Treść opublikowana przez darecy
-
B8 TrOOOOp
dostał ktoś do b8 2.0 TDI ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to i ja zainwestuje w tjuning- narazie nie mam kasy na full... ale opcja jest http://allegro.pl/emblemat-znaczek-audi-quattro-a4-i2019318394.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
teraz będę miał nocne koszmary za zdjęcie nr 2 powinien być ban lub kolegium!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzisiaj ponad 350km po lokalnych drogach - Najgorzej było na Lubomierzu "tiry stały jakoś w poprzek) ale na mojej ośce nie było dużego problemu - tylko upewniłem się że ESP jest ON...
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Wczoraj 2 x odkopywałem się :> Dzisiaj tez jade na łopacie aż miło
-
B8 TrOOOOp
Patent jest prosty: w jednym zaczepie są 3 piny, trzeba je odciąć i wspawać lub prze gwintować i przykręcić drugi. A4 b8 ma równy dach (relingi są równoległe), a Q5 jest szerszy przy przednich drzwiach - stąd ta różnica zamocowań...
-
B8 TrOOOOp
ja kupiłem od q5 i nie pasuja troche trzeba przerabiać... są dłuższe i maja 3 piny zamiast 2. Dzieki, rozumiem że przerobiłeś ale nie polecasz takiej zabawy? potrzebna jest szlifierka kontowa aby obciąć końcówkę + zabawa w przeróbce zaczepu (tylko jednego). ja kupiłem bardzo tanio (120zł) nówke do q5 więc nawet sie nie zastanawiałem nad zakupem ori wyglądają lepiej jak inne after-market produkty. Marcin - pamiętaj, że nie tylko zaczep jest inny ale też szerokość dachu
-
Brak podgrzewanych lusterek
WOW :> Dzięki Grześ! Jak bede gdzieś podłaczał VCDS to przepnę ten bajt
-
B8 TrOOOOp
ja kupiłem od q5 i nie pasuja troche trzeba przerabiać... są dłuższe i maja 3 piny zamiast 2.
-
B8 TrOOOOp
Szkoda ze do b8 nie podejda... send from my zx-spectrum
-
Strefa Śmiechu
a to ? lqJDuZIcQ34
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ale jaja jak otworzyłem ten post właśnie leciało chemical brooo... znak od Boga Audi czy co? lqJDuZIcQ34
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a nie znajdziesz czegoś z i5? sprawdzałeś na ebay'u?
-
B8 TrOOOOp
kiedyś chaciałem takiego goscia zgłosić na policję a, oni maja takie ogłoszenia w d*p...e! pierwsze pytanie czy pan został oszukany? ja na to, że nie. A aspirantka z milicji sie rozłaczyła gość jest do tej pory na allegro, mobile.de i innych dużych portalach, kręci dalej wałki, podszywa się pod firmy, robi pod siebie fałszywe strony... a milicja ma to gdzieś. "na pocieszenie!" tak jest też na Wyspach i w Niemczech...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
i jak za duża? za mała czy w sam raz?! Panie
-
B8 TrOOOOp
ściema :gwizdanie: na jego stronie jest więcej perełek http://autozentrumgiessen.otomoto.eu/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja już mam jednego zbója (Maya - suczka lablador) codziennie trzeba na odkurzaczu jeździć po domu, więc dziekuje
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
może licznik masz w milach?
-
[ALL B8] Nawigacja bez MMI
http://allegro.pl/zestaw-mmi-3g-audi-montaz-krakow-i2031320417.html http://allegro.pl/montaz-nawigacji-mmi-3g-do-audi-a4-a5-q5-i2026527664.html ale można też pewnie taniej plus sprzedaż swojego radia i modów... :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Wczoraj ku memu zdumieniu miałem przejechane na baku pod korek (55 l) 1130 km i jeszcze pokazywało 60km do końca paliwa Kraków, Nowy Sącz, Katowice i miejscowo po naszych Górach a spalanie według fis 5,6l/100km
-
[ALL B8] Nawigacja bez MMI
a co dokładnie masz?
-
B8 TrOOOOp
możesz kupić sobie podstawkę dockujacą do iPhona, przykleić ją taśma dwustronną, gniazdo jest dosyć szerokie, stabilne i powinno trzymać. często te podstawki maja wyjście a/v i można to bez kombinacji podłączyć do MMI
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nio w "moundrej wsi"
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pioterk - jesteś ze Szczawy? Ja teraz rezyduje w Zbludzy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Do której jesteście na spocie? Mam zajecia do 18 w niedziele, czy będziecie jeszcze?