Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andrzej07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Andrzej07

  1. jak wyżej kabelkologia, kabelkologia, i jeszcze raz kabelkologia pewnie któryś z przewodów pomiędzy słupkiem A a drzwiami się przetarł,przełamał itp.
  2. Witam:hi: Sprawdzałem na vcds-ie dzisiaj wartość temp na blacie i w silniku cieczy chłodzącej i w 17 instruments-meas.bloks.08 group 003 pokazało 104-105 na rozgrzanym silniku a na blacie wskazówka stała równiutko na 90 a w 01 engine-meas.bloks.08 group 04 pokazywało 99 w 3 linijce z tego co wyczytałem powinno się sprawdzać w grupie 007 ale u mnie w tej grupie pustka. Czy takie wskazania mówią że czujnik powiedział papa?? wywaliło mi jeszcze takie błędy: 16556 - Fuel Trim: System Too Rich: Bank 1 P0172 - 007 - Short to Ground 01331 - Door Control Module: Driver Side (J386) 49-10 - No Communications - Intermittent --- wiem że tu w tym musze przejżeć kabelki między drzwiami a słupkiem A
  3. wszystko pasuje p&p
  4. Andrzej07 odpowiedział(a) na kadela69 temat w Audi A4 B5
    ja tak właśnie zgubiłem sporą cześć kata to co z niego zostało gościu dał mi za to 70 złotych:facepalm: a dzwoniło jak dzwon Zygmunta:kox:
  5. ja używam takiej: -=SMARUJ.PL=-:: chemia przemysłowa i warsztatowa - sklep - KEMA, AMBERSIL, CRC INDUSTRIES, LOCTITE, DREUMEX, SOKO, AMERICOL, KONTAKT CHEMIE, LOTNIK, VAN, CASTROL, ELECTROLUBE
  6. jak na 1.8 to nie dużo 12.5 l na 180 km:kox:
  7. Witam:hi: Czy ktoś słyszał o marce/firmie MPM bo dziś w sklepie polecono mi olej tej firmy: MPM 05001F Motoroil 0W-30 Premium Synthetic Longlife II Ten unikatowy syntetyczny olej silnikowy PREMIUM Long Life II został stworzony specjalnie dla silników VAG modeli z roku 2002 do 2004. Spełnia wymogi określone przez VW 503.00 / 506.01. Pakowany po: 1L, 5L, 20L, 60L, 205L, 1000L Spełnia specyfikacje: ACEA A1/B1, A5/B5; VW 506.01; VW 503.00 / 506.00 lub taki: MPM 05001VW Motoroil 5W-30 Premium Synthetic LL III VW 504.00/507.00 Ten syntetyczny olej silnikowy PREMIUM Long Life III najwyższej jakości został stworzony specjalnie dla wszystkich silników benzynowych i diesel grupy VAG modeli z 2004 roku, z wykluczeniem silników diesel R5 i V10. Olej ten został stworzony zgodnie z nowym standardem VW: 504.00 (silniki benzynowe) lub standardem VW: 507.00 (silniki diesel). Pakowany po: 1L, 5L, 20L, 60L, 205L, 1000L Spełnia specyfikacje: VW 504.00 / 507.00
  8. Witam mam MK o nr: 8E0 959 433 AR na jaki zamienić abym miał pakiet ośw. drzwi i przestrzeni nóg i czy będą jakieś problemy przy swapie:whistling: alarm jak już pisałem dokładany w scyzoryk no to wyczytałem że odpowiedni będzie MK o nr: 8E0 959 433 BA czasami wystarczy "warknąć" i już wszyscy sobie sami radzą:nabijasie:
  9. Witam:hi: dzisiaj po wejściu w Readiness-15 pokazało mi takie błędy:whistling: IMG_1381.jpg | audiq123 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl po raz 2 jak w to wszedłem to po lewej stronie na samej górze też było passed. co to wszystko oznacza czy coś musze wymienić? auto ciężko odpala po jakiś 3-6 sekundach a czasami od strzała:whistling:
  10. Witam:hi: mam MK o nr: 8E0 959 433 AR el. szyby przód tył korby podświetlane kratki nawiewów, popielniczka przód. ins. pod światło do łokcia ale nie mam podłokietnika:naughty: alarm raczej dokładany ale jest w scyzoryku:whistling: po wejściu w MK 46 później w adap. 10 i 61 po wpisaniu 3 i wciśnięciu test jest save czy to oznacza że mogę podłączyć podświetlenie w drzwiach x8 lub x4 lampki i ośw. przestrzeni nóg przód:jerk:
  11. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/szablony-regeneracji-wlacznika-klimy-esp-szyb-radyjka-kubka-itd-257400/
  12. chyba Twoją oby się w chłopcach nie lubował:nabijasie::nabijasie:
  13. :hi:
  14. :naughty:
  15. Witam jak w temacie czy podejdą te diody: DIODA LED SMD 1210 DO LICZNIKÓW ,PRZYCISKÓW ,LCD (3124899254) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. do licznika w moim aucie bo ktoś niestety wylutował mi diode od błedów:facepalm:
  16. Witam. czy ten check to sprawdza poziom oleju czy ciśnienie:co: bo u mnie było niby wszystko ok a na bagnecie poniżej min oleju:naughty:
  17. takie cuda to tylko w latach 70-tych :decayed: gratulacje Dziękuje wszystkim za gratki:kox: prąd był ale nudne zimowe wieczory były to trzeba było cos działać i to jeszcze przed 30-stką
  18. Witam wszystkich:hi: my mamy termin na 28 sierpnia:kox: wiec jeszcze trochę czasu zostało mi do tacierzyńskiego:wink:
  19. Karcher seria 7 to super myjka właśnie taką chce kupić lub jeszcze coś z karcher hd ale w moim pułapie 2 tysi to tylko używka:kwasny:
  20. to nie Dunlop-y żeby chałasowały:kox: bardzo dobre opony
  21. czyli resumując błędne koło:polew::polew: ale co mycie auta to miałeś nowa myjo-sikawke:naughty:
  22. Witam. Dla jednego Parkside będzie dobra dla drugiego złom Lidlowska ma 3 lata gwarancji wiec jak się zrypie to "może" oddadzą kaske:naughty: ja bym ogołnie kupił ją bo póki co nie mam wolnych 2 tysi na porządnego karchera
  23. Witam. Nilfisk to dobra firma bardziej znana chyba tu na wyspach niż w Pl.
  24. Witam. Najlepiej zerwać nitką później tempo lub coś podobnego ja tak u siebie zrobiłem i jest si:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.