Treść opublikowana przez Andrzej07
-
[ALL] Zloty w IRL
kiedy kolejny zlot w irl?i gdzie?pozdrawiam
-
Głośne wtryski gazu
kolego u mnie w poprzednim a4 też mocno "cykały" spalanie 10-11 po wawie w trasie 8-10 przy silniku 1,6 przy jeżdzie pośredniej,a to że mechanik mówił........... jak kolega też napisał niektóre można reanimować ale napisz jakie masz:)
-
"Zarzuca" tył- co może być przyczyną?
sprawdz belke u mnie to było,w dodatku stało sie to zimą koszmar wiecej jak 40 k/h nie dało sie jechać bo wrażenie jak by cały tył latał po całej szerokośći drogi:( powodzonka
-
czy któras z tych 2 "polerek" nadaje się do polerowania auta?
to sobie odpuszczam:)poszukam czegoś innego,dzieki za odwiedzenie mnie od kupna
-
czy któras z tych 2 "polerek" nadaje się do polerowania auta?
jak w temacie nadaje się jakas z tych 2 polerek do polerwoania auta 2-3 razy w roku? Polerka oscylacyjna, Do samochodu - fanLIDLA.pl Polerka samochodowa na akumulator, Warsztat, narzdzia - fanLIDLA.pl
-
Centralny zamek z pilota
domykanie szyb kabel czerwono-brazowy tak przynajmniej jest u mnie
-
Olej cieknie + fotki
kolego musisz wszystkoi rozebrac jak przy wymianie rozrządu wow:/pod kołem wałka rorządu masz uszczelniacz wyciagasz stary i wkładasz nowy:)ale to multum pracy,jak wyzej kolega wspomniał uszcz.wymienia sieprzy wymianie rozrzadu i problem byłby z głowy
-
Piłka nożna
no i lypa nie bylo bramki dla ukrainy:D wtf nawet ja ją widziałem po kilku gineskach hehe ale sędzia to kalosz
-
Problem z lapkiem
jw dysk kaput,póki możesz sciągaj dane
-
Polecane opony letnie
goodyear lub continental polecam odradzam dunlop chyba że lubisz jak Ci coś buczy podczas jazdy:)
-
LCD w lusterku wstecznym - wiocha?
jak dla mnie fajne ustrojstwo:)
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
tak potwierdzam:)
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
spokojnie możesz kupować,mi tylko przy wkładaniu 2 kierunku zaczep pekł ale to z mojej winy ale klej na goraco załatwił sprawe mialem 2 lata i wszystko ok
-
Ile pali Wam gazu?
w wawie 10 na trasie do 7 udalo mi sie zejsc poprzednia audi b5 1,6
-
Przepustnica
ja u siebie bez problemu bez wyjmowania kolektora zmieniałem odme,potrzebowałem tylko dłuzszych szczypiec aby dostać się do "zawleczki" ktora ja zabezpiecza ale ja mam silnik 1.6 wiec moze poszło mi to bez problemu:D
-
[A4 B61.9TDI ] Dzis dostałem klapsa w drzwi ... co dalej
no to powodzonka zycze:)
-
[A4 B61.9TDI ] Dzis dostałem klapsa w drzwi ... co dalej
jak juz znajdziesz kod koloru to mozesz szukac drzwi w kolorze Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest tego multum obedzie sie nawet bez malowania jak beda bez rys:) a szukales w ks.serwisowej jak kolega wyrzej wspomnial?
-
Nierówna praca silnika
za około 100 zł mozesz z alledro kupic kabelek z programem a masz na lata zakup=podpiecie sie pod kompa u mechanika ale placisz tylko raz przy zakupie
-
Powolne hamowanie - pedał w podłodze, normalne bądź szybkie ham. - normalna reakcja
może gdzieś mały wyciek??u mnie puściła podkładka od przowodu na tylnej osi.........
-
Czujnik parkowania - jaki ?
http://moto.allegro.pl/czujniki-parkowania-audi-volkswagen-seat-skoda-i2335250074.html gwarancjia 24-miesiace wiec spoko,kupowałem kilka przedmiotów od "stig"-a nigdy sie nie zawiodłem wiec polecam jak najbardziej;)
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Mercedes 190 2.0b 122 km 91r polo 1.4b 97r golf 3 gttdi 1,9d 9okm 96r mercedes c 180b 96r audi a4 1,6b 99r x2:)
-
Odda ktos glos na Mojego chrzesniaka ? :D
poszło;)
-
Drżenie peadłu hamulca przy hamowaniu
jak dla mnie to do wymiany tarcze+klocki,w moim przypadku to pomoglo;)
-
pzu- odszkodowanie
Witam odwołaj się z uzasadnieniem że nie zgadzasz sie z ich decyzją,niech sobie wezmna ten wrak a Tobie wypłaca cała sume lub nawet i wiecej ,wez pod uwage dokładnie takie samo auto jakie zostało rozbite bo jak mi wyceniali kiedys golfa to według nich był to tylko golf a ja odwołalem się co do dokładnego modelu auta w moim przypadku golf GTTDI co skutkowalo podniesieniem wyceny o prawie 2 tys zł,i nie zgodziłem sie z tym co mi zostało po wypadku wiec znalezli mi kupca. tu masz nr do rzecznika praw ubezpieczeniowych bardzo pomocny wszystko Ci wyjasni Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że dyżur telefoniczny ekspertów z zakresu ubezpieczeń gospodarczych (ubezpieczenia komunikacyjne; na życie; NNW; domów; mieszkań; turystyczne; kredytów; małych i średnich przedsiębiorstw; rolnych etc.) odbywa się pod nr telefonu 22 333 73 28, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 oraz 17.00 - 19.00; łącznie 10 godzin dziennie.
-
Proszę o analizę błędów
nie nie robiłem........no i nie wiem jak:)a myslisz że to pomoże?