ładna, dobrze zrobiona, z zewnątrz perła, ciekawe jak środek??? Generalnie gratuluję zakupu
-
Miszcz'owskie....A4 1,9 Tdi 131KM..fwd...18' RS6...Webasto...multifunkcja...
Dokładnie ET 42 8J i ET54 7,5J - myślę że u Ciebie spokojnie możesz dać na tyła 17-20mm - to da ET 34, więc powinno być OK, ale dla bezpieczeństwa daj 17mm. Przód myśle że 15 będzie git. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.
-
Miszcz'owskie....A4 1,9 Tdi 131KM..fwd...18' RS6...Webasto...multifunkcja...
Przy tych parametrach myśle że na tył wejdzie Tobie jakieś 17-20mm, a na przód jakieś 12-15mm spokojnie. Zależy jeszcze jakie masz zawieszenie i gume. Samo ET felgi nie jest 100% wyznacznikiem. Im większa gleba, tym bardziej można zbić ET, tak samo z oponą. Im węższa i niższa opona, tym lepiej nam się ułoży w nadkolu na mniejszym ET. Dla przykładu: Moja Bora miała ET 35-32, na samych sprężynach przy kole 17" 225/45 i ET 35 nie wiele zdziałałem, natomiast już przy dobrze skręconym gwincie, kole 18" 205/45 uzyskałem ET 20 z tyłu i 30 z przodu - a można by jeszcz zbić, lecz przy oponie 205/40. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
hehehe, dzieki i milej zabawy
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Zacna furka wszystko z dystansem zrobione bardzo ladnie wyglada i jeszcze ten kolorek...baja powiedz mi co masz za oponke na rsach i jaka zawieche na aucie ? Pozdrawiam
-
Lakiernik Gdansk
Dzieki, juz mam lakiernika. Pozdrawiam