Treść opublikowana przez darecy
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
od 1000 -1500 zł na allegro + wizyta w ASO (może :gwizdanie:), też mi się to średnio podoba ...
-
[ALL B8] Montaż cz. deszczu/światła wilgotności oraz lusterka wew. fotochromowego
w miejscu gdzie powinien być czujnik jest dummy zaślepka- wyjmujesz ją wkładasz/ przyklejasz czujkę, podłaczasz i powinno działać
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
mieszkam w górach - Gorce:naughty: wiem powinienem mieć quattro ale... http://pl.wikipedia.org/wiki/Pochylenie_poziome_trasy kąty to nie stopnie, ale myślę, że kolego o tym wiesz ty masz największe nachylenie w Walii Fford Pen Llech Byłem tam z 10 lat temu motorem ale do zamku nie odważyłem się podjechać i z buta podchodziliśmy
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
a jak masz stromy podjazd pod górkę, ze 35% nachylenia i stoisz w kolejce samochodów? nie musisz ciągle wciskać ręcznego...
- B8 TrOOOOp
-
[ALL B8] Kolejne Bit Kody dla A4 8K/B8, nowe funkcje, sposób kodowania.
http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/audiB8.html http://www.performancemp3.com/manuals/ABT2010AudiA8BluetoothCodingGuide.pdf do A8 ale MMI http://www.vcds.eu/downloads/Instrukcja%20obslugi%20oprogramowania%20VCDS.pdf instrukcja do Ross tech http://audiforum.us/threads/b8-a4-s4-and-a5-s5-vag-com-tweaks.9351/ http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php?69276-Audi-A4-B8-VAG.com-Tricks i nasze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
hmm tak się zastanawiam czy trzeba wymienić pompę i sterownik czy sam sterownik o ile nie jest zespolony z pompką Sterownik jest przykręcony do pompy od spodu pompy, a na allegro sprzedają ja ze sterownikiem od 1000- 1500zł http://www.audienthusiasts.com/VagComABS.html tu jest trochę też o tym ale po angielskiemu- [ALL B8] Kolejne Bit Kody dla A4 8K/B8, nowe funkcje, sposób kodowania.
tomba, jaki masz sterownik ABS 1AS czy 1AT wiem, że do TPMS musi być 1AT, pytam tak z ciekawości, bo może masz ten co ja 1AS i Ci działa :gwizdanie:- Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Gregski Wymieniłeś już 1AS na 1AT? ja mam też ten 1AS (ass) jak znajdziesz w jakiejś dobrej cenie daj znać- B8 TrOOOOp
gregski, nie było by taniej? http://www.ebay.co.uk/itm/Bluetooth-Stereo-Audio-Receiver-Adapter-Speakers-In-Car-AUX-Audio-In-NEW-/200659372788?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item2eb83b0af4#ht_3564wt_952- B8 TrOOOOp
nie wiem czy nie potrzebne są 2 mic do podsufitki? może na jednym też pójdzie a jak chcecie podłączyć muzę przez blutka? chyba nie ma takiej opcji w oryginale...- Strefa Śmiechu
UdT1I0taiqY precyzja- Strefa Śmiechu
:polew: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 15:19_________________________________________________- [ALL] STP- FORMUŁA CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESLA
jak będziesz to lał w dobrych proporcjach będzie dobrze Sie2gTCiG2k- B8 TrOOOOp
Na niemieckiej stronie audi jest ciekawie rozpisana jakie modele nawigacji z numerami były i są stosowane w obecnych modelach. Zobaczcie link na początku postu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239123.0 Można to podwiesić w nawigacjach i radiach... :gwizdanie:- [ALL] STP- FORMUŁA CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESLA
ja kiedyś wlałem to do baku jeep cherokee... nic mu nie zrobiło, ale jak do dałem raz gazu to kichną duża chmurą dymu ale cherokee to traktor w porównaniu z audi...- [ALL B8] Montaż cz. deszczu/światła wilgotności oraz lusterka wew. fotochromowego
Mam: * wyłącznik świateł z auto, * czujnik od kolegi z forum, jak mi wyślę * lusterka fotochrom jeszcze nie mam ale szukam... Co potrzebuje? Jakie kabelki, jakie wtyki? Jak domniemam to Złącze C (16-PIN) jest połączone z modułem komfort z bagażnikiem? I pod to złącze będziemy się podpinać Patrząc po schemacie to wystarczy jeden kabel.- [ALL B8] Montaż cz. deszczu/światła wilgotności oraz lusterka wew. fotochromowego
wyłącznik światełka kupiony: http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-xenon-audi-a5-a4-b8-8k0-warszawa-i2061227655.html?source=oo- [ALL B8] Montaż cz. deszczu/światła wilgotności oraz lusterka wew. fotochromowego
OK. zabawa się zaczyna potrzebny jest czujnik: http://postimage.org/image/4o6ckhlx9/ pod pokrywą pod kierownicą jest moduł elektryki, na początku wyciągamy mała szufladę z modułami, następnie po odkreceniu masy (kabelek jest za krótki aby dostac sie do Centralnego Modułu Elektryki) ja mam 8K0907063M- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
pogrzebem i nie mam go gość sprzedaje go na allegro ale nie wiem jak go podłączyć http://allegro.pl/modul-sterownik-swiatel-lamp-audi-a4-a5-8k0-w-wa-i2060115440.html Lusterka fotochrom nie mam ale mam czujnik wilgotności powietrza - nie wiadomo po co?! Może powinienem mieć na początku jakiś pakiet np: komfort... aby sterownik świateł tam wpiąć- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
jutro zrobię zdjęcie lustra (z czujnikiem pod spodem) , i sprawdzę nr MCE [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 20:50_________________________________________________w tym wątku są fotki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239985.0 tu mam wersje do B7 odnośnie MCE http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0 myślę że będzie tam też i u mnie... zaraz sprawdzę tylko nie wiem co?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu, modziłeś może u siebie czujnik deszczu? jak możesz to prześlij mi proszę wykaz części z ETKI tak się zastanawiam czy wystarczy załączanie z MMI czy tez trzeba zmienić przełączniki.- Legalna ściema szyb xD
nie pokazali jak przednia i tylna się opuszcza- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ja go mam i czasami mnie delikatnie mówiąc wk....wia - Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)