Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. ja zrobiłem u siebie po włączeniu kluczyka, a jak w oryginale jest to nie pamiętam
  2. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sterownik silnika czy moduł centralnej elektryki? To on raczej odpowiada za wiatraki...
  3. A masz może security access do modułu silnika?
  4. W moim sterowniku silnika jest tez taka opcja, po wyłączeniu systemu w Long coding, silnik przyjmuje kodowanie, ale po pierwszym wyłączeniu i włączeniu auta start stop włącza sie automatycznie sam. Sprawdzane na oryginalnym kablu vcds, VAG can pro i w aso rownież we wszystkich tdi a4 i a5...
  5. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak masz w swoim audi wzmacniacz z ass to będzie subwoofer i centralny głośnik działał, jak nie masz to musisz dokupić nowy wzmacniacz z radiem do tych głośników.
  6. darecy odpowiedział(a) na ppa4 temat w Audi A4 B8
    Może wężyki od pompki masz pęknięte? W vcds nie będziesz miał błędu pompek, chyba ze masz je fizycznie odłączone. Mce doprowadza tylko 2 kabelki do pompek czyli plus i minus i steruje zasilaniem, a ciśnienie wysuwa spryski w lampach...
  7. W a6 c7 może będzie mozna wyłączyć system ss przez vcds, trzeba sprawdzic.
  8. Przedewszystkim zakoduj moduł 10 parktronika.
  9. rozbierałeś radar? wklej tu foty
  10. jak Wa-wa to tu ale jest słono Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej
  11. gdzieś widziałem foto rozebranego Gateway'a na audizine, gdzie był ten z Q i jakiś inny - nie obsługujący niektórych funkcji była różnica w ilości części na elektronicznej płytce + inny procesor tak więc przegrywanie softu trzeba dobrze sprawdzić...
  12. Jak chcesz być pewny czy masz skrętne wyciągnij lampę, 3 śrubki i zobacz czy masz trzeci moduł skrętu usytuowany pod lampą... a i tak myślę że masz błędy modułu zasięgu reflektora (55) a nie skrętu
  13. po pierwsze sprawdź sterowniki drzwi - jest duże prawdopodobieństwo, że przyjmą kodowanie, będzie pin i będzie działać. co do ustawienia jasności w MMI to jest to jasność tylko lampek przestrzeni nóg (odpowiada za nie moduł MCE)
  14. Ja taki miałem rok temu i nie działało wcale chociaż gateway wyświetlał na liście moduł... dlatego polecam Q lub AA z MOST
  15. Nie pamietam, chyba tak, sterownik silnika myśli ze start stop jest aktywny, a moduł mce nie ma kanałów aby go aktywować i jest git!
  16. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdź w etce, aso multi do polifta. Kup kierę z a4 okrągłą, zmień multi i sprzedaj ją jako kiera do a6 C7... Tańsza opcja
  17. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powtórzę się...
  18. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Multi nie podejdzie do naszych b8 ;(
  19. ale z Was kozaki ja tydzień temu ujechałem 20 km na 0 zasięgu km! fakt miałem pełne pory że go nie dopcham do CPN'u
  20. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wklej tu foto poduchy od strony wiązki to Wam napiszę czy podejdzie
  21. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zareklamuj usługę CP w aso
  22. Grześ jak już robisz to miejsce na bliźniaki 21' z tyłu zostaw
  23. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    moze MMI masz źle podłączony? może odcina zasilanie po wyłączeniu auta, a MMI 3G jest bardzo wrażliwe na zanik zasilania i pojawia się tu ochrona CP sam tak kiedyś miałem
  24. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to jest normalny objaw ochrony CP - zapnij VAG'a i Ci pokarze radio tak ma że czasami po kilku godzinach dopiero ochrona się pojawia jak nie była ściągana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.