Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andrzej07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Andrzej07

  1. Andrzej07 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Ja też Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  2. Andrzej07 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Sam byłem zaskoczony jak to wyszło ...raczej jak nie wyszło jakiś tam efekt dało ułożenie paska tak: No ale jak widać to też nie za fajnie:/ Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk Jak dla mnie to te ledy wyglądają na 3 led na 10cm a nie na 5cmMoże i wyglądają ale jest 3 na 5 cm:) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  3. Andrzej07 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Miałem podłączone pod zasilacz do taśm led;) teraz to jestem przekonany , że te moje ledy to badziew;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  4. Andrzej07 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Dzięki ;)to porównam jutro , widocznie te moje z obi to jakieś słabe chinole za jedna miskę ryżu robione;)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  5. Andrzej07 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Sam byłem zaskoczony jak to wyszło ...raczej jak nie wyszło jakiś tam efekt dało ułożenie paska tak: No ale jak widać to też nie za fajnie:/ Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  6. Andrzej07 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Na odcinku 5cm 3 diody i co tyle można ciąć , to chyba wszystkie tak maja..... ???Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  7. Andrzej07 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Witam;) a moja taśma led chyba popsuta bo wczoraj robiłem przymiarkę ( boczki miałem w domu po zamianie na rolety) tak u mnie to świeciło:/ Led ułożony tak jak u kaja Próbowałem rożnych kombinacji ale nie dało pożądanego efektu, co myślicie o tym? Taśmę mam z obi kupowałem kiedyś do pracy i zostało mi pare metrów to pomyślałem zanim kupie czerwoną to na próbę spróbuje z tą co mam a efekt hak widać znikomy. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  8. Ja miałem podobna sytuacje z jednym kluczykiem , moja roczna córeczka się dorwała do kluczyka i zaśliniła całego :/ otworzyłem wyczyściłem ale po tym działał jak u Ciebie , po miesiącu już miałem kupować nowy (oczywiście używałem 2 kluczyka) ale przed tym sprawdziłem stary i o dziwo zagadał i działa do dziś Może u Ciebie coś z MK nie tak sprawdzałeś błędy? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  9. Za 77 zł to tanio;) u mnie w Irlandi są za 39 ojro :/Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  10. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na sróbokret krzyżakowy;)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  11. Ja mam Lark chyba 50.1 od 4-5 lat odblokowałem wgrałem auto mapę i śmiga Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  12. Spróbuj uszczelnić regulacje lampy te dwie " śruby" na górnej części lampy mi to w b6 pomogło.Ja użyłem zwykłego sylikonu w razie czego można łatwo zerwać Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  13. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak;) końcówka produkcji b6 już miała poprawione , w byłej b6 miałem coś około 320-350 tyś km i zero zadrapań Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  14. Tak jest oparcie kanapy aby zdemontować musisz wyciągnąć zagłówki i wtedy te @rurki" w które wchodzą zagłówki i chyba są 2-3 śrubki na dole kanapy;) ja w b6 tak demontowałem a w b7 nie mogę wyciągnąć tych plastikowych rurek w które wchodzą zagłówki Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  15. Ale kolega chyba ma nie rozkładana tylna kanapę Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  16. Andrzej07 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Jak podłączysz to pod ww lampki to dekor bedzie tylko świecił przy otwartych drzwiach;)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  17. Andrzej07 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Mycha;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  18. Tak świecą delikatnie Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  19. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tak jest w B6 na przodzie chyba nawet fabrycznie zakodowane. u mnie przynajmniej tak jest U mnie też w b6 tak było Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  20. To menu obsługujesz przyciskami na manetce;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  21. Zadzwoń tu powinni pomóc: http://www.autokolko.pl Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  22. Kup "choinkę" o zapachu nowego auta;) a tak naprawdę to j.w Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  23. Andrzej07 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Baju baju, będziem w raju Kolego "baju" zerknij do kolegi miszka;) i sam stwierdź czy bujał czy nie;)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  24. A ile klientów miało "prostowane" proste felgi:)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  25. Andrzej07 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Nie pamietam jaki kolega z forum miał przypadek że przy prędkości 120-140 zmienił bieg z 5 na 4 :/ w rezultacie około 20 cm zębów zniknęło z paska;) założył nowy pasek i dalej śmiga Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.