Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andrzej07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Andrzej07

  1. Andrzej07 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z tego co pamiętam jest inny Ok dziekuje ciekawe czy dałoby jakoś go zamontować w angliku;) Pozdrawiam Andrzej
  2. Andrzej07 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientuje się ktoś czy przycisk otwierania bagaja w drzwiach kierowcy jest taki sam w angliku? Pozdrawiam
  3. boczka ściągać nie musisz podważ tylko lampkę i wyciągnij sprawdzisz czy masz żarówki czy sąto tylko odblaski.Pozdrawiam Andrzej
  4. W dziale sprzedam widziałem dzisiaj lub wczoraj:)Sorry ale nie odczytałam ze do b5 ja widziałem do b6/7 Pozdrawiam Andrzej
  5. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Orientuje się ktoś czy przycisk otwierania bagaja w drzwiach kierowcy jest taki sam w angliku jak w Europejczyku? Pozdrawiam Pozdrawiam Andrzej
  6. Wpadła dioda taka sama co w łokciu pod klimatronik;) nie jest jeszcze do końca tak jak ma być docelowo zamontowana Pozdrawiam Andrzej
  7. Tyle w temacie jeśli chodzi o.... jw. Masakra z tymi "uchodźcami" lepiej niech szybko ich sprzątają z terenu Europy ... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Dziekuje:) ale jeszcze długa droga przede mnąWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Ramka ma być w środę bo zapomnieli;)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Spryskiwacze mgiełkowe podcięte: Został tylko montaż dzięki Rafał (rafi10612) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jako że nie było dzis pogody aby zamontować spryskiwacze to zamontowanłem ori. Podświetlenie łokcia Szczerze myślałem , że swieci to trochę mocniej;) została mi jeszcze jedna dioda z podłokietnika i chce ją zamontować nad półką pod klimatronikiem:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk No i wpadła brakującą cześć układanki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Wiem zaraz będzie , że zabijam diesla:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Tak , a co nie możliwe ?Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Ja swojego klekota mam ciut ponad dwa lata na dzień dobry wymieniłem: rozrząd (ori) przy okazji Sprzegiełko kompresora klimatyzacji Pózniej wyszło : Termostat Tarcze przód tył Wiadomo wszystkie płyny i filtry niby były zmieniane przez podrzednika ale ja tam nie ufam;) Przebieg jaki zrobiłem przez ten okres to 9-10 tyś km. Ogólnie autko nie sprawia problemów , teraz dopiero zauważyłem , że dwumas daje o sobie znać bardzo ale to bardzo delikatne drgania karoserii więc póki co nie ruszam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zderzak i tak nic mnie nie kosztował ( gość cofając walną we mnie) a autem jeżdzę tyle co nic , zrobiłem jakieś 9-10 tyś km przez dwa lata;) z czego znikomą ilośc km nocą.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Dziekuje;) teraz pozostało zmienić klapę bagaja i dyfuzor:)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Jest też przecież 1,9 w b7:)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dziekuje bardzo Bartku:) wlot mam po stronie pasażera (Anglik) byłem teraz sprawdzić i kierownice pow. wymienili Czyli reasumujac wstawili mi dwie kratki z wylotem do ic. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Co założył od zwykłego zderzaka ? Dziekuje bardzo:) muszę zamówić na prawa stronę bez ic , bo aktualnie jest na wlot do ic.Właśnie sprawdzałem w Google i widzę , że od s-lina są dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam:)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Też są nowe , a jak wyglada ta od s-lina?No i gość mówił ze tak z serwisu to przysłali :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam:) Wpadł mi dziś zderzak prosto z ASO. I teraz nie wiem jakie maja być kratki halogenów? Proszę może mi ktoś sprawdzić nr. Części i cenę ?ps: ramka w koło tablicy ma być w środę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Mała zmiana a cieszy;) Wpadł prosto z ASO zderzak s-line Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Co do skarbówki to możesz napisać pismo że byłeś np: za granica i może nie dowalą Ci kary( mi tak przeszło ) jeżeli kupiłeś auto 3 tygodnie wstecz i o ile nie zaniżyłeś kwoty na umowie to jeśli uznają szkodę całkowita to powinni Ci wypłacić tyle ile na umowie skoro wypadek nie z Twojej winy( miałem podobny przypadek po 2 -3 tygodniach od zakupu ) oczywiście wedle ubezpieczalni auto było warte 2 tysie mniej jak Na umowie ale: wypadek nie z mojej winy i ja nie mogę zostać w nijaki sposób poszkodowany (czyt zanirzenie wartości auta po tak krótkim zakupie . ) taka informacje uzyskałem od rzecznika praw ubezpieczonych i tak było wypłacili co do grosza plus jakieś odsetki bo wypłata była po ustawowych 30 dniach. Ps: a policja była na miejscu zdarzenia? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Bez przesady nawet traktor tego nie wytrzyma:)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam:) Dostałem wycenę na naprawę to zn raczej wymianę zderzaka na nowy która opiewa na 1240€ myśle sobie ok skoro gość mówił ze da mi kasę a tu zonk po tym jak go poinformowałem ile to kosztuje bedzie robić to z ubezpieczenia. Zdjecie uszkodzenia : I wyceny: Nie źle sobie liczą za pracę i chyba trochę przesada z kasą za materiały;) no i do tej kwoty dojdzie jeszcze auto zastępcze , bo watpię aby w jeden dzień chłopaki w Irlandi uwineli by się z tym w miedzy czasie jak czekałem na ww wycenę to sam dzwoniłem do ASO tu w Irlandi i cena zderzaka+grilla zwykłego to 700 € a s-line z wszystkim to 1300€ oczywiście bez zniżek . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Andrzej07 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak to cenowo wygląda? Bo auto będę wstawiał do warsztatu który zajmuje sie naprawami powypadkowymi i dziś jadę pytać się o cenę s-lina Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.