Treść opublikowana przez Andrzej07
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Mogą jedynie wyprosić na czas przygotowania do cesarki;) ja byłem przy cesarce , z tym jak już pisałem wprowadzili mnie jak już byli gotowi;) ps: było to w Irlandi ale chyba w Polsce też tak robią
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
No wlasnie mojemu kuzynowi buchneli radio z auta nic specjalnego ale odgiete drzwi i szyba zbita i było to juz 8 włamanie w okolicy:/ mieszka w Leicester. Ja też miałem kiedyś taką przygodę , wyjęli cała tylna półkę wraz z głośnikami przy tym drzwi odkrzywione ale szyba cała;) dobrze że miałem full ubezpieczenie to naprawili mi auto i dostałem zastępcze sorry za off top;)
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Jak będę w okolicy to o się odezwę no i dobrze zrobiłeś
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Klamka kierowcy??
-
Świeci się kontrolka silnika
A jaki to był błąd?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Czy to dobra firma HEPU
Ja za ori. rozrząd zapłaciłem 140 euro w salonie skody (pasek ,rolka ,napinacz ,pompa wody)
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Ja to podświetlenie będę robił jutro lub w poniedziałek i będę się łączył z MK i poprostu kabelkami przejdę przez tą kostkę pod fotelami jak się da;) a potrzebujesz kostkę do modułu komfortu jak jej nie masz;) ona steruje masa a plus jak juz wiesz idzie od bezpiecznika;)
-
Wymiękam - otwieranie i domykanie szyb z pilota/kluczyka
Sprawdź przelotne w drzwiach moze jakieś kable juz są przełamane
-
Koło pasowe sprężarki klimatyzacji
Jak kolega wyżej napisał , z tym że dzwoniłem do serwisu w Gdańsku to pow. Że nie mogą podać mi nr sprężarki tylko mogą zamontować mi koło które napewno bedzie pasować wiec stwierdziłem że nie będę ich prosić i podjechałem tu w Irlandi do serwisu VW i bez problemu wydrukowano mi rozpiskę jakie kółko bedzie pasować więc serwis a serwis sobie nie równy;) jak znajdę tą rozpiskę po pracy to prześle Ci fotkę
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Kolego nie wiem jak u Ciebie ale u mnie świeci to równomiernie i jak ori;) Może za słabo masz je wsunięte?Ale jak je dasz za mocno to bedą blokować np: jak u mnie wizytownik i musiałem je troszkę cofnąć ( tylko uważaj na diode bo do niej jest przylutowany rezystor ja właśnie uwaliłem go i czekam na nowy aby przylutować)
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Kolego napisz do kolegi Stichy on napewno sprzeda Ci odpowiednie piny;)
-
[B7, BRB] Jaki rozrząd wybrać?+ temperatura silnika
Zajrzyj do działu sprzedam , widziałem ktoś sprzedaje ori rozrządy chyba H4mm3R
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
. . Tak na szybko z forum fotki;)
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Co do lampek w drzwi i klamki to bedzie to działać a co do podświetlenia przestrzeni nóg wewnątrz musisz sprawdzić jaki masz moduł i porównać z rozpiska na forum;)
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Ja wlasnie zamontowłem zestaw z alledrogo za 60 Zł i sieci to tak: . Ważna Wskazówka aby tym ścienciem wkleić w dół bo Jak damy w górę to Słabo będzie świecić
-
Strefa Śmiechu
http://www.wiocha.pl/1085268,Mistrzowie-kamuflazu
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
To spróbuj podłączyć pod zapalniczkę chociaż watpię aby pomogło :/ ja sam mam odkładane rezane podświetlenie kubka i wizytownika i jest troszkę słabsze od ori;)
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
To podświetlenie wizytownika i kubka ori czy dokładałeś? Może wystarczy tylko regulacja elementów oświetlenia ( pleksi) w kubku i wizytowniki