Treść opublikowana przez TomekTdi
-
Rozrząd do 1.9 TDI PD AWX
W ASO zestaw naprawczy 570 zł + pompa wody 199 zł ( przy zwrocie starej). Cena według mnie konkurencyjna.
-
Wskazania poziomu paliwa
Nie prościej tankować gdy dojdzie się do rezerwy i to za więcej niż 10 zł a nie szukać na siłę problemów ?
-
Hak - Jaki nacisk na kule ? ODP:max 80kg!
Nic się nie stanie z 4 rowerami.
-
Hak - Jaki nacisk na kule ? ODP:max 80kg!
200 kg nacisku na kule ?? To jakiś masz mega hak jak duże auta dostawcze, terenowe mają max 150 kg. W B7 zapewne będziesz miał ~ 80 kg
-
lekko blokują hamulce tylko przód, trudna diagnoza
Ktoś rozwiązał podobny problem ?
-
Brak zasilania zegarów, brak możliwości odpalenia samochodu
Zmiana kluczyka nie pomaga.
-
Brak zasilania zegarów, brak możliwości odpalenia samochodu
Witajcie. Pacjent AVF 2003 po przekręceniu kluczyka nie podświetlają się zegary, zapala się tylko kontrolka ESP i AIR BAG. Dodatkowo podświetla się jedynie panel klimatronika. Imobilajzer blokuje odpalenie auta. Bezpieczniki okej, gdzie szukać przyczyny ??
-
Alufelgi replika RS6 + Michelin 245x40x18
a czy opona o szerokości 245 i ET felgi 35 wchodzi bez problemu pod seryjny zawias w B6 ??
-
Buczenie 1600-2000RPM
Sprawdź plecionkę od wydechu.
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
Ja ganiam trochę na Yanosiku i jak do tego masz CB'ka to jest konkret uzbrojenie.
-
Zapaszki do auta
To przez dwa pierwsze dni faktycznie muszą "pachnieć mocno" .... W Wunder-Baum'ach masz z tyłu "umowną" podziałke i w przypadku wanilii która jest chyba najintensywniejsza to się faktycznie sprawdza. Najmniej trwały jest chyba Black Classic.
-
Zasięg na pełnym zbiorniku paliwa wg FIS ile wam pokazuje ?
To jaki sens jest chwaleniem się ,że pokazuje 1400 jak i tak na zbiorniku robi się 400 km mniej ? FIS do ustawienia i nie będzie okłamywał.
-
Modyfikacje auta, a odszkodowanie z OC
Powinni naprawić Ci do stanu sprzed uszkodzenia (obejmując wszystkie modyfikacje auta) Fakt ,że ubezpieczyciel sprawcy może liczyć na nieświadomość ludzką. Sam byłem w takiej sytuacji, pierwszy kosztorys był na nie uwzględniający zmian w pojeździe, drugi po moim odwołaniu już uwzględniał zmiany których sam dokonałem w pojeździe (wymiana lamp, zderzaków itp)
-
Zasięg na pełnym zbiorniku paliwa wg FIS ile wam pokazuje ?
No i ile jak wam pokazuje takie 1200-1400 km w rzeczywistości zrobicie do tankowania ??
-
Zasięg na pełnym zbiorniku paliwa wg FIS ile wam pokazuje ?
Jakoś optymistycznie wam pokazuje Mi pokazuje zawsze około 900-920 km i tyle faktycznie przejeżdżam na zbiorniku bo tankuje po przejechaniu około 820 km i wtedy mniej więcej zapala się rezerwa. Oczywiście jazda po mieście 70% trasa 30%.
-
Autko do ciężkiej przyczepy
Dane techniczne i wymiary > Q7 > Audi Tutaj jest wzmianka o uciągu = 3500 kg
-
Autko do ciężkiej przyczepy
Teraz jest jeszcze nowa kategoria B96 chyba. Pozwala na kierowanie zespołem pojazdów o DMC do 4250 kg czyli np DMC auta 3000kg i DMC przyczepy 1200 kg.
-
Autko do ciężkiej przyczepy
Lekką przyczepę mozna ciągnąć z prawem jazdy B, nawet gdy DMC pojazdu = 3500 Kg a z przyczepą DMC zespołu pojazdów 4250 kg.
-
Autko do ciężkiej przyczepy
To mnie zaskoczyłeś tym. Człowiek uczy się całe zycie.
-
Autko do ciężkiej przyczepy
miodzio nie rozumiem Twojej wypowiedzi ? Opłata pobierana jest tylko na odcinkach z mapki powyżej za każdy przejechany na nich kilometr w zależności od DMC pojazdu/zespołu pojazdu i normy emisji spalin a bramki właśnie służą do "liczenia" tych kilometrów. Koło płotu jak jeździsz zestawem powyżej 3,5 t DMC nie musisz się nigdzie rejestrować ani montować boxa na szybę. Czyli jedynie koncesyjne autostrady i niektóre drogi zarządzane przez GDDKiA wymagają płacenia za nie. Po większości normalnych krajówek, wszystkich drogach wojewódzkich, powiatowych i gminnych jeździsz normalnie więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
-
Autko do ciężkiej przyczepy
Q7 lub landcruiser będzie okej w papierach. System elektronicznej opłaty to nie tylko autostrady ale i ekspresówki. Kara za przejechanie bramki bez uiszczenia opłaty to 3000 zł. Na odcinku np 20 km może być 8 bramek więc 8x3000zł=24000 tys do zapłacenia. Poniżej mapa sieci dróg objętych systemem
-
Autko do ciężkiej przyczepy
Defender posiada 3500 kg uciągu na haku a w wersji z pneumatycznymi hamulcami 5000 kg. Oczywiście auto + ta przyczepa ze zdjęcia równa się prawo jazdy B+E
-
Autko do ciężkiej przyczepy
Z jaką DMC chcesz kupić tą przyczepę ??? 2700 kg ?? Większość terenówek ma około 2800-3500 uciąg na haku. W dowodzie rejestracyjnym rubryka O1. Pamiętaj ,że na drogach ekspresowych z taką przyczepą łapiesz się na Viatoll.
-
Sprzedaż auta zaraz po jego zakupie
Chyba ,że sprzeda drożej jak kupił wtedy będzie.
-
[AVF B6] dual smic+brd
Seria 151 km ???