Treść opublikowana przez Andrzej07
-
Listwy Dekory LED
Ja też Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Listwy Dekory LED
Sam byłem zaskoczony jak to wyszło ...raczej jak nie wyszło jakiś tam efekt dało ułożenie paska tak: No ale jak widać to też nie za fajnie:/ Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk Jak dla mnie to te ledy wyglądają na 3 led na 10cm a nie na 5cmMoże i wyglądają ale jest 3 na 5 cm:) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Listwy Dekory LED
Miałem podłączone pod zasilacz do taśm led;) teraz to jestem przekonany , że te moje ledy to badziew;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Listwy Dekory LED
Dzięki ;)to porównam jutro , widocznie te moje z obi to jakieś słabe chinole za jedna miskę ryżu robione;)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Listwy Dekory LED
Sam byłem zaskoczony jak to wyszło ...raczej jak nie wyszło jakiś tam efekt dało ułożenie paska tak: No ale jak widać to też nie za fajnie:/ Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Listwy Dekory LED
Na odcinku 5cm 3 diody i co tyle można ciąć , to chyba wszystkie tak maja..... ???Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Listwy Dekory LED
Witam;) a moja taśma led chyba popsuta bo wczoraj robiłem przymiarkę ( boczki miałem w domu po zamianie na rolety) tak u mnie to świeciło:/ Led ułożony tak jak u kaja Próbowałem rożnych kombinacji ale nie dało pożądanego efektu, co myślicie o tym? Taśmę mam z obi kupowałem kiedyś do pracy i zostało mi pare metrów to pomyślałem zanim kupie czerwoną to na próbę spróbuje z tą co mam a efekt hak widać znikomy. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Rozkodowujący się pilot A4 B6
Ja miałem podobna sytuacje z jednym kluczykiem , moja roczna córeczka się dorwała do kluczyka i zaśliniła całego :/ otworzyłem wyczyściłem ale po tym działał jak u Ciebie , po miesiącu już miałem kupować nowy (oczywiście używałem 2 kluczyka) ale przed tym sprawdziłem stary i o dziwo zagadał i działa do dziś Może u Ciebie coś z MK nie tak sprawdzałeś błędy? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Wybor zarowek
Za 77 zł to tanio;) u mnie w Irlandi są za 39 ojro :/Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
- B7 Crew
-
pomoc w kupnie taniej nawigacji
Ja mam Lark chyba 50.1 od 4-5 lat odblokowałem wgrałem auto mapę i śmiga Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Wymiana przednich lamp ORI na DEPO
Spróbuj uszczelnić regulacje lampy te dwie " śruby" na górnej części lampy mi to w b6 pomogło.Ja użyłem zwykłego sylikonu w razie czego można łatwo zerwać Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
- B7 Crew
-
Demontaż tylnego oparcia kanapy - Sedan
Tak jest oparcie kanapy aby zdemontować musisz wyciągnąć zagłówki i wtedy te @rurki" w które wchodzą zagłówki i chyba są 2-3 śrubki na dole kanapy;) ja w b6 tak demontowałem a w b7 nie mogę wyciągnąć tych plastikowych rurek w które wchodzą zagłówki Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Demontaż tylnego oparcia kanapy - Sedan
Ale kolega chyba ma nie rozkładana tylna kanapę Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Listwy Dekory LED
Jak podłączysz to pod ww lampki to dekor bedzie tylko świecił przy otwartych drzwiach;)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
[B6 AVF] by Edyta
Mycha;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Tak świecą delikatnie Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
- B7 Crew
-
Komunikat "Display Type"
To menu obsługujesz przyciskami na manetce;) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zadzwoń tu powinni pomóc: http://www.autokolko.pl Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Kup "choinkę" o zapachu nowego auta;) a tak naprawdę to j.w Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Zerwany pasek rozrządu
Baju baju, będziem w raju Kolego "baju" zerknij do kolegi miszka;) i sam stwierdź czy bujał czy nie;)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Opony roczne nienadajace sie do uzytku?
A ile klientów miało "prostowane" proste felgi:)Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Zerwany pasek rozrządu
Nie pamietam jaki kolega z forum miał przypadek że przy prędkości 120-140 zmienił bieg z 5 na 4 :/ w rezultacie około 20 cm zębów zniknęło z paska;) założył nowy pasek i dalej śmiga Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk