Treść opublikowana przez lelus_DT
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja bede i to powinno wam w zupelnosci wystarczy hehehehe
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zyjeee dzialo sie cos ciekawego ? troche mnie tu nie bylo ... zrobilem sobie urlop od was heheh
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
was to juz calkiem poje....
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wreszcie doczekalem sie cencerta ktory sie normalnie podglasnia :D:D <jupi>- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nom norbi bedzie nieklasyfikowany przypomna mu sie lata szkoly <lol>- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jedzie ktos z dt ?- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
f*ck .... ja umylem, ale jestem pewien ze bys przegral czaki widzial mojego brudasa:D heheh- Spotkania na drodze
no tak, jedna to moja bestia jaki ten swiat maly... to teraz musisz stawac za nami, ze by trzy staly kolo siebie (bedzie mini spot) i koniecznie trzeba zalozyc rameczki pod blaszki- [B5 ACK] Potrzebne kilka rad dotyczących lusterek
wystarczy pociagnac 2 kabelki ze slupka przedniego (tam gdzie otwierasz pokrywę silnika) ale daruj sobie te lusterka totalna kaszana....- [B5 AEB] Regulacja ramki drzwi kierowcy
no jest to wielki problem, jak sie raz je zdemontuje to ciezko ustawic... ja robilem operacje zakladania listw chromowych i przyciemniania szyb z czym wiazal sie demonataz wszystkich ramek.... bylem juz o tyle cwany ze sobie wyzaznaczalem na drzwiach i ramce tak ze pozniej tylko wyzakladac... ale wcale nie bylo tak kolorowo bo marker w niektorych miejscach po prostu znikl i ustawialem to w ten sposob ze zalozylem ramki w miare je przykrecilem ale nie za mocno, zamknalem drzwi i wtedy ramke regulowalem od srodka, docisnalem do dachu i do slupka mozesz delikatnie mloteczkiem podbic od spodu ramki albo w gornej czesci tam gdzie szyba wchodzi (tylko przez cos ze by tego nie obic), i w tedy dokrecic, drzwi troche beda sie oporniej zamykac ale ramka z czasem sama sie ulozy i dopasuje, ja tak robilem i jest cisza, jedne drzwi musze poprawic tylko bo juz robilem na pospiecha- [B5 ACK] Potrzebne kilka rad dotyczących lusterek
skoro od grzania kabelki masz i od sterowania tez to te dwa pozostale moga byc tylko i wylacznie od elektrycznego skladania lusterek, co nie swiadczy o tym ze takowe masz w samochodzie, mozesz miec tylko przygotowana instalacje pod cos takiego i prawdopodobnie zywot tajemniczych kabelków konczy sie w kostce pod trojkatna plastikowa oslonka w drzwiach (po wew. stronie drzwi)- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hehe 3maj sie i milego kopania- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w karawanie- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wes jeszcze wapno gaszone- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zalezy... jak ma zderzaki reager to 4 jak tylko sportowy wydech to 3 , jak niebieskie postojowki to 2 , a jak pokrowce z kota to 1- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
A jakim autem..? :gwizdanie: napewna Astra, przeciez laski wyrywali to czym innym ? jeszcze calibra zostaje ew:D[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 01:03_________________________________________________ heheheheheehehe :polew: :polew:zgadlem szkoda ze nie wyslalem tego pierwszy ;(- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
e tam- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
potwor nie potwor byle mial otwor- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sugerujesz ze teraz nie mam ??? :polew: hehehe- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pier** kupuje astre- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a nie lepiej e36 i to coupe bylo by najbardziej trafne wiejskowóz- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
oczywiscie ze tak a zaczniemy od tego RNS'e- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
daj mi swoja b6 na pare min to bedziesz mial jeszcze lepszy system :decayed:i na szpachli sie nie skonczy- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
u mnie jest zero - SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy