Treść opublikowana przez Andrzej07
-
B6 DIVISION
z tego co pamiętam jest inny Ok dziekuje ciekawe czy dałoby jakoś go zamontować w angliku;) Pozdrawiam Andrzej
-
B6 DIVISION
Orientuje się ktoś czy przycisk otwierania bagaja w drzwiach kierowcy jest taki sam w angliku? Pozdrawiam
-
Podświetlenie drzwi
boczka ściągać nie musisz podważ tylko lampkę i wyciągnij sprawdzisz czy masz żarówki czy sąto tylko odblaski.Pozdrawiam Andrzej
-
Chromowany przycisk ręcznego
W dziale sprzedam widziałem dzisiaj lub wczoraj:)Sorry ale nie odczytałam ze do b5 ja widziałem do b6/7 Pozdrawiam Andrzej
- B7 Crew
-
Mój Guinness
Wpadła dioda taka sama co w łokciu pod klimatronik;) nie jest jeszcze do końca tak jak ma być docelowo zamontowana Pozdrawiam Andrzej
-
Atak terrorystyczny we Francji
Tyle w temacie jeśli chodzi o.... jw. Masakra z tymi "uchodźcami" lepiej niech szybko ich sprzątają z terenu Europy ... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Mój Guinness
Dziekuje:) ale jeszcze długa droga przede mnąWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Mój Guinness
Ramka ma być w środę bo zapomnieli;)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Spryskiwacze mgiełkowe podcięte: Został tylko montaż dzięki Rafał (rafi10612) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jako że nie było dzis pogody aby zamontować spryskiwacze to zamontowanłem ori. Podświetlenie łokcia Szczerze myślałem , że swieci to trochę mocniej;) została mi jeszcze jedna dioda z podłokietnika i chce ją zamontować nad półką pod klimatronikiem:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk No i wpadła brakującą cześć układanki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
nowe auto diesel czy lpg
Wiem zaraz będzie , że zabijam diesla:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
nowe auto diesel czy lpg
Tak , a co nie możliwe ?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
nowe auto diesel czy lpg
Ja swojego klekota mam ciut ponad dwa lata na dzień dobry wymieniłem: rozrząd (ori) przy okazji Sprzegiełko kompresora klimatyzacji Pózniej wyszło : Termostat Tarcze przód tył Wiadomo wszystkie płyny i filtry niby były zmieniane przez podrzednika ale ja tam nie ufam;) Przebieg jaki zrobiłem przez ten okres to 9-10 tyś km. Ogólnie autko nie sprawia problemów , teraz dopiero zauważyłem , że dwumas daje o sobie znać bardzo ale to bardzo delikatne drgania karoserii więc póki co nie ruszam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Mój Guinness
Dziekuje;) teraz pozostało zmienić klapę bagaja i dyfuzor:)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
nowe auto diesel czy lpg
Jest też przecież 1,9 w b7:)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
B7 Crew
Co założył od zwykłego zderzaka ? Dziekuje bardzo:) muszę zamówić na prawa stronę bez ic , bo aktualnie jest na wlot do ic.Właśnie sprawdzałem w Google i widzę , że od s-lina są dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam:)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Mój Guinness
Mała zmiana a cieszy;) Wpadł prosto z ASO zderzak s-line Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kolizja prosze o wycene, Łódzkie potrzebne czesci
Co do skarbówki to możesz napisać pismo że byłeś np: za granica i może nie dowalą Ci kary( mi tak przeszło ) jeżeli kupiłeś auto 3 tygodnie wstecz i o ile nie zaniżyłeś kwoty na umowie to jeśli uznają szkodę całkowita to powinni Ci wypłacić tyle ile na umowie skoro wypadek nie z Twojej winy( miałem podobny przypadek po 2 -3 tygodniach od zakupu ) oczywiście wedle ubezpieczalni auto było warte 2 tysie mniej jak Na umowie ale: wypadek nie z mojej winy i ja nie mogę zostać w nijaki sposób poszkodowany (czyt zanirzenie wartości auta po tak krótkim zakupie . ) taka informacje uzyskałem od rzecznika praw ubezpieczonych i tak było wypłacili co do grosza plus jakieś odsetki bo wypłata była po ustawowych 30 dniach. Ps: a policja była na miejscu zdarzenia? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Filtr stożkowy do A4 B7 2.0TDI BPW
Bez przesady nawet traktor tego nie wytrzyma:)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Crew
Witam:) Dostałem wycenę na naprawę to zn raczej wymianę zderzaka na nowy która opiewa na 1240€ myśle sobie ok skoro gość mówił ze da mi kasę a tu zonk po tym jak go poinformowałem ile to kosztuje bedzie robić to z ubezpieczenia. Zdjecie uszkodzenia : I wyceny: Nie źle sobie liczą za pracę i chyba trochę przesada z kasą za materiały;) no i do tej kwoty dojdzie jeszcze auto zastępcze , bo watpię aby w jeden dzień chłopaki w Irlandi uwineli by się z tym w miedzy czasie jak czekałem na ww wycenę to sam dzwoniłem do ASO tu w Irlandi i cena zderzaka+grilla zwykłego to 700 € a s-line z wszystkim to 1300€ oczywiście bez zniżek . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew