Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. no proszę, czyli z glinką jak z kobietą - delikatnie, znaczym siem
  2. Którędy wracałeś że 4 radiowozy widziałeś .... ja wracałem i żadnego nie widziałem a może już oczopląsu dostałeś i widzisz ich na każdym skrzyżowaniu Okopowa, Towarowa, Grójecka.. Od dwóch dni jeżdżę po mieście 60km/h no nie możliwe silnik docierasz??? 26 pkt docieram ja pierdziu - to masakra jakaś i długo będziesz się tak męczył ?? w końcu i tak cię zatrzymają, pewnie pomyślą że ktoś się nie bał i OOOO zayebał
  3. [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 07:46_________________________________________________ no pany do roboty http://praca.wp.pl/title,Na-spermie-zarabiaja-nawet-do-kilku-tysiecy,wid,13201946,wiadomosc.html?ticaid=1bea2 :polew:
  4. mam nadzieję że już wybór dokonany - obyś postawił na nówkę Pilk. :gwizdanie:
  5. facet powiedzmy sobie szczerze - przecież to masakra jakaś jest daj se z tym spokój i sam zmień po co ci kłopoty - jak nie z diagnostą to na drodze ??
  6. i słusznie, z tarciem nie przesadzaj może ta glinka, to wydaje się być dobry pomysł pozdrawiamy anvers
  7. jasne - i to od lat :good:
  8. sorry no to stoimy po przeciwnej stronie barykady ale luzik - niech wygra lepszy a tak nawiasne - kto na forum ma Gunnersów w podpisie oraz w avatarze profilowym ???? kiedyś widziałem, ale już nie kojarzę
  9. kuźwa jak dzisiaj przegrają to nie dokończe składać padaki, wieszam się na suchej gałęzi ty, a za kogo będziesz 3mać kciuki ??
  10. dla wszystkich fanów futbolu - pozostała raptem godzina ...
  11. oj nie bądź taki delikutaśny
  12. no nie ? no jacha :good:
  13. żadna "koleżanka" już się nie pojawia ?? :polew: niedawno jedna próbowała ale uciekła przerażona stanem psychicznym Pozia i postami na forum i słusznie - w wersji live jest przecież jeszcze gorszy :>
  14. odnośnie tych ciekawych planów na dzisiejszy wieczór - nawet jak z tego małe będą (Makaron, już ty wiesz co ) to i tak może być całkiem wesoło
  15. co ??? w szafie już wyschło ? nie wiem , nie dzwoniłem się nie dziwię - ja bym chyba
  16. co ??? w szafie już wyschło ?
  17. Chica Boom (Females Only)
  18. już nie
  19. greg nie ujmuje Holendrowi, ale zgodzisz się zapewne, że różnicę robi Suarez jak sobie przypomnę, co on odwalał na Mundialu razem z Forlanem :gwizdanie: wcale się nie dziwię, że tak mu tu idzie - aczkolwiek i Kenny "Happy Birthday" wraz z atmosferą którą wprowadza na Anfield i The Kop robią różnicę
  20. no szlag by trafił wtorek w plecy z chelsea, a dzisiaj z liverpoolem cholera jasna, no czarny tydzień jakiś :angry:
  21. oj tam oj tam PiS tym bardziej że twój nick robi u mnie w kompach za hasło ale piękne słońce, od samego rańca banan :>
  22. Ta jak ślpepy z głuchym :hi: a to moja wina, że on i ślepy i głuchy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.