Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomekTdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TomekTdi

  1. Moja w mrozy i po mieście podobnie około 9,5 L/100km
  2. Kupowanie felg przez internet to taka loteria. Można trafić okej a równie dobrze można się naciąć. Najlepiej szukać blisko swojego miejsca zamieszkania ,aby móc z kołami pojechać do wulkanizatora i sprawdzić czy faktycznie są to koła czy jajka. Zadzwoń i wypytaj sprzedającego czy nie ma widocznych śladów napraw na felgach, chodź są z oponami to za dużo widać nie będzie. Na jednym zdjęciu widać ,że mają nabite dość dużo ciężarków, chodź to jeszcze o niczym strasznym nie świadczy.
  3. Same OOOO jeżdżą w tych grupach
  4. TomekTdi odpowiedział(a) na Filek temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Piękna sztuka, jak rozumiem z PL salonu ?
  5. Tak jak koledzy wyżej pisali nie turbina a "slizgające" się sprzęgło. Co do kosztów to jakie masz oznaczenie silnika ? Albo inaczej ilu biegową skrzynie biegów ?
  6. Wioska na całego
  7. Sprawdzałeś czy któraś opona nie jest uszkodzona ?
  8. TomekTdi odpowiedział(a) na mateusz16 temat w 1.9TDI
    Po wyłączeniu i ponownym włączeniu silnika gaśnie ? Zapewne czujnik pedału hamulca, jak kolega wyżej pisał. Podpięcie pod VAG'a powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.
  9. Zależy co rozumiemy pod pojęciem miasto, nie stoisz ciągle w korkach lub używasz auta na dystansie strzelam około 4 km ?
  10. To chyba żyjemy w innych krajach, bo ja uważam zupełnie inaczej. Mam 3 samochody z xenonami i nigdy nie miałem ani na stacji diagnostycznej ani drodze przygody. Diagnosty ani policjantów nigdy samopoziomowanie i spryskiwacze nie interesowały
  11. Lub założyć włącznik od świateł z końcówką "B" lub "D" wtedy w pozycji auto spryskiwacze reflektorów też nie działają.
  12. "psikaj" na raty co chwile odpuszczając manetkę od wycieraczek
  13. Nie brać do głowy, we wszystkich autach jakimi jeździłem działo się podobnie.
  14. Spoko, piny przepięte spryskiwacze działają Pozdr.
  15. A ja mam trochę inną sytuację. Seryny włącznik świateł z końcówką "A" podmieniłem na Auto z końcówką "D" i w żadnej pozycji tego włącznika nie działają mi spryskiwacze reflektorów xenonowych. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna ?
  16. A jakie macie dane w dowodzie rejestracyjnym w pozycji F1 i G ?
  17. A ja mam trochę inne pytanie. Czego najlepiej użyć do podniesienia temperatury w garażu ,aby można było w nim trochę podłubać ? Garaż jest murowany w bloku o powierzchni około 20m2. Rozwiązanie używane okazjonalnie, chodzi mi o to aby nagrzewało się dość szybko. Farelka ?
  18. Odejmij od DMC, masę własną samochodu i masz odpowiedź . Ja mam B6 AVF'a z homologacją ciężarową i dopuszczalna ładowność jest na poziomie 511 Kg.
  19. hamulce 312/313 mieszczą się w 16 calowych felgach
  20. Posiadam od B6, jakbyś był zainteresowany to napisz które strony Cie interesują. Jutro przyniosę z auta i zrobię skany.
  21. Liczę na przejażdżkę po ukończeniu prac
  22. Wkleiłem fotkę aby była wersją "poglądowa"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.