Treść opublikowana przez Andrzej07
-
Tacierzyństwo
ale to już tuż tuż Sent from my iPad using Tapatalk
-
Tacierzyństwo
"My" też mieliśmy cesarskie i mogłem być na sali:) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk no właśnie ty się nic nie chwalisz:whistling: W środę Ciotka;) Lucie skończyła 4 miesiące;) A jak u Was? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Tacierzyństwo
"My" też mieliśmy cesarskie i mogłem być na sali:) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Czyli 2 muszę zmieniać :/ Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Numery uszczelek do wymiany przy czyszczeniu EGR
Ok dziękuje Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Dokładnie mam auto pilota:)czyli musze poszukać silniczek na jedna stronę.. ok dziękuje
-
Numery uszczelek do wymiany przy czyszczeniu EGR
Kolego możesz podać jaki nr mają te blaszane uszczelki pod rure EGR-a?
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Przepraszam nie wiem czemu wrzucając fotki z tel: tak kijowo to wyszło;) nr to 8E2959802F , 8E2959801B a od czego jest to 2gie okienko Extra: bo tam mam takie nr: 8E0959801A 8E0959802A
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Witam ja u siebie mam takie numerki rozumie że muszę szukać o takich nr jakie są podane w 1 poście? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
schowek jak rozebrać
Ja u siebie w zawias wpasowalem śrubę z kawadratowym łbem skręcając razem z klapa schowka na sztywno;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Gdzie można to ukryć?
Najlepsze miejsce to bedzie wizytownik;D Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Ok rozumie podziękował Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam;) nie moge u siebie na wlepce znaleść kodu QQ1 lub QQ0 jak rownież dotyczącego alarmu fabrycznego choć mam panel w kieszeni drzwi do dezaktywaci poszczególnych funkcji:( poprostu nie ma takich kodów wlepka oczywiście od tego auta;) Czy angliki miały inne oznaczenia?i czy u mnie MK bedzie po stronie pasażera?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam;) mam pytanie czy warto kupić taki zestaw: http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-p-t-audi-a4-b6-b7-1-9-2-0tdi-i3846370594.html czy może w podobnej cenie można kupić coś lepszego? pozdrawiam przepraszam już widze że nie ten temat;)
- B7 Crew
-
Strefa Śmiechu
https://www.facebook.com/photo.php?v=675521952487828&set=vb.530456393661052&type=2&theater Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Nadają się ja bodajże mam 250A i kilkanaście razy używałem i nic się nie dzieje:) a zakupiłem kiedyś w Real-u za 10 zl Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
U mnie po aktualizacji jest wszystko ok;) z Wi-fi miałem z 3 dni chyba takie cyrki a dziś póki co jest oki:) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Witam:)od kilku dni zanika mi Wi-fi w iPhone 4s i jak próbuje otworzyć stronę lub tatapalk to pojawia sie komunikat ze dostęp do neta jest wyłączony aby połączyć wciśnij ok mniej więcej coś w tym stylu, zaznaczam ze Wi-fi mam włączone cały czas wiec chyba coś yebie się w phonie:( spotkał się ktoś z taka sytułacją? Pozdrawiam Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Z jakim momentem dokręcać śruby w kołach?
Ogólnie to pneumatyk tylko do "lekkiego" dokrecenia a następnie dynamometryczmy klucz według marki, rodzaju felgi nic innego bo jeden z drugim Panem Zdzisiem doyebią na maxa pneumatykiem a Ty pózniej walcz. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Podświetlenie wnetrza
Ja jestem przed montażem ori podświetlenia nóg. W jaki sposób uaktywnić tą opcje w Module komfortu w VCDS? Gdzie trzeba wejść i co wpisać? to powinno Ci pomóc:wink: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-lista-modulow-komfortu-opisem-funkcji-114454/
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Tak dokładnie;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Podświetlenie wnetrza
Jak dla mnie to tylko ori oświetlenie:wink: a podłączasz pod Moduł komfortu z chwila otworzenia danych drzwi zapala się światełko podświetlające podłogę a jak zamkniesz to gaśnie:decayed: no chyba że chcesz robić dyskotekę i mieć podświetlenie podczas jazdy itp. to musisz poszukać najlepiej w skrzynce bezpieczników +12 po zapłonie + jakiś włącznik/wyłącznik:facepalm:
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
No to przecież pisałem ( post nr 1049) że jak do drzwi chcesz dodać po lampce to podpinasz się pod lampke;) pisząc MC miałem na myśli moduł komfortu tylko że napisałem w skrócie ang;) Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Jak kolega już wspomniał sprawdź czy MC Ci to obsłuży a kabelki z każdej lampki po jednym do MC każdy w odpowiednie miejsce no i pod ww bezpiecznik;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk