Treść opublikowana przez dawidg2
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
ALe na concercie nie masz przycisku <Car>? nie musi być MMI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zapracowana od rana do wieczora
-
B8 TrOOOOp
No mam Bixa, chyba mam z P bo druga połowa 10 roku. Jutro sprawdzę bo dziś nie chciało mi się targać laptopa do auta.
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem czy ja takiego nie mam, ale na 100% pewny nie jestem, ale mam fabryczne QQ1. ---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- Taka cena ja mialem kiedys za 300 pln Ach to będzie musiało na razie poczekać. Dzięki
-
B8 TrOOOOp
Masz jego cene bo na necie jakoś 170 € chcą
-
B8 TrOOOOp
I tylko kabelek wystarczy w moim przypadku?
-
B8 TrOOOOp
wrclaguna co mi tak tu mrugasz , co tam potrzeba by było USB. Mam karty ale jakoś uniwersalne USB.
-
B8 TrOOOOp
do Q dekory? Ktoś dokładał AMI do 3G HIGH z HDD?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ALe pierwszą trasę taką wybrał. tylko że chce do Wrocka dojechać i dalej na opole bez sensu jak dla mnie, tłuc się krajówkami gdy obok jest ładna autostrada. Jak chcesz jechać krajówkami to może lepiej na Kępno, Kluczbork i do Tarnowskich Gór dojechać i na A1 wskoczyć.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A dlaczego A4 omijacie?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
a nie 255/35R19 ja takie mam na feldze 8,5". Warto Micheliny Sporty 3 założyć? bo na wiosnę będę musiał zmienić. I co na zimę? 17tki czy 18tki? Najchętniej jakiś komplet z felgami S-line bym kupił, z w miarę oponami na 2-3 sezony.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Z przodu mam standart, bi-xenon z ledami, i przeciwmgielne, żadnych więcej lampek niema. ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- Zmieniłem w MMI i się ledy nawet na "0" włączają zaraz.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Chodzi o Bit4, w kodowaniu wrclaguna go niema. Czy te ledy trzeba włączyć w MMI? mam 3G HIGH
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dziś się połączyłem kablem i chciałem uruchomić dzienne na ledach na auto i jakoś nie mogę. Mam coś takiego w kodowanie są tylko 3 bity a ja mam 4 co to za 4 opcja?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
wsadził w wyważarkę i jak zakręciła to było widać że nie jest okrągła.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Mam opony Pirelli w swoim audi 255/35R19 i dziś się okazało ze nie są idealnie okrągłe. Jedne są 0313 a drugie z końca 11 roku. Ktoś miał taki przypadek?
-
B8 TrOOOOp
Wojtsen ma. U mnie 19tki i 1BV zawieszenie. Dziś wyjechałem autkiem jest moc, bo przesiadce z b5 z silnikiem 1Z i wielki przeskok na
-
B8 TrOOOOp
Dzięki. Zmienię jak kabelek dojdzie.
-
Moje prace
Robota świetna. Napiszesz mi na PW ile taka przyjemność wyniesie dla czarnej perły? Rys za dużo niema, ale dużo odprysków na masce czy przednim zderzaku ale podkładu nie widać.
-
B8 TrOOOOp
Powiedzcie mi jak to jest z ledami z przodu jako dzienne? Trzeba coś zmienić bo jak włącze na Auto to się nie zapalają. Wieczorem dopiero się z mijania włączą.
-
Uchwyt na zakupy do bagażnika SEDAN
Ja w Sedanie mam te uchwyty na reklamówki. ale przydałaby się siatka na podłogę jeszcze.
-
B8 TrOOOOp
Czyli 800-900 czyli podobnie jak mi napisali. Ciekawe czy w Kaliszu zrobią. Ktoś to robi jeszcze w WLKP ew dolnośląskie czy lubuskie? A nawibmw co to za firma lub Car connect ?? zna ktoś?
-
B8 TrOOOOp
Ale za cały komplet jak pisałem?
-
B8 TrOOOOp
Ale moje 4 letnie to też prawie nowe. W środku jak nowe zresztą.
-
B8 TrOOOOp
zmień sobie język na angielski car -> setup -> sprache -> englisch Byłem przed chwilą i zmieniłem na Englisch, tak swoją drogą żeby PL nie było fabrycznie to wielki minussss