Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andrzej07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Andrzej07

  1. ale to już tuż tuż Sent from my iPad using Tapatalk
  2. "My" też mieliśmy cesarskie i mogłem być na sali:) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk no właśnie ty się nic nie chwalisz:whistling: W środę Ciotka;) Lucie skończyła 4 miesiące;) A jak u Was? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  3. "My" też mieliśmy cesarskie i mogłem być na sali:) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  4. Czyli 2 muszę zmieniać :/ Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  5. Ok dziękuje Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  6. Dokładnie mam auto pilota:)czyli musze poszukać silniczek na jedna stronę.. ok dziękuje
  7. Kolego możesz podać jaki nr mają te blaszane uszczelki pod rure EGR-a?
  8. Przepraszam nie wiem czemu wrzucając fotki z tel: tak kijowo to wyszło;) nr to 8E2959802F , 8E2959801B a od czego jest to 2gie okienko Extra: bo tam mam takie nr: 8E0959801A 8E0959802A
  9. Witam ja u siebie mam takie numerki rozumie że muszę szukać o takich nr jakie są podane w 1 poście? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  10. Andrzej07 odpowiedział(a) na panzan temat w Audi A4 B5
    Ja u siebie w zawias wpasowalem śrubę z kawadratowym łbem skręcając razem z klapa schowka na sztywno;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  11. Najlepsze miejsce to bedzie wizytownik;D Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  12. Ok rozumie podziękował Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  13. Witam;) nie moge u siebie na wlepce znaleść kodu QQ1 lub QQ0 jak rownież dotyczącego alarmu fabrycznego choć mam panel w kieszeni drzwi do dezaktywaci poszczególnych funkcji:( poprostu nie ma takich kodów wlepka oczywiście od tego auta;) Czy angliki miały inne oznaczenia?i czy u mnie MK bedzie po stronie pasażera?
  14. Witam;) mam pytanie czy warto kupić taki zestaw: http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-p-t-audi-a4-b6-b7-1-9-2-0tdi-i3846370594.html czy może w podobnej cenie można kupić coś lepszego? pozdrawiam przepraszam już widze że nie ten temat;)
  15. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Szukaj 1.9 Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  16. https://www.facebook.com/photo.php?v=675521952487828&set=vb.530456393661052&type=2&theater Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  17. Nadają się ja bodajże mam 250A i kilkanaście razy używałem i nic się nie dzieje:) a zakupiłem kiedyś w Real-u za 10 zl Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  18. U mnie po aktualizacji jest wszystko ok;) z Wi-fi miałem z 3 dni chyba takie cyrki a dziś póki co jest oki:) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  19. Witam:)od kilku dni zanika mi Wi-fi w iPhone 4s i jak próbuje otworzyć stronę lub tatapalk to pojawia sie komunikat ze dostęp do neta jest wyłączony aby połączyć wciśnij ok mniej więcej coś w tym stylu, zaznaczam ze Wi-fi mam włączone cały czas wiec chyba coś yebie się w phonie:( spotkał się ktoś z taka sytułacją? Pozdrawiam Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  20. Ogólnie to pneumatyk tylko do "lekkiego" dokrecenia a następnie dynamometryczmy klucz według marki, rodzaju felgi nic innego bo jeden z drugim Panem Zdzisiem doyebią na maxa pneumatykiem a Ty pózniej walcz. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  21. Ja jestem przed montażem ori podświetlenia nóg. W jaki sposób uaktywnić tą opcje w Module komfortu w VCDS? Gdzie trzeba wejść i co wpisać? to powinno Ci pomóc:wink: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-lista-modulow-komfortu-opisem-funkcji-114454/
  22. Tak dokładnie;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  23. Jak dla mnie to tylko ori oświetlenie:wink: a podłączasz pod Moduł komfortu z chwila otworzenia danych drzwi zapala się światełko podświetlające podłogę a jak zamkniesz to gaśnie:decayed: no chyba że chcesz robić dyskotekę i mieć podświetlenie podczas jazdy itp. to musisz poszukać najlepiej w skrzynce bezpieczników +12 po zapłonie + jakiś włącznik/wyłącznik:facepalm:
  24. No to przecież pisałem ( post nr 1049) że jak do drzwi chcesz dodać po lampce to podpinasz się pod lampke;) pisząc MC miałem na myśli moduł komfortu tylko że napisałem w skrócie ang;) Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
  25. Jak kolega już wspomniał sprawdź czy MC Ci to obsłuży a kabelki z każdej lampki po jednym do MC każdy w odpowiednie miejsce no i pod ww bezpiecznik;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.