Treść opublikowana przez Andrzej07
-
B7 Crew
Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów. To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7.Super dziękuje jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jest inna kierownica powietrza jeśli masz diesla. Kratki i grill to chyba oczywiste że inne.Tak kratki i grill to wiem:) a kierownice powietrza można spasować ciekawe ile jutro zaśpiewają w warsztacieWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk No nie wiem czy tak łatwo można ją spasować...Ktoś na forum pisał kiedyś , że można spasować ... a czy łatwo to już nie wiem.Sprawdzalem orientacyjnie odrazu przyznam się na szybko na alledrogo to ponad 2 tysie kompletny zderzak wow Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Crew
Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów. To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7. Super dziękuje jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jest inna kierownica powietrza jeśli masz diesla. Kratki i grill to chyba oczywiste że inne. Tak kratki i grill to wiem:) a kierownice powietrza można spasować ciekawe ile jutro zaśpiewają w warsztacie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 Crew
Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów. To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7. Super dziękuje jutro jade do warsztatu maja podać mi cenę kompletnego zderzaka z malowaniem i montażem , wczoraj młody gość cofając na parkingu przywalił mi i połamał zderzak z grilem ( chociaż odległość miedzy naszymi autami była ok 10 metrów można ?można!! ) i zaoferował że wyłoży kasę bez policji bo jako młody kierowca to nieźle podnieśli by mu w irlandi ubezpieczenie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
Co to jest za część i jaką ma funkcję?
U mnie jest czarna , i idzie gdzieś w okolice zawiasu maski i w dół. Oczywiście od aku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
http://allegro.pl/odkurzacz-pioracy-se-4001-karcher-plyn-do-dywan-1l-i5541684220.html Panowie ten odkurzacz warto kupic oczywiście do własnego użytkowania nie przemysłowego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Domykanie szyb z kluczyka
Witam:) Podepne się pod temat , u mnie szyba kierowcy nieraz sie nie domyka z kluczyka i zdarzyło się też pare razy , że zamykając przyciskiem potrafiła się cofnąć trochę i zatrzymać? Pomoże jak nasmaruje prowadnice od mechanizmu podnoszenia szyby? Czy dalej szukać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zerwany pasek rozrzadu podczas jazdy
Kolego to nie pasek rozrządu , tylko pasek od wspomagania , alternatora itp jakiś dziwny ten pasek na tym zdjęciu co tu pokazałeś , powinien być szeroki jak rolka od altka. Wymień go na prawidłowy i powinno być ok Ps: sprawdź sobie pasek rozrządu bo po tym co widzę to niezły mechanik był ze taki pasek na ww osprzęt założył Aaa już widzę , że zsunął się i porwało go trochę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Hej Jaka cena zaworu EGR do audi a4 b7 1.9 TDI 2005 rok Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Opadają środkowe kratki nawiewów
Ja u siebie lekko kombinerkami ścisnąłem miejsce w które wchodzi regulacja od wysokości i od 4 miesięcy jest ok a roboty to ok 3 minuty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Proszę bardzo:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaka wiertarko wkrętarka ?
Ja mam taką http://www.obi.pl/decom/product/Stanley_Wiertarko-wkrętarka_z_udarem_FMC620LB-QW_akumulatorowa_18_V/6086904 Ale ta cena to porażka w PL ja kupiłem za 135€ 3 lata temu a teraz kosztuje 85€ http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/7114360/Trail/searchtext%3ESTANLEY.htm Te ceny w Polsce to jakieś chore:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Kolego a zapoznałeś się z treścią pierwszego posta? Zawiasy znajdziesz w dziale sprzedam. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż podłokietnika A4 B6
Przykleić możesz na taśmę dwustronna , u mnie odkleiła się podczas odkurzania;) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Ile czynnika klimy i oleju
Witam czy olej do kompresora można dolać samemu? Po włączeniu klimatyzacji czuć jak by "tarcie" pod nogami i lekko słychać w kabinie ale jak sprawdzam pod maską to nie ma różnicy na włączonej jak i wyłączonej. Jakoś rok temu wymieniłem sprzegiełko kompresora klimatyzacji no i w ostatnim miesiącu dwa razy byłem na nabiciu klimy w pierwszym garażu gość powiedział mi ze nie mam gazu i jest gdzieś wyciek:/w drugim że jest wszystko ok sprawdzał szczelność wymienił filterek wielkości długopisu nabił od nowa , zaraz po tym zabiegu nie czułem tego tarcia aż do ostatniego piątku , klima chłodzi dobrze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Woda na podłodze od pasażera.
Mi też lało w tym miejscu co piszesz a winna była źle wklejona szyba w rogu na górze;( doszedłem do tego dopiero po zdemontowanou osłony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
Irlandzka pomysłowość Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk