Treść opublikowana przez Andrzej07
-
Strefa Śmiechu
- Listwy Dekory LED
Mam to samo , zostaje podcięcie dekoru i powinno być ok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- B7 Crew
- B7 Crew
Dziękuje kolego za szybką odpowiedz;) no właśnie już raz skasowałem i powrócił i czasami radio nie ściąga dobrze;( radio kiedyś tam wyjmowałem jak rezałem podświetlenie kubka i wizytownika muszę tam zajrzeć dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- B7 Crew
- B7 Crew
Witam Chcę wymienić żarówki w halogenach i mam pytanie czy obejdzie się bez zwalania zderzaka? A druga sprawa to jakie wycieraczki polecacie do szyby przedniej? Miałem jakieś no name za 30€ ale po 5-6 miesiącach strasznie piszczały ale nadal super wycierały teraz mam bosch-a za 45€ i po 3 miesiącach obydwie zostawiają po 2 cienkie linie ;( Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
I tak musze zrobic bo masz złom Wyjałem dzisiaj RNSe i poszła do czyszczeniaale teraz pali mi sie kontrolka AirBagu. Jutro zapne VCDSa i obacze co jest grane mocno mnie to zdziwiło, ma to cos wspólnego ??? Tak ... Ten gość z filmiku też o tym mówi , że włączył zapłon zanim podłączył lampkę od airbag-u i na desce wyskoczyła kontrolka.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Bardzo słabe światła przednie , krótkie
Jakiej wody używałeś? Najlepsza do tego typu zabiegów to woda destylowana nie pozostawia zacieków (w halfords za groszę 5L można kupić )Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Strefa Śmiechu
Kogoś fantazja poniosła Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- A4 b7 bke
program?? Niewiem dokladnie co masz na mysli... mapy?bart[emoji769] tak kolego mam namyśli gdzie zrobiłeś te 150 km i ile Cię to kosztowało- Mój Guinness
Witam chciałbym przedstawić kolegom i koleżanką swoja b7-emke Autko mam około 1,5 roku 1.9 Ten Dobrze Idze 2005 rok BKE bez DPF-a Wyposażenie golas 4-el.szyby kilka poduszek tempomat kierownica multifunkcyjna bluetooth 2x podlokietnik z przodu z uchwytem na tel.(nie wiem po co skoro jest bluetooth) jakiś tam panel sterowania alarmem w drzwiach kierowcy(w sumie nie wiem jak to działa) czujniki nie zapiętych pasów przód pełen fis Niestety nie wiem jak dodać zdjęcia proszę o pomoc Dziekuje za pomoc z zdjęciami ale nadal nie mogę dodać zdjęć wyskakuje mi taki komunikat: Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum. Więc dodałem tak http://www.fotosik.pl/u/audiq123/zdjecie/2/album/1738968 http://www.fotosik.pl/u/audiq123/zdjecie/3/album/1738968 http://www.fotosik.pl/u/audiq123/zdjecie/4/album/1738968 http://www.fotosik.pl/u/audiq123/zdjecie/5/album/1738968 http://www.fotosik.pl/u/audiq123/zdjecie/1/album/1738968 http://www.fotosik.pl/u/audiq123/zdjecie/7/album/1738968 Co zostało zrobione: wszystkie filtry i olej zmienione Orginalny rozrząd sprzęgiełko kompresora klimatyzacji tarcze klocki przód tył termostat jakis tam za 26 zł i ponad rok już jest miał być ori ale kupował brat i tak już zostało emblematy out z klapy diody oświetlające drążek zmiany biegów oświetlenie ikon kubka i wizytownika oklejona popielniczka i ramka zmiany biegów dołożone oświetlenie przestrzeni na nogi przód tył boczki z roletkami(kupiłem za 200 zł miały być "gołe" a po rozpakowaniu okazało się że są full lampki , klamki podświetlane ) listwy zewnętrzne s-line orginalne (260 zł z dostawą ) gałka s-line nakładki na pedały RS schowek pod fotelem kierowcy(pasażera czeka na swoją kolej) osłona podszybia(muszę jeszcze dokupić na aku) na założenie czekają klamki z lampkami na przednie drzwi(kupiłem jakoś rok temu ale nie ma czasu) zmieniony panel radia(stary miał 3 przyciski trochę podrapane) wymieniona taśma kierownicy i po pół roku i ta padła jestem na etapie poszukiwań nowej na razie to tyle pozdrawiam- A4 b7 bke
Witam bardzo fajna A4-ka. Kolego gdzie robiłeś robiłeś program i ile Cię to kosztowało może być na pw.Pozdrawiam- Emblematy
Po co chcesz sobie życie komplikować zrób jak piszą wyżej i będzie okWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Podłączenie oświetlenia do kubka i wizytownika
Dwa paski z plexy na końcu każdej z nich dioda i rezystorek z kawałkiem kablaWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Podłączenie oświetlenia do kubka i wizytownika
Ja kupowałem od użytkownika baza10 chyba:/ z Allegro i swieci jak ori. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- B7 Crew
Czy inny numer będzie działa z MF? No i nie ukrywam że wolał bym nowa o ile cena nie zabija;) bo nie wiadomo ile znowu używka będzie okWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wszystkie działają z MF, za MF odpowiada moduł. Szukaj 4E0-953-541 z końcówką A, B lub E nowa w ASO prawie 1300zł Dziękuje;) no to faktycznie warto używanej poszukać Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- B7 Crew
- B7 Crew
Właśnie miałem używke:/ Wiem ponieważ tak samo było przed wymiana starej taśmy jak ciepło to działa od mometu przekrecenia zapłonu a jak było zimno to dopiero jak auto się ogrzało:/ po wymianie na "nowa" było ok przez pół roku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- B7 Crew
Witam;) Panowie może wiecie ile kosztuje nowa taśma pod MF kiere o takim nr Sprawdzałem u Gajosa ale wyskoczyło że nie znaleziono:/ zamieniałem już raz taśmę z pół roku temu i dziś znowu kwiatki wyskoczyły zaczyna działać dopiero jak w samochodzie zrobi się ciepło :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- B7 Crew
- B7 Crew
- Głośna praca silnika....
Witam Odkręciłem dziś korek "wlewu" oleju na odpalonym silniku i poczułem "podmuch" wiatru do tego silnik zaczął bardzo głośno pracować wrzucam filmik : to chyba nie jest normalna praca silnika dodam że oleju nie ubywa ani nie przybywa tak samo jest z płynem chłodniczym czy to może być uszczelka pod głowica , że takie przedmuchy są?- Listwy Dekory LED
Ja też Kaju ile z wysyłka do Irlandi? I podaj dane na PW to kase prześle Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk - Listwy Dekory LED