Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Mieliscie z 3 auta?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
przód gwint tył sprężyny ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A zyczylem pogody U mnie w poniedziek londuje audi u lakiernika, lusterka bo to lusterko od rafala sie dosyc nalezalo, zderzak itp do malowania.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To jak go rzucilo ? Wiatr czy co? Bo ja dzisiaj zwijalem sie po zakretach z pleszewa i git byl. ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- Michal belka do polo nie podejdzie?
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
U mnie zderzak esy od 2011 jezdzi
-
Spoty Słupecko - Konińskie
btw wieczorem przyjeżdża lkobieta także rozbiórkę zrobię razy 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja odpadam w niedziele bo rozbieram auto w sobote powoli, u mnie sie zaczynaja przygotowania do sezonu lakiernik itp. Jak juz każdy bedzie miał letni setup to może wpadne z moim kumplem na mała sesje itp ale tera to nie dam rady i życzę pogody
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No kwiecień heh.
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
Czesciej nawet
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bedzie normalnie co wy przezywacie? W niedziele c**jowo a dzisiaj slonce takie ze na krotki chodzilem.
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
Poczekaj konca teraz trzaska kilometry a po slubie bedzie wiecej w garazu wiec moze wiecej palic
-
kupno telewizora
efekt lepszy na aktywnych czyli samsung, ale czy naprawde kupujesz tv dla 3d? bo dla mnie to porażka i technologi dla bajek dzieci. Priorytet smart tv na dzień dziś w tv bo ani telewizja 3d ani nic innego nie będzie w życiu z tym 3d. teraz era 4k.
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
dbaj o ABeCadło to będziesz się cieszył, silnik się znudzi po ślubie jak moje auto już przejdzie na emeryture to kupie coś mocnego 2.7bit lub jakieś 4.2.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Do nie seryjnych głośników dobrze jest wyciszyć drzwi.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie wątki zakładać a nie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
i jak tą dokładkę zamontowałeś wkręty ?- Spoty Słupecko - Konińskie
Do spamowania tylko C.- Spoty Słupecko - Konińskie
O springi ktoś zapodal?- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Już dzwonił że zdezio do odbioru halogeny jadą itp. w poniedziałek lakiernik potem skóry, felgi itp.- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No to właśnie chce kupic by były na sztukę- [B5 APS] by czorny
teraz tak patrze że potrzebuje też do tego nitownice specjalną ? ---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ---------- a wróć nie trzeba- [B5 APS] by czorny
czorny podrzuć rozmiar nitonakrętki której użyłeś do przykręcenia foteli a tak btw jak byłem ostatnio zakładać swoje opony na stacji to oczy robili na nankangi że ja chce na tym jeździć- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dzisiaj zderzak poleciał do magika od plastiku Jeszcze jutro muszę posiedzieć na allegro za kilkoma gratami m.in za halogenami zarzuć linkiem Michał do tych swoich zobaczę jakie to ma wymiary. Jak tak myślę ile pracy mnie czeka to maskara- Przeniesienie wlewu lpg pod klapkę
używajcie szukajki.... było nawet mój temat http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-233/nowe-miejsce-tankowanie-lpg-283080/ - Spoty Słupecko - Konińskie