Treść opublikowana przez Andrzej07
-
Opony roczne nienadajace sie do uzytku?
Jak kolega wyżej pisze podjedź do innej wulkanizacji;) pracowałem przez rok w Wawie w dość dużej firmie i odgórnie był nakaz aby mowić że opony buble ( a było z 5 nawet do 7 mn bieżnika) i nawet ich nie będziemy zakładać nawet na własną odpowiedzialność klienta ale za to mamy duży wybór nowych i zazwyczaj brali bez szemrania a "stare" lądowały u nas na magazynie dla następnego klienta jako używane oczywiście Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Haczyki do rolet tylnych drzwi AVANT
Ja wkręty kupiłem do metalu/aluminium , nie dałem żadnej podkładki bo główki od wkrętów dość duże i ładnie trzyma;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Haczyki do rolet tylnych drzwi AVANT
Ja w Irlandi płaciłem coś około 10 € z przesyłka Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Oryginalne śruby do felg aluminiowych
W każdej wulkanizacji dostaniesz śruby tylko pilnuj aby odpowiednie dobrali Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Haczyki do rolet tylnych drzwi AVANT
Masz zdjęcie kolego Ja zamawiałem do sedana ale chyba do avanta są takie same;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Ceny paliwa marzec 2026
No chyba nie;) Irlandia ma drożej ON 1,43€ przed a teraz 1,37€ Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie szybkie pytanie jaki olej bedzie ok do mojej audi a4 1.9 tdi bez PDF-a 05 rok http://www.halfords.ie/motoring/engine-oils-fluids/engine-oil?brand=Mobil&initMin=0&initMax=70&initMin=0&initMax=70 Tylko takie mam na miejscu a muszę wymienić olej na wczoraj:/ Filtr oleju mam juz z ASO Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
fakt nigdzie nic w temacie nie ma. Sprawa ogólnie jest prosta. Z materiałów listwy led na metry korytka do montażu led (a wlaściwie ich mleczna część), całość składamy do kupy i mocujemy do boczka, podłączamy pod oświetlenie klamek i wykonujemy rzeźbe w dekorach ( na wyczucie ). Tak się to w skrócie odbywa. Jak co pisz PW to Ci podpowiem szczegóły albo jakieś foto zrobie. Masz kolego wyżej;)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Po zamknięciu dalej świeca przyciski
U mnie chwile jest podświetlony przycisk awaryjnego po zamknięciu. A u Ciebie swieci się cały czas po zamknięciu? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Co za problem podłączyć pod lampki w drzwiach;) kolego kamelus_ wrzuć how to do;)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
nie działa multifunkcja
Może taśma padła ?? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Mokry dywan od strony kierowcy
Sprawdź odpływy tam gdzie jest akumulator. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Podświetlenie wizytownika i uchwytu kubka
Też zamawianiem z tego linku co wyżej;) świeci jak ori:) ja używałem bateri od E- papierosa przy montażu w domu aby ustawić natężenie światła Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie pytanie na szybko potrzebuje zamówić do 18 dzis olej do mojej a4 05 rok 1.9 tdi bez PDF-a i nie wiem jaki bedzie dobry , myśle cos o tych: * MOTUL SPECIFIC VW 505.01 * MOTUL SPECIFIC VW 506.01 czy polecacie coś innego? Już przepraszam że pytam ale siedzę w pracy na telefonie i nie bardzo mam jak poczytać a olej potrzebuje na "wczoraj" pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Demontaż wizytownika i uchwytu na kubek, w jaki sposób się za to zabrać ?
Nie podważasz tylko wciskasz na rogach i ciągniesz do siebie;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja od siebie polecę ten;) Meguiar's Gold Class Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Ja tą lampkę nad tylną kanapą u siebie w b7 zmieniłem na taką z b6 p&p teraz tylko diody będę dokładać Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Elektrycznie składane lusterka... z Pilota?
Jest taka możliwość widziałem u kogoś z forum , ale nie pytaj u kogo bo już nie pamietam. Musisz poszukać. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk