Treść opublikowana przez TomekTdi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema !
-
A6 C5 Avant Quattro 1,8T AWT K03+++ 295KM/360Nm
Link nie działa
-
Audi A4 B6 2.0 by Hubson12
Do czego było przytulenie ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemo !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema !
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Wyczes
-
Nieplanowany chiptuning AWX, prośba o komentarz wykresu
Dokładnie tylko Turbodiesel.pl
-
Wykupienie AC - porównanie, prośba o pomoc przy wyborze
Proama ma teraz bardzo dobre ceny na OC i AC.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemo !
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
EEE jeszcze tak strasznie nie wyszło cenowo.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Ale o czym ?
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
Ładna sztuka Jak tam przebiega wymiana ? Napisz kolego na koniec jakbyś mógł jakie dokładnie koszty wyszły(części+robota) Pozdr.
-
A4 B6 olri alu czy "chińczyk"
Według mnie to nie jest oryginał. Ten model felg jest produkcji o ile pamiętam "Ronal" i jest na nich Made in Norway. Numer tka jka kolega pisał powinien też zaczynać się 8E0. Dokładną fotkę takich oryginalnych felg mogę Ci zrobić w Poniedziałek.
-
[BPW] Lampka ciśnienia oleju
Zawieź auto na lawecie do warsztatu i niech mechanik ściągnie miskę olejową.. Zapewne napęd pompy oleju się "wytarł". Nie odpalaj już auta pod żadnym pozorem, bo będzie tylko gorzej a raczej drożej jak kolega wyżej piszę.
-
Zapala się kontrolka przy skręcie w prawo...
Sprawdź poziom płynu hamulcowego.
-
Wskaźnik temperatury wody - nieduże wahania
Wymień termostat
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki śliczne
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Koledzy szybkie pytanko. Czy na zaciski 320 mm założę na zimę takie oto felgi 16 calowe o ET 42 ?? A4 B7 Quattro 2.0 TDi BRD
-
[A6 AEL] w quattro
Dźwięk R5-TDi jest bezcenny Super wozidełko
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
To była Ibiza z 2005 roku. ATL ma pewnie inną charakterystyke mocy i momentu przez VTG bo mówię AMF pod tym względem to koszmar. trzeba go było kręcić jak benzyną a jak schodził poniżej 2tys/min to przestawał jechać i trząsł się.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
ATL ma dwumase ?? Sporo jeździłem AMF'em fakt tam jest jednomas i turbo bez zmiennej geometrii ale słabo go wspominam. Trząsł się jak nie wiem, odgłos jego pracy był straszny, dołu nie miał totalnie i do tego długą skrzynie co skutkowało ,że trzeba było nim jeździć jak benzyniakiem.
-
Ceny paliwa marzec 2026
4,79 zł Auchan B-stok 4,99 zł Orlen B-stok
-
Problem z wskaźnikiem temperatury
Temat omawiany już był na forum.
-
Ząbkowanie opon tył avant
Zmniejszcie troche ciśnienie w oponach dosłownie 0,2 od zaleceń fabrycznych i problem ząbkowania powinien zniknąc.
-
Kubkowe T4 - coś tłustego - nowe foty!!
Lampy kupileś w PL ?? Jaki aktualnie koszt świecidełek ?