Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kriss SierraFan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kriss SierraFan

  1. Zostaw szadoł lajn
  2. I o to chodzi
  3. Progi S4 oklepane już są
  4. Widzę, że bez browarka się nie obejdzie
  5. Mnie jednak nie będzie bo zjechałem na weekend do domu...
  6. jak będzie badlook'a malował to pryśnie przy okazji Ja pitole telefon z ręki wypadł Czorny polift juz był co teraz? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2 no badlook wleciał przy okazji zderzaka z S4, myślisz, że czemu teraz nie pokazał przodu tylko boki auta? szykuje nam niespodziewankje
  7. O kurde, to widzę kroi się gruba impreza Wezmę GoPro
  8. Czyżby kolejny "misjonarz"? Rehabilitant
  9. Będę od dziś do końca stycznia w Międzywodziu na rehabilitacji, więc możemy zorganizować jakiegoś spota Jeszcze nie wiem jak będzie z moim wolnym czasem, lecz już mnie straszyli mega nudą...
  10. Gdzie ten spocik? Od dziś przez 3 tygodnie będę w Międzywodziu, więc mógłbym podlecieć
  11. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Te pierwsze mogą chyba być Mój kumpel miał w B7 za ok 50zł szt. i bardzo jasno mu świeciły
  12. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Najlepiej poszukaj CREE, są droższe ale świecą duuużooo jaśniej
  13. Być może coś z napędem. Aktywuje się więc jest OK
  14. Ja robię 3-4 tys miesięcznie i nie narzekam, komfort jest Proszę nie zadawaj pytań o spalaniu
  15. przedlift nawet na nowych cześciach przypomina czasy 80ki, wiec doprowadzanie do stanu fabrycznego mija sie z celem, no chyba że to auto to totalny dezel, tak wiec wymiana na liftowe graty dużo da na plus:wink: Kocham to określenie
  16. I stałeś się żywym przykładem obalającym teorię tarcz
  17. Kowi nie wiem czy Twoja teoria ma poparcie. U mnie przy normalnej jeździe w dolocie jest ok 30C (19C temp otoczenia), a u MaXa z FMIC przy pałowaniu w AWX-ie ok 30C (przy 19C otoczenia).
  18. Polecam poczytać na początek B5 Battalion
  19. Nie róbcie chłopakowi wody z mózgu... Jeżdżę zimą na 205/55/16 a latem 235/40/18, jak dla mnie komfort taki sam z tym, że auto lepiej się prowadzi na 18" 215/45/17 lub 225/45/17 będzie idealne w zależności jaka szerokość felgi.
  20. Na osłonach głośników powinieneś mieć emblemacik "BOSE"
  21. Niezły prezencik ktoś ci zrobił , zmień oponki tak jak pisałem na 225/40 i będzie git , +1 Ja mam obecnie 235/40/18 przy ET45 nie ociera
  22. Żebyś się jeszcze nie zdziwił Dziwie się że piszecie takie głupoty. Jak ktoś ma minimalne pojęcie o mechanice to nie jest w stanie pomylić krzywej tarczy hamulcowej z inną wadą. Uwierz mi i kolegom wyżej, bo tak jak piszą to nie zawsze tarcze. Hamując obciążasz również łożyska, zawieszenie itd...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.