Treść opublikowana przez Andrzej07
-
[A4 B6 1.6] Przygasanie w momencie zejścia z obrotów
Przepustnica czysta ? Podłącz VAG-a i zobacz co wyskoczy. Pozdrawiam Andrzej
-
B7 Crew
Panowie podrzucie zdjęcie jak macie zamocowane przewody idące z bagaja do klapy przy zawiasach samoistnie otwierających klapę , wkońcu postanowiłem po roku leżakowania zawiasów założyć je na autko;) zawiasy przerabiane przez kolegę z forum więc nie mam tego plastiki jak oryginalne zawiasy do wiązki Pozdrawiam Andrzej
-
B7 Crew
Panowie kupiłem kierownice z audi a4 b8 polift , oczywiszcie nie pasuje moja poduszka :/ I tu pytanie czy jak odkupię poduszkę to bedzie to pasować p&p czy coś trzeba rzezbić? Numer poduszki: 8K0880201AC Pozdrawiam Andrzej
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Dziękuje Panowie , też byłem za makitą ale nie byłem pewien do końca Pozdrawiam Andrzej
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie chcę kupić sobie młoto wiertarkę znalazłem dwie które mnie interesują , co myślicie która https://www.amazon.de/DeWALT-SDS-plus-Kombihammer-800-D25134K-QS/dp/B00WB1OU8Y/ref=sr_1_1?rps=1&ie=UTF8&qid=1466166083&sr=8-1&keywords=dewalt+++bohrhammer https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B000LFL0US/ref=mp_s_a_1_26?qid=1466169868&sr=8-26&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=makita+hammer+drill&dpPl=1&dpID=41RZ99834YL&ref=plSrch#immersive-view_1466171739446 Pozdrawiam Andrzej
-
uchwyt zamykania dzrzwi
Ściągnij boczek Pozdrawiam Andrzej
-
B7 Crew
A co siemian auto na styl rdzewiaka robi teraz[emoji23]A tak serio ? Polewałem bagażnik wodą (lepiej uprzedzę że zamknięty [emoji854]) wszędzie sucho , i dziwi mnie że pod tą tapicerką po obu dwóch stronach jest lekko zaśniedziałe/podrdzewiałe koło tych śrub z zdjęcia a moze poprostu nikt tam nie zagladal i woda sie skroplila i zardzewialo ja tak mialem i teraz mam spokoj Tyle , że u mnie po prawej stronie była mała ilośc wody [emoji848]a zaraz obok jest druga śruba i jest ok. Odkręcę i dam jakąś uszczelkę [emoji6]
-
B7 Crew
A co siemian auto na styl rdzewiaka robi teraz[emoji23]A tak serio ? Polewałem bagażnik wodą (lepiej uprzedzę że zamknięty [emoji854]) wszędzie sucho , i dziwi mnie że pod tą tapicerką po obu dwóch stronach jest lekko zaśniedziałe/podrdzewiałe koło tych śrub z zdjęcia
-
B7 Crew
Panowie zauważyłem ostatnio mała ilośc wody w wnęce od koła zapasowego , posprawdzałem tapicerkę bagażnika wszędzie sucho , dopiero jak odchyliłem tapicerkę koło lewarka i po drugiej stronie koło skrzyneczki z kluczem do kół zauważyłem kropelki wody , czy to możliwe w ogóle że może w tym miejscu woda się dostawać ? Załączam fotkę Pozdrawiam Andrzej
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
Kolego Ralen , daj jakieś zdjęcie z "nocy" ps: dekory podcinałeś? Pozdrawiam Andrzej
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie ile orientacyjnie kosztuje postawienie nowego komina (w budynku. Przylegającym do domu) i jaki +/- koszt zrobienia ogrzewania centralnego . Pozdrawiam Andrzej
- B7 Crew
-
Uszczelka bagażnika
Podepnę się pod temat. U mnie woda zbiera się w wnęce koła zapasowego , zaślepki wszystkie są wykładzina sucha. Gdzie jeszcze można szukać przyczyny? Pozdrawiam Pozdrawiam Andrzej
-
nie działa ogrzewanie a4 b7
Jedyne co jeszcze może być to zapowietrzony układ , ale piszesz że masz odpowietrzony.Gdzieś na forum widziałem temat jak wymienić nagrzewnice bez zdejmowania deski , było wrzucone chyba z jakiegoś zagranicznego forum. Może ktoś jeszcze tu napisze Pozdrawiam Andrzej
-
nie działa ogrzewanie a4 b7
Termostat, czujnik temperatury ok? Pozdrawiam Andrzej
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Strefa Śmiechu
Pozdrawiam Andrzej
-
Alternatywa dla nawigacji?
Zbędny bajer jak dla mnie , ja jako navi używam aplikacji Google maps w telefonie i poprzez Bluetooth mam komendy głosowe na głośnikach Pozdrawiam Andrzej
- B7 Crew
-
B7 Crew
Kupiłem tej samej firmy tyle że mniejszą : A też mam w aucie moll chyba od nowości Yuasa na wyspach maja jak widać na zdjęciu pięć lat gwarancji.... A wymieniałem bo nie chciało auto odpalić dziewczynie , wsadziłem nowy akumulator i odpala ale nie za każdym razem więc do moll-a dolałem wody destylowanej bo mało było i naładowałem i dalej jest ok.Gdzie szukać przyczyny ? Kręci normalnie ale nie zapala za każdym razem. Pozdrawiam Andrzej
-
Prawo pracy - podanie o urlop.
Paracowałem kiedyś u rodziny i powiem tyle: z rodziną tylko dobrze na zdjęciu i to w środku bo z boku to .. je wytną Praca od 7 rano do minimum 22 a w sezonie po 6 dni w tygodniu w sobotę urywałem się o 20 z pracy aby na jakieś balety pojechać co nie było na rękę szefostwu (około 4 miesiące ) do 2 w nocy było to w 2003-4 roku. Praca na akord w sumie miesięcznie wychodziło 5 tysięcy na rękę ale jakim kosztem. W końcu pokłóciłem się z wujkiem i poszedłem do konkurencji praca od 6 do 14 sobotę co drugą od 6 do 12 za 2500 zł na rękę plus premia 300 zł praca też na akord ale spokojniej i bez nerwów. Teraz jestem w Irlandi grafik mam co wtorek już na następny tydzień 5 dni w tygodniu 39 godzin tyle co w kontrakcie jak chcę to mogę pracować więcej ale z naciskiem jak chcę , tak samo jak bywa ale to rzadko czy pytają się ludzi czy pójdą szybciej do domu bo nie ma ruchu to nikt się nie godzi bo wiadomo odciągną z wypłaty , no chyba że dobrowolnie się ktoś zgodzi pójść do domu. Nic na siłę i nikt nikomu nie robi z tego powodu problemów Do autora wątku szukaj nowej pracy albo postaw się szefostwu bo na K...two nie ma rady;) Pozdrawiam Andrzej
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Z Alle... ?Podrzuć linka. Dzięki i pozdrawiam Pozdrawiam Andrzej
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Super prezenty:) jaka pojemność termosu , cena może być na pw;) Pozdrawiam Andrzej