Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. wdech/wydech ..... wdech/wydech ..... już jest dobrze, wyparowało
  2. panowie powoli pakowanko i wypad na imprezę więc od siebie życzę na przyszły rok - szerokiej suchej i bezpiecznej, mało awarii i zero dzwonów, a co za tym idzie, niewykorzystanych polis ubezpieczeniowych :> a tak bardziej trywialnie - dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w 2011 zdrowaś tomas_h
  3. nie wiem, może dlatego że po 3 szampanach jestem, ale jakoś mnie to rozwaliło ........ :polew: :polew:
  4. net odcinają?
  5. co jest do uja pana cisza taka - poumierali wszyscy ?? pisać coś, ale to już
  6. dobrze ze potem holowanka nie było ....... FVA- Tow Rope Fail
  7. potwierdzam - sam jestem na etapie wykupu tej opcji zobacz czy możesz też to zrobić, kosztuje raptem 5 dych, a można być sporo do przodu w przypadku tzw. kuku a do tego jest to osobne ubezpieczenie, w przypadku skorzystania nie ma żadnego wpływu na posiadane zniżki jak na moje, to warte rozważenia ..... ja mam ta opcje w PZU spokojnie działa wymieniałem szybe w A4 nie tracisz zniżek ani nic w A6 wykupiłem tez pakiet szyba i zapłaciłem 40 zł chyba a szyby ubezpieczone na 2 tys zł za 100 zł można wykupic chyba do wartości 5 tys zl jakos tak w PZU szyby wymienia sie w JAAN Glass zadzwoniełm do PZU zgłosiłem a za 3 dni miałem nowa szybę w aucie dodam jeszcze tylko, że nie chodzi tylko o szyby - wszystkie lampy też wchodzą w zakres ubezpieczenia
  8. ba uwaga... uwaga... nowe zdjecia Pozka z ostatniego zlotu mitasubiszi
  9. fachowcy w pis-du ......
  10. potwierdzam - sam jestem na etapie wykupu tej opcji zobacz czy możesz też to zrobić, kosztuje raptem 5 dych, a można być sporo do przodu w przypadku tzw. kuku a do tego jest to osobne ubezpieczenie, w przypadku skorzystania nie ma żadnego wpływu na posiadane zniżki jak na moje, to warte rozważenia .....
  11. a co kupiłeś i skąd chwal się
  12. jakieś paliwo do rakiet tam chyba mają - czy cóś to pewnie jakies biturbo albo i dabl biturbo
  13. jakieś paliwo do rakiet tam chyba mają - czy cóś
  14. Niejaki Mietek - no nie poszło kolesiowi 30 sekund. Tyle czasu potrzebował 26 letni kierowca samochodu osobowego audi, aby powiększyć swoje konto o 24 punkty karne. Policjanci z Lubartowa zauważyli samochód audi pędzące z prędkością 190 km/h tj. o 100 km/h szybciej niż pozwalały na to przepisy. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Patrolując drogę krajową nr 19 w miejscowości Mieczysławka k. Lubartowa policjanci z lubartowskiej drogówki zauważyli samochód osobowy audi jadący w kierunku Lublina, którego kierujący jechał z nadmierna prędkością. Wykonany przy pomocy policyjnego videorejestratora pomiar prędkości wykazał, że samochód audi pędził z prędkością 190 km/h tj. o 100 km/h szybciej niż pozwalały na to przepisy. Policjanci rozpoczęli pościg używając sygnałów błyskowych i dźwiękowych. czytaj dalej Kierujący audi nie zwracał uwagi na jadący za nim radiowóz i popełniał kolejne wykroczenia drogowe: wyprzedził inne pojazdy na oznakowanym przejściu dla pieszych oraz na skrzyżowaniu. W ciągu niespełna 30 sekund czyli od momentu pomiaru prędkości do chwili zatrzymania, kierowca audi, 26 letni mieszkaniec Lublina, popełnił wiele wykroczeń drogowych, za które otrzymał mandat w wysokości 1 tys. zł., a jego konto punktowe powiększyło się o 24 punkty karne.
  15. o w torbe jeża no genialne, nie ma to jak się pośmiać od rana
  16. dostałeś skarpetki nie - podkoszulki [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 14:10_________________________________________________laska ma chyba jakiś problem z białym na usteczkach ......
  17. kali, bogactwo to pojecie względne był praktyczny - wielka księga nalewek oj będzie pite, coś tak czuję :gwizdanie:
  18. święta święta i .....
  19. jeszcze Kszyniek wysoki jest, tylko on odrazu oddaje z łopaty :>
  20. :polew: :polew:
  21. chris nie mundruj w zeszłym roku miałem kłopoty z klapkami od wysuwających się dysz spryskiwaczy z tego co wiem, to zalanie płynem ori gwarantuje odpowiednie nasmarowanie, czy cosik tam w każdym bądź razie tak słyszałem może od czasu do czasu warto wjechać i wziąć od nich zdrowaś k.
  22. fela ładna, ale czy na pewno wymiarami będzie ci pasować?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.