Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TomekTdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TomekTdi

  1. W ASO zestaw naprawczy 570 zł + pompa wody 199 zł ( przy zwrocie starej). Cena według mnie konkurencyjna.
  2. TomekTdi odpowiedział(a) na puzon0 temat w 1.9TDI
    Nie prościej tankować gdy dojdzie się do rezerwy i to za więcej niż 10 zł a nie szukać na siłę problemów ?
  3. Nic się nie stanie z 4 rowerami.
  4. 200 kg nacisku na kule ?? To jakiś masz mega hak jak duże auta dostawcze, terenowe mają max 150 kg. W B7 zapewne będziesz miał ~ 80 kg
  5. Ktoś rozwiązał podobny problem ?
  6. Witajcie. Pacjent AVF 2003 po przekręceniu kluczyka nie podświetlają się zegary, zapala się tylko kontrolka ESP i AIR BAG. Dodatkowo podświetla się jedynie panel klimatronika. Imobilajzer blokuje odpalenie auta. Bezpieczniki okej, gdzie szukać przyczyny ??
  7. a czy opona o szerokości 245 i ET felgi 35 wchodzi bez problemu pod seryjny zawias w B6 ??
  8. TomekTdi odpowiedział(a) na ernius temat w 1.9TDI
    Sprawdź plecionkę od wydechu.
  9. Ja ganiam trochę na Yanosiku i jak do tego masz CB'ka to jest konkret uzbrojenie.
  10. To przez dwa pierwsze dni faktycznie muszą "pachnieć mocno" .... W Wunder-Baum'ach masz z tyłu "umowną" podziałke i w przypadku wanilii która jest chyba najintensywniejsza to się faktycznie sprawdza. Najmniej trwały jest chyba Black Classic.
  11. To jaki sens jest chwaleniem się ,że pokazuje 1400 jak i tak na zbiorniku robi się 400 km mniej ? FIS do ustawienia i nie będzie okłamywał.
  12. Powinni naprawić Ci do stanu sprzed uszkodzenia (obejmując wszystkie modyfikacje auta) Fakt ,że ubezpieczyciel sprawcy może liczyć na nieświadomość ludzką. Sam byłem w takiej sytuacji, pierwszy kosztorys był na nie uwzględniający zmian w pojeździe, drugi po moim odwołaniu już uwzględniał zmiany których sam dokonałem w pojeździe (wymiana lamp, zderzaków itp)
  13. No i ile jak wam pokazuje takie 1200-1400 km w rzeczywistości zrobicie do tankowania ??
  14. Jakoś optymistycznie wam pokazuje Mi pokazuje zawsze około 900-920 km i tyle faktycznie przejeżdżam na zbiorniku bo tankuje po przejechaniu około 820 km i wtedy mniej więcej zapala się rezerwa. Oczywiście jazda po mieście 70% trasa 30%.
  15. Dane techniczne i wymiary > Q7 > Audi Tutaj jest wzmianka o uciągu = 3500 kg
  16. Teraz jest jeszcze nowa kategoria B96 chyba. Pozwala na kierowanie zespołem pojazdów o DMC do 4250 kg czyli np DMC auta 3000kg i DMC przyczepy 1200 kg.
  17. Lekką przyczepę mozna ciągnąć z prawem jazdy B, nawet gdy DMC pojazdu = 3500 Kg a z przyczepą DMC zespołu pojazdów 4250 kg.
  18. To mnie zaskoczyłeś tym. Człowiek uczy się całe zycie.
  19. miodzio nie rozumiem Twojej wypowiedzi ? Opłata pobierana jest tylko na odcinkach z mapki powyżej za każdy przejechany na nich kilometr w zależności od DMC pojazdu/zespołu pojazdu i normy emisji spalin a bramki właśnie służą do "liczenia" tych kilometrów. Koło płotu jak jeździsz zestawem powyżej 3,5 t DMC nie musisz się nigdzie rejestrować ani montować boxa na szybę. Czyli jedynie koncesyjne autostrady i niektóre drogi zarządzane przez GDDKiA wymagają płacenia za nie. Po większości normalnych krajówek, wszystkich drogach wojewódzkich, powiatowych i gminnych jeździsz normalnie więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
  20. Q7 lub landcruiser będzie okej w papierach. System elektronicznej opłaty to nie tylko autostrady ale i ekspresówki. Kara za przejechanie bramki bez uiszczenia opłaty to 3000 zł. Na odcinku np 20 km może być 8 bramek więc 8x3000zł=24000 tys do zapłacenia. Poniżej mapa sieci dróg objętych systemem
  21. Defender posiada 3500 kg uciągu na haku a w wersji z pneumatycznymi hamulcami 5000 kg. Oczywiście auto + ta przyczepa ze zdjęcia równa się prawo jazdy B+E
  22. Z jaką DMC chcesz kupić tą przyczepę ??? 2700 kg ?? Większość terenówek ma około 2800-3500 uciąg na haku. W dowodzie rejestracyjnym rubryka O1. Pamiętaj ,że na drogach ekspresowych z taką przyczepą łapiesz się na Viatoll.
  23. Chyba ,że sprzeda drożej jak kupił wtedy będzie.
  24. Seria 151 km ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.