Treść opublikowana przez TomekTdi
-
[B6 ALT] Avant by Satanko
Dokładnie to chyba multi ??? Pod gazownie szykowany ??? Bezawaryjnej eksploatacji życzę
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
Nic się nie zmieni na lepsze a wręcz będzie jeszcze gorzej ...
-
Słynne wtryski 216.
Volkswagen Caravelle/Multivan 2.5 R5-TDI o oznaczeniach AHY, AXG (111kw, 151km) od 1998 roku do 2003
- Który EGR
-
Silnik 2.5 Tdi 150 KM Quattro a Audi A6 - Opinie
To ośka czy quattro ?
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Super sprzęt, gratuluje
-
Avf po wirusie
No właśnie 1640 waży quattro bez kierowcy i pasażera a w takiej drogowej hamowni jedzie kierowca + operator Więc załóżmy ,że ośka waży 100 kg mniej co daje 1540 kg+dwie wyżej wymienione osoby po około 80 kg i mamy wagę ~1715 kg
-
Szarpniecie przy ruszaniu
Poduszki zamówione ,ale z racji okresu świąteczno-noworocznego wymienie je zapewne po nowym roku. Będę dawał znać.
-
Avf po wirusie
Dynomet 1715 kg łączna masa samochodu z kierowcą itp
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
Mega
-
Szarpniecie przy ruszaniu
Na luzie jak dodaje gazu nic nie drga ani nie wydaje dziwnych dźwięków. W czasie jazdy przy zmianie biegów też jest normalnie. Problem jest jedynie przy ruszaniu z miejsca.
-
Szarpniecie przy ruszaniu
Zaczynam od poduszek walkę w szarpnięciem przy końcu puszczania sprzęgła. Najdziwniejsze jest to ,że gdy auto się rozgrzeje objawy ginął a w autach które miały zużyty dwumas było odwrotnie.
-
Szarpniecie przy ruszaniu
poduszek pod silnikiem nie ruszałeś??
-
b6 avant
Wymieniasz "zawias" na zapas ?
-
Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne 2013/14
Wesołych Świąt i wszelkiej pomyslności w nowym, lepszym roku
-
Szarpniecie przy ruszaniu
Ktoś miał podobnie ? Sprawa się wyjaśniła ?
-
tylnie zawieszenie quatro
Czy zbiorniki we wszystkich Q są identyczne ?
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Nie będzie się ten 5W30 "gotował" w tym silniku ?
-
Szarpie podczas ruszania na zimnym..
Sorry za odgrzanie kotleta ale nie będę zakładał nowego tematu. Pacjent ma podobne objawy. Podczas puszczania sprzęgła przy ruszaniu na pierwszym biegu już pod sam koniec telepie silnikiem. Dzieje się tak jedynie gdy silnik jest zimny jak już trochę się nagrzeje objawy ginął. Dzieje się to tylko na pierwszym biegu pozostałe zmiany są bez problemu, wsteczny również. Dwumas się kończy czy poduszki ewentualnie coś innego ? Motor AVF Pozdr.
-
grubosc tarczy hamulcowej
Napisz kolego jaka grubość tarczy do sprzedającego i sam oceń. Według mnie jednak montaż używanych części układu hamulcowego jest delikatnie mówiąc "nie wskazany"
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
Fajny samochód i dobry olej do niego Bezawaryjnej eksploatacji życzę !
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Jeszcze jej nie widziałeś na żywo ?? To będziesz miał spóźniony prezent gwiazdkowy
-
Tarcze i Klocki Bosch allegro.pl do B6 AVF
Witajcie koledzy. Czy ktoś z was zakładał do swojej furmanki części układu hamuicowego zakupione na allegro.pl ?? Zawsze miałem obawy odnośnie oryginalności takich części, ale tutaj nie powiem różnica w cenie jest znaczna. Ktoś miał może styczność z tym allegrowiczem ?? TARCZE + KLOCKI BOSCH P+ T PASSAT B5 B6 AUDI A4 (3784966053) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pozdrawiam
-
Jaki telefon dla dziewczyny?
telefon czy smartfon ? Ze smarfonów taki dość kobiecy jest samsung galaxy young.
-
Zapaszki do auta
Ten najlepszy