Treść opublikowana przez Andrzej07
-
Karcher K 5.700 do oceny:)
co sądzicie o tej myjce z linku:Karcher K5.700 Pressure Washer | Pressure Washers | Woodie's DIY może ktoś używa?
-
co sadzicie o tej wiertarko wkretarce?
witam zakupiłem ww "sprzęt" około 2 miechy wstecz i moge polecić z czystym sumieniem jest świetna:) pozdrawiam
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
fajny avancik:D
-
Jakie głośniki polecacie ?
polecam te głośniki z linku:Głośniki Samochodowe JBL GTO-938 - 6x9" 300W (2733236078) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. fajnie graja:D
-
Wymiana rozrządu
tu masz książke online Audi A4 Sam Naprawiam a co do kluczy to nie polecam Yato jak ju bedziesz kupować klucze dla siebie na "lata" to polecam LUX TOOLS z OBI mam 5 lat i nadal dobrze mi "służą" klucze jakie beda Ci potrzebne to torksy 2 rozmairy 10 płaska/oczkowa jak wolisz wielokątna bodajrze 19 choć nie jestem pewien teraz rozmiaru,imbus i to chyba tyle co mi teraz na ta chwile przychodzi do głowy po%% może jeszcze jakiś kolega napisze to doda co przeoczyłem
-
Dziwna praca silnika filmik
wisko ok:) pompa wody nowa:) a przyczyna za mocno naciagniety pasek rozrządu:)
-
Dziwna praca silnika filmik
- Czy mozna wymienic konsole srodkowa na poliftowa przy braku klimatronika???
szukaj angola,irlandczyka tu pełno jest poift-ow z pokretłami więc nie taka igła w stogu siana bo pełno tego w PL...... coś tu wybierzesz:D Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Dziwna praca silnika filmik
dziś usłyszałem jak silnik po rozgrzaniu dziwnie zaczyna pracować nie mam pojecia co to może "siadać" zamieszczam filmik ogladac od 9 sekundy zaczyna być słychać wyrażnie jak coś "wyje" może ktoś miał podobną doległość?? oto link do filmiku:- przepływomierz powietrza - jaki?
Sprawdz ile tu wołaja ....ja kupowałem do swojego 2 lata wstecz i nic się nie dzieje dałem wtedy 200 zł oczywiście za zamiennik ale nowy na gwarancji:) ok podaje linka: VEGA Motor CZESCI SAMOCHODOWE jakosc i CENA! - Katalog Firm - Business Times- Red bull stratos
chyba z 5 do 8 minut kolego:)- [ALL B5] Wszystko sprawdzone-dalej cieknie woda do środka
ja już to przechodziłem, ja wymontowałem fotel u mnie była woda po stronie pasazera(auto irlandzkie) próg zdemontowałem wykładzina do góry podparta listewkami zebrałem wode scierką i szuszarka w ruch 2 godziny i przerwa następnego dnia powtórka i suchutko:)- Navigation Plus RNS D
podłacze sie pod temat na boku jest indeks "G" czy to będzie ten właśnie numer navi i dla tej mam pobrać z chomika spolszczenie....nie moge znaleść map:( autko to passat b5 koncówka 2001 navi fabryczna :"MFD"- passat b5 01 r navi MFD
jak sprawdzić wersie? no i jak przeprowadzic cała operacjie z zmiana jezyka i wgraniem map???mapy są na chomiku moze kolego skad je pobrałeś?- passat b5 01 r navi MFD
witajcie:) szwagier kupił passata 01r z navi MFD i teraz chciałby zmienić jezyk na polski i wgrac mapy Polski orjetuje się jak to zrobić??może ktoś już przeprowadzał taka operacjie...........prosze o naprowadzenie w tej sprawie z góry dziekuje:)- Podczas jazdy padł i koniec
sprawdż jeszcze połaczenie wtyczki z kompa,mi przy zakaladaniu gazu zj**...... wtyczke i wypadła auto scholowałem do domu a po podpieciu vag-a kazało się ze wtyczka się odpiela bo zaczepy rozwalone- Czy ta osłona jest coś warta?
dokładnie od tego sprzedawcy też miałem.....fakt spinki do d..y- Prośba o oddanie głosu .
poszło:)- Czy ta osłona jest coś warta?
w poprzednim AUDI miałem takową + oslona na skrzynie zadanie swoje spełniała nic się złego nie działo więc polecam- [B5 ALF] Leje się woda do Auta
no właśnie bylo bagno ale siedzenie out wykładzina już odchylona podparta listewkami wczoraj szuszarka 2 godzinny i dziś powtórka z rozrywki, własnie jak wymontowałem filtr kabinowy to przed "wiatrakiem" stała woda jak to uszczelnić?- dobre kwatery 3miasto nie daleko morza....??
a blisko morza??- dobre kwatery 3miasto nie daleko morza....??
jak w tytule szukam pokoju/domku do wynajecia na kilka dni w 3miasto,ma kto coś sprawdzonego?- Co myślicie o tej navi?
Przeglądałem właśnie oferty, super ceny, przemyślę. Jak w funkcjonalnością Larków? łapie szybko sygnał,multum możliwości po odblokowaniu,slot na kare pamięci,transmiter fm itp mam juz 4 lata i nie narzekam- Co to za wężyk? Pod zbiorniczkiem płynu chłodniczego.
ja też sie zastanawiałem gdzie go wpiąć;D- [B5 ALF] Leje się woda do Auta
Jak nie więcej @Andrzej07: a gdzie ta woda? kierowca czy pasażer? Polewanie z wiadra to sposób dający 100% pewności ale sądzę że na forum są już opisane wszystkie możliwości co do przecieków wody więc warto tych kilka rzeczy sprawdzić tylko dokładnie jak odpływ, uszczelka ECU, linki maski, obudowy filtra kabinowego, wiązki w słupku... woda po lewej stronie czyli pasarzera:D zabieram sie teraz za to...mam nadzieje że po raz ostatni - Czy mozna wymienic konsole srodkowa na poliftowa przy braku klimatronika???