Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andrzej07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Andrzej07

  1. Jak kolega wyżej pisze podjedź do innej wulkanizacji;) pracowałem przez rok w Wawie w dość dużej firmie i odgórnie był nakaz aby mowić że opony buble ( a było z 5 nawet do 7 mn bieżnika) i nawet ich nie będziemy zakładać nawet na własną odpowiedzialność klienta ale za to mamy duży wybór nowych i zazwyczaj brali bez szemrania a "stare" lądowały u nas na magazynie dla następnego klienta jako używane oczywiście Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  2. Ja wkręty kupiłem do metalu/aluminium , nie dałem żadnej podkładki bo główki od wkrętów dość duże i ładnie trzyma;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  3. Ja w Irlandi płaciłem coś około 10 € z przesyłka Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  4. W każdej wulkanizacji dostaniesz śruby tylko pilnuj aby odpowiednie dobrali Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  5. Masz zdjęcie kolego Ja zamawiałem do sedana ale chyba do avanta są takie same;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  6. No chyba nie;) Irlandia ma drożej ON 1,43€ przed a teraz 1,37€ Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  7. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  8. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dziekuje Panowie za pomoc;) znalazłem motula ale muszę czekać na niego do wtorku:/ Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  9. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Cena nie gra roli , gorzej z dostępem na zapyziałej wyspie:) Liqui Moly konkretnie jaki bedzie odpowiedni? To poszukam i zamawiam;)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  10. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    MOTUL SPECIFIC VW 505.01Mogę mieć ten na wtorek bedzie lepszy od MOBILA? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  11. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No na ta chwile mam tylko taki wybór no to jutro rano jadę po MOBILA ESP 5w30 jest z normą 507.00:)Dzięki Kris Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  12. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie szybkie pytanie jaki olej bedzie ok do mojej audi a4 1.9 tdi bez PDF-a 05 rok http://www.halfords.ie/motoring/engine-oils-fluids/engine-oil?brand=Mobil&initMin=0&initMax=70&initMin=0&initMax=70 Tylko takie mam na miejscu a muszę wymienić olej na wczoraj:/ Filtr oleju mam juz z ASO Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  13. fakt nigdzie nic w temacie nie ma. Sprawa ogólnie jest prosta. Z materiałów listwy led na metry korytka do montażu led (a wlaściwie ich mleczna część), całość składamy do kupy i mocujemy do boczka, podłączamy pod oświetlenie klamek i wykonujemy rzeźbe w dekorach ( na wyczucie ). Tak się to w skrócie odbywa. Jak co pisz PW to Ci podpowiem szczegóły albo jakieś foto zrobie. Masz kolego wyżej;)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  14. U mnie chwile jest podświetlony przycisk awaryjnego po zamknięciu. A u Ciebie swieci się cały czas po zamknięciu? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  15. Co za problem podłączyć pod lampki w drzwiach;) kolego kamelus_ wrzuć how to do;)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  16. Może taśma padła ?? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  17. Sprawdź odpływy tam gdzie jest akumulator. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  18. Też zamawianiem z tego linku co wyżej;) świeci jak ori:) ja używałem bateri od E- papierosa przy montażu w domu aby ustawić natężenie światła Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  19. Panowie pytanie na szybko potrzebuje zamówić do 18 dzis olej do mojej a4 05 rok 1.9 tdi bez PDF-a i nie wiem jaki bedzie dobry , myśle cos o tych: * MOTUL SPECIFIC VW 505.01 * MOTUL SPECIFIC VW 506.01 czy polecacie coś innego? Już przepraszam że pytam ale siedzę w pracy na telefonie i nie bardzo mam jak poczytać a olej potrzebuje na "wczoraj" pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  20. Nie podważasz tylko wciskasz na rogach i ciągniesz do siebie;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  21. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam 4 ramienną:/Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  22. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mam tak samo , więc dalej idąc reszta pewnie była dopłata :/Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  23. Ja od siebie polecę ten;) Meguiar's Gold Class Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  24. Ja tą lampkę nad tylną kanapą u siebie w b7 zmieniłem na taką z b6 p&p teraz tylko diody będę dokładać Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  25. Jest taka możliwość widziałem u kogoś z forum , ale nie pytaj u kogo bo już nie pamietam. Musisz poszukać. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.