Treść opublikowana przez Andrzej07
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Miałem te ukryte wentyle z 6 lat temu w Mercedesie i nie miałem z nimi problemów ja wtedy płaciłem coś koło stówki;) a na tego co masz aktualnie możesz założyć chromowaną obwódkę plus "kapturek" oto cała magia Ala chrom wentyl;) wentyle są te same różni je tylko ten chromik który tak czy siak montowany jest z zewnątrz;) nie ma potrzeby demontażu opony no chyba że dla tych ukrytych.
-
auto nie schodzi z obrotow
A błędy jakieś są?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Dzięki za odpowiedź Dobra czyli zamawiam te diody z ASO - rozumiem, że one mają już kabelki i tylko P&P się podłącza pod gotowe złącza w tym panelu, które wcześniej w tym wątku ktoś pokazywał na zdjęciu ? Mógłbyś dać jakiegoś linka albo jakieś zdjęcie jak wygląda ten gotowy zestaw z Allegro do podłączenia kubka i szufladki ? Tak diody pasują p&p a co do podświetlenia wizytownika i kubka to kupowałem od użytkownika baza10 na alledrogo( są to 2 kawałki plexi na końcu plexi dioda i kabelki do podłączenia )
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Jeśli chodzi o te diody to ja miałem w b5 następnie przełożyłem do b6 a teraz mam je w b7;) co do podświetlenie wizytownika i kubka to kupiłem gotowy zestaw z alledrogo za 60 zł. A co do otworów śmiało można wywiercić
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Tak u mnie jest tak samo
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Dołóż kabelek i ciesz się podświetleniem;)
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Najlepiej wymontuj i zobacz co tam siedzi;) jak masz full pakiet oświetlenie to powinna byc podświetlana
-
Naklejka na pas przedni ???
Na allegro są ori naklejki do rozrządu wiec poszukaj może i tą znajdziesz;)
-
ori chlapacze w b6
Ja mam ori progi w kolorze w b7 szczerze nie przypatrywlem się czy są jakieś odpryski;) ale wkurza mnie co przejazd po/w deszczu to auto od spodu uwalone wiec zakładam chlapacze:)
-
Pytanie o dziwną sprawę w schowku.
No to masz ladowarkę pozostało rozgryść dwa pozostałe przełączniki
-
Pytanie o dziwną sprawę w schowku.
Spróbuj podłączyć pod to telefon albo mp3
-
Pytanie o dziwną sprawę w schowku.
pojęcia nie mam co to może być, jak przełączysz te włączniki to coś się dzieje?
-
Pytanie o dziwną sprawę w schowku.
no nie wiesz F-16;) spokojnie kolega jaja sobie robi;)
-
Pytanie o dziwną sprawę w schowku.
Odkręć schowek(4-5 śrub) i zobacz gdzie "idą" kable
-
ori chlapacze w b6
dzięki
-
No i nowy nabytek wygląda jak zabytek - moje przejścia z Gothaerem
A ile miałeś auto zanim to się stało? Ja kiedyś też miałem taka przygodę i było to po 3-5 tyg od kupna auta, cyrki z ubezpieczalnia gościa który we mnie uderzył co ciekawe gość bez prawka;) rzecznik praw ubezp. pow. mi że ja nie mogę być pokrzywdzony na tym wypadu (bo wedle ubez. moje auto było warte o 4 tysie mniej co miałem na umowie) suma summarum wypłacili co do grosza co było na umowie minus tyle na ile wycenili auto po szkodzie ale tym się nie przejmowałem bo dostałem tysiaka więcej(kupił znajomy) jak oni policzyli oczywiście proponowali mi że nawet mają kupca;) wypłata była po 34 dniach od szkody wedle prawa maja 30 dni na wypłatę odszodowania po tym czasie nalicza się odsetki ale nie są to miliony:) czy auto w własnym zakresie doczłapałeś do domu? mnie chcieli skasować 4 koła z zielonki pod wawa w okolice gdańska:D co prawda ubezpieczlnia musi im zapłacić bez szemrania ale jeśli sam zorganizowałeś transport i ktoś może Ci wystawić fakturę np; za pożyczenie auta z laweta( LAWETA możę być tylko na fakturze) to zanosisz fakturę do ubezpieczali i muszą i to oddać na pyt; dlaczego tak późno im ją przynosisz mówisz że dopiero się dowiedziałeś że to ich zasrany obowiązek zwrócić
-
ori chlapacze w b6
Miałem w b6 i teraz będę zakładał do b7. A to dlatego że moim zdaniem nie będzie się tak auto brudzić od dołu:)
-
Tacierzyństwo
My mamy taki zestaw ( gondola , spacerówka , fotelik) jak widać sam się rozkłada a złożenie nie zajmuje więcej jak 5 sekund:) nie jest ciężki moja zadowolona z zakupu daliśmy za cały zestaw 160 ojro gdzie nowy widziałem w sklepie 700 ojro był bez fotelika w promocji
-
Tacierzyństwo
Ja od siebie polecę firmę Quinny 3w1 Mercedes wsród wózków nie licząc Bugaboo bo to juz kosmos.
-
B7 Crew
Szwecja nalezy tez do Eu i nie slyszalem azeby szwecja miala jakis specjalny status w prawach konsumenta.... Czyli ze aku ma 2 lata gwarancji i mogę oddac zakupiony byl w październiku 2012 2 lata gwarancji i 2 tygodnie prawa do zwrotu- to standard w Eu. Ale nie wiem czy poszczególne kraje maja jakieś wyjątki od tego...- musialbys sie dowiedzieć Ale niektóre firmy dają 5 lat, 2 to standart;)
- B7 Crew
-
Gdzie dostanę wsuwki ISO wtyku komputera?
Czy te same podejdą do modułu komfortu?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Tacierzyństwo
;) Sent from my iPad using Tapatalk