Treść opublikowana przez TomekTdi
-
Światła stop
Zarówki całe ?
-
Klapa bagażnika s line
Przekładasz i tyle
-
BRD bardzo częste wypalanie DPF!!!
Wywalaj to dziadostwo bo DPF w każdym silniku na PD to jedna wielka porażka.
-
1.8T BFB moc
Czyli auto po programie w Niemczech.
-
1.8T BFB moc
Chyba ,że była sprowadzana np. z Niemiec i tam ktoś robił program wpisany w Briefie i podczas rejestracji tak przepisali do polskiego dowodu rejestracyjnego.
-
BRD bardzo częste wypalanie DPF!!!
Kąt wtrysku to nie w silniku PD
-
Lekki samochód ciężarowy - z czego wybierać?
Może Mercedes Vario ? Sprzęt pancerny i nie do zajeżdżenia sam posiadam takiego tylko w najsłabszej wersji 2.9 https://www.trucksnl.com/pl/used-mercedes-benz-vario-816-d-4x2-efh-umweltplakette-grün-radio-3259221-vd
-
BRD poszukiwany specjalista od 2.0 TDi Siemens
/Informacja dla potomnych. Jednak pękła głowica w okolicach 3 pompowtryskiwacza. Teraz pytanie czy wszystkie 2.0 TDi PD 16V mają takie same głowice ? Czy głowica np od BKD bez problemu spasuję do BRD ?
-
BRD poszukiwany specjalista od 2.0 TDi Siemens
Ktoś, coś jeszcze jakieś pomysły ?
-
BRD poszukiwany specjalista od 2.0 TDi Siemens
Sprawdzona i przemierzona, wychodzi ,że jest okej. Będę się starał skombinować drugą na podmiane.
-
BRD poszukiwany specjalista od 2.0 TDi Siemens
Jak w tytule potrzebuję specjalisty od BRD'ka. Postanowił wykończyć mnie finansowo i nerwowo. Zaczęlo się od cewki na trzecim cylindrze. Standardowo auto zgasło i był koniec jazdy. Po naprawie cewki i przejechaniu 500km zaczął się kolejny problem. Auto przy przyspieszaniu zaczynało mocno szarpać w okolicach 2000obr/min. Postanowiłem wymienić komplet pompek na inny z końcówką "T" aby je wyeliminować, nowe oringi śruby montażowe itp i jest jeszcze gorzej. Na VAG'u błędów 0. Kolejno wymieniona vacumpompa, filtr paliwa sprawdzana próba szczelności gniaz pompek w głowicy, sprawdzona wiązka od PD i jest coraz gorzej. Obecnie nawet na biegu jałowym przy przygazowaniu auto zaczyna się trząść. Jedynie co zauważyłem to na VAG'u w 19 oknie w momencie "drgawek" napięcie spada na 3 i 4 cylindrze do około 120,00V i korekty świrują na 3 cylindrze nawet do +2.8 i po chwili się wszystko normuję i jest ok. Proszę o pomoc bo dostaję szału.
-
Zmiana wtryskow siemensa na bosha ???
Najgorsze w Siemensach jest to ,że jak padnie jedna z pompek to silnik zgaśnie a przeważnie dzieje się to w najmniej oczewkiwanym momencie daleko od domu, bez wcześniejszych żadnych oznak...
-
Bmw e34 czarna blacha
Wrzucaj pewnie, wiele osób chętnie poczyta Szkoda tylko ,że chcąc przerejestrować autko niestety tablice będziesz musiał wymienić chyba ,że nie zgłosisz tego w urzędzie komunikacji.
-
Seat Exeo Quattro
Gratki autka Szkoda ,że EXEO fabrycznie nie wychodziło w Quattro, chyba Audi bało się ,że spadnie im sprzedaż B8
-
[BRD] GDZIE- Regeneracja/czyszczenie pompowtryskiwaczy siemens ?
Kolego a mam jeszcze pytanie. Padła mi jedna sztuka. Wysyłałeś wszystkie pozostałe także na regeneracje czy u siebie po padnięciu robiłeś tylko jedną sztuke a pozostałe zostawały nieregenerwoane ?
-
[BRD] GDZIE- Regeneracja/czyszczenie pompowtryskiwaczy siemens ?
Ok jutro dzwonie dopytam szczegóły. Dzięki bardzo za rady i pomoc
-
[BRD] GDZIE- Regeneracja/czyszczenie pompowtryskiwaczy siemens ?
http://pompowtryskisiemens.pl/ Tutaj kolego regenerowałeś bo poprzedni link wygasł ?
-
[BRD] GDZIE- Regeneracja/czyszczenie pompowtryskiwaczy siemens ?
Kolego jakie dalsze losy ? jakie były u Ciebie objawy awarii ? U mnie BRD zgasł w sobotę i już nie odpala diagnoza to właśnie uszkodzona cewka pompowtryskiwacza.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Sorki mój błąd do 110mm ona nie wejdzie, bo sama tyle ma. http://allegro.pl/pompa-wody-podlewania-studni-dolnossaca-membranowa-i7050109416.html Ja ją wpuszczałem do 125mm. Chyba ,że poszukasz i może gdzieś są jeszcze o mniejszej średnicy (wiem ,że kiedyś były dostępne)
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Po zakończeniu budowy chcesz tej wody ze studni używać tylko do celów gospodarczych ? Jakiej średnicy będzie wykonana studnia ? Chcesz robić jej obudowę czy zostawiasz jedynie rurę nad ziemią? Najtańszym sposobem czerpania wody z wywierconej studni do celów budowalnych jest "pompka ruska" za około 100 zł. Można ją znaleźć na allegro.pl bez problemu jest to najtańszy sposób na pompowanie wody tylko wydajność jej nie powala około 600 litrów na godzinę. Plusem jest tego ,że nie strach zostawić to na budowie że zginię a jak się popsuję po gwarancji czyli dwóch latach to nie szkoda wyrzucić do śmietnika. Nie potrzebujesz do tego żadnej instalacji typu wyłącznik cisnienieowy czy zbiornik hydroforowy jeżeli oczywiście chcesz ją używać tylko do celów budowlanych typu włączam do prądu woda leci, wyłączasz przestaje lecieć. Minsem jest ,że studnia musi mieć średnicę min 110mm.
-
Błąd spalonej żarówki kierunkowskazu na FIS po paru minutach
Jak wygląda masa? Nie utleniła się cała ? To częsty problem z lampami tylnymi.
-
ProblemA4B7-lampa tył - słabo świecąca a po czasie gaśnie-postojowa
Od siebie dodam ,że to coraz powszechniejsza usterka w naszych B7 która wychodzi po paru latach. Pierwsza rzeczy przy przygasających lampach lub komunkacie na FIS'ie o spalonym kierunkowskazu który de facto po włączeniu manetką jest to właśnie jak koledzy wyżej napisali słaba masa w obudowie tylnej lampy lub we wtyczce.
-
Spalanie na wolnych obrotach.
W Twoim sprzęcie tego nie zmienisz, nie pokaże Ci po zatrzymaniu i pracy na wolnych obrotach spalania l/h
-
Jakie dywaniki pod jasne wnętrze
Nie widziałem gum w takim kolorze w zamienniku. Chyba ,że dostępne są w ASO wiec zadzwoń tak a po nr VIN dobiorą Ci i powiedzą jaka CENA
-
Opinia alumków
Gust każdy ma inny, ja podobnie jak koledzy wyżej uważam ,że wygląda to beznadziejnie...