Treść opublikowana przez Andrzej07
-
Concert2 jak wymienić panel
Ok dziekuje jadę w poniedziałek po panel;) No i wymieniony przed i po;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Concert2 jak wymienić panel
Witam;) chce zmienić u siebie sam panel w radiu bo mam 3 przyciski obdarte byłem na szrocie i widziałem że maja radia za sam panel chca15 euro wiec cena spoko;) ale jak to ugryźć? Zmieniał ktoś sam panel , prosze o wskazówki jak się za to zabrać Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Problem z kluczykiem nr 2
Ja mam 8E0-837-220E 433MHz i te wszystkie nr musza sie zgadzać?mam gdzieś E52 wiec radio jest;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Problem z kluczykiem nr 2
Ok jutro jak dokopię stara Nokię to sprawdzę to jeszcze ale z drugiej strony jak by nie działał to i na Vagu nie było by reakcji:/ czyli wsYstko co potrzebuje z 2 klucza który wezme z szrotu to tylko ta płytkę z środka? Oczywiście jak Nr beda se zgadzały. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Problem z kluczykiem nr 2
Tak wszystko prEbiega normalnie:) ale po wejściu w błędy odrazu jest błąd : 00965 key2 35-00 i raz pokazało 35-10 Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- Bo widzialem że przy przycisku klucza jest cos jeszcze szarego zamknięte to od imobilajzera? No i wiem ze nr z obudowy muszą byc te same Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Problem z kluczykiem nr 2
Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Problem z kluczykiem nr 2
Tak kasowalem 46-10-00 save:) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Problem z kluczykiem nr 2
To już też robiłem i nic nie pomogło choć jak baterie w 1 kluczyku wymienialem to zadzialalo Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Problem z kluczykiem nr 2
To zn? Masz na myśli po włożeniu do stacyjki i wcisnieciu przycisku? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Problem z kluczykiem nr 2
Gość był ok bo nic nie skasował i sam się zdziwił ze nie działa;) a jak miałby iść dalej to juz by kasował i tu koszt klucza 160 euro;) No i sygnal widze ze generuje bo widac na Vagu Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Problem z kluczykiem nr 2
Demoralizator możesz jaśniej ? Jeden klucz działa drugi nie ale Vag widzi oba klucze i poznaje odpalam normalnie tylko nie moge zamknąć z pilota ani otworzyk Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Problem z kluczykiem nr 2
Po kilku dniach walki z kluczem pojechałem do magika od kluczy i posprawdzał pow ze klucz jest ok. No to już nie wiem co jest grane:/ po wykasowaniu błąd zaraz wraca. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Dziura w dolocie powietrza
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00561 Tu masz podpowiedź Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
B7 Crew
Węże/przewody paliwowe, w sklepie na 100% będą wiedzieć o co chodzi. Tylko musisz dobrać średnice wewnętrzną. EGR po 200000km http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c769de4fcef3.jpg Moj też nie wyglądał lepiej;( Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Dziura w dolocie powietrza
Podepnij VAG-a i sprawdź błędy . Ja u siebie w 1.6 jak miałem to padł przeplywomierz co pokazało na Vagu;) a też mi przerywał , jak masz takie dziury to sprawdź też resztę połączeń . Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
B7 Crew
Dziekuje Łukasz Podjade dziś do VW i zamówie bo watpię aby było na miejscu;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- Można: 8E0 861 337 - 2 lata temu płaciłem 13,11 za komplet. Zamówione;) 8 euro plus 2 wysyłka Dzięki Łukasz Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
- B7 Crew
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
http://www.eurospedycja.com/cennik.php?country_1=Polska&country_2=Irlandia Tu masz kolego do 40 kg 35 ojro. Korzystam cały czas z tej firmy i nigdy mnie nie zawiodła;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Problem z kluczykiem nr 2
Robiłem już tak jak Dominik pokazał na filmiku ale dalej nic:/ nie chce Cię martwić ale w poprzednim audi b6 ja też nie widziałem kluczyka i nie dało się go uratować ale udało mi sie kupić za 10 ojro drugi;) nie wiem jak z tym bedzie muszę podjechać do sklepu to sprawdzi mi gość czy jest ok czy nie Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Problem z kluczykiem nr 2
Wczoraj przestał działać mi jeden kluczyk myślałem ze to tylko bateria ale po zmianie nowej dalej zero reakcji na kluczyk dzis podałaczylem VAG-a i o dziwo kluczyk dalej jest w pamięci , ale nie działa próbowałem zakodować na nowo ale po próbie zapisania pojawił sie komunikat error :/ Ma ktos jakieś pomysły? Odczytałam też jeden błąd : 00956-key2 35-00-- Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew