Treść opublikowana przez TomekTdi
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Moja w mrozy i po mieście podobnie około 9,5 L/100km
-
co myslicie o tych felgach?
Kupowanie felg przez internet to taka loteria. Można trafić okej a równie dobrze można się naciąć. Najlepiej szukać blisko swojego miejsca zamieszkania ,aby móc z kołami pojechać do wulkanizatora i sprawdzić czy faktycznie są to koła czy jajka. Zadzwoń i wypytaj sprzedającego czy nie ma widocznych śladów napraw na felgach, chodź są z oponami to za dużo widać nie będzie. Na jednym zdjęciu widać ,że mają nabite dość dużo ciężarków, chodź to jeszcze o niczym strasznym nie świadczy.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Same OOOO jeżdżą w tych grupach
-
A4 B7 Filka
Piękna sztuka, jak rozumiem z PL salonu ?
-
A4 B6 nierównomierna praca turbiny przy przyspieszeniu
Tak jak koledzy wyżej pisali nie turbina a "slizgające" się sprzęgło. Co do kosztów to jakie masz oznaczenie silnika ? Albo inaczej ilu biegową skrzynie biegów ?
-
stalówki oklejone stickerbomb
Wioska na całego
-
drgania kiery przy hamowaniu?
Sprawdzałeś czy któraś opona nie jest uszkodzona ?
-
Zapala się kontrolka
Po wyłączeniu i ponownym włączeniu silnika gaśnie ? Zapewne czujnik pedału hamulca, jak kolega wyżej pisał. Podpięcie pod VAG'a powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.
-
Mega wysokie spalanie
Zależy co rozumiemy pod pojęciem miasto, nie stoisz ciągle w korkach lub używasz auta na dystansie strzelam około 4 km ?
-
Ksenony
To chyba żyjemy w innych krajach, bo ja uważam zupełnie inaczej. Mam 3 samochody z xenonami i nigdy nie miałem ani na stacji diagnostycznej ani drodze przygody. Diagnosty ani policjantów nigdy samopoziomowanie i spryskiwacze nie interesowały
-
Spryskiwacze reflektorów-czas załączania
Lub założyć włącznik od świateł z końcówką "B" lub "D" wtedy w pozycji auto spryskiwacze reflektorów też nie działają.
-
Spryskiwacze reflektorów-czas załączania
"psikaj" na raty co chwile odpuszczając manetkę od wycieraczek
-
Temperatura na FIS po myjni
Nie brać do głowy, we wszystkich autach jakimi jeździłem działo się podobnie.
-
Włącznik świateł auto w Audi A4 B6
Spoko, piny przepięte spryskiwacze działają Pozdr.
-
Włącznik świateł auto w Audi A4 B6
A ja mam trochę inną sytuację. Seryny włącznik świateł z końcówką "A" podmieniłem na Auto z końcówką "D" i w żadnej pozycji tego włącznika nie działają mi spryskiwacze reflektorów xenonowych. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna ?
-
Jak ciężki ładunek mogę przewieźć
A jakie macie dane w dowodzie rejestracyjnym w pozycji F1 i G ?
-
Ocieplenie garazu
A ja mam trochę inne pytanie. Czego najlepiej użyć do podniesienia temperatury w garażu ,aby można było w nim trochę podłubać ? Garaż jest murowany w bloku o powierzchni około 20m2. Rozwiązanie używane okazjonalnie, chodzi mi o to aby nagrzewało się dość szybko. Farelka ?
-
Jak ciężki ładunek mogę przewieźć
Odejmij od DMC, masę własną samochodu i masz odpowiedź . Ja mam B6 AVF'a z homologacją ciężarową i dopuszczalna ładowność jest na poziomie 511 Kg.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Kiedy jazda próbna ?
-
Audi A4 ksiazka serwisowa PL
- Stalowe 16" do hamulców 312 ? (wejdą)
hamulce 312/313 mieszczą się w 16 calowych felgach- Audi A4 ksiazka serwisowa PL
Posiadam od B6, jakbyś był zainteresowany to napisz które strony Cie interesują. Jutro przyniosę z auta i zrobię skany.- Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Liczę na przejażdżkę po ukończeniu prac- Buczenie podczas przyśpieszania w przedziale 2000-2200 obr.
Wkleiłem fotkę aby była wersją "poglądowa"- Buczenie podczas przyśpieszania w przedziale 2000-2200 obr.
Coś podobnego ? - Stalowe 16" do hamulców 312 ? (wejdą)