Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Mieliscie z 3 auta?
  2. przód gwint tył sprężyny ?
  3. A zyczylem pogody U mnie w poniedziek londuje audi u lakiernika, lusterka bo to lusterko od rafala sie dosyc nalezalo, zderzak itp do malowania.
  4. To jak go rzucilo ? Wiatr czy co? Bo ja dzisiaj zwijalem sie po zakretach z pleszewa i git byl. ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- Michal belka do polo nie podejdzie?
  5. U mnie zderzak esy od 2011 jezdzi
  6. btw wieczorem przyjeżdża lkobieta także rozbiórkę zrobię razy 2
  7. Ja odpadam w niedziele bo rozbieram auto w sobote powoli, u mnie sie zaczynaja przygotowania do sezonu lakiernik itp. Jak juz każdy bedzie miał letni setup to może wpadne z moim kumplem na mała sesje itp ale tera to nie dam rady i życzę pogody
  8. No kwiecień heh.
  9. Czesciej nawet
  10. Bedzie normalnie co wy przezywacie? W niedziele c**jowo a dzisiaj slonce takie ze na krotki chodzilem.
  11. Poczekaj konca teraz trzaska kilometry a po slubie bedzie wiecej w garazu wiec moze wiecej palic
  12. efekt lepszy na aktywnych czyli samsung, ale czy naprawde kupujesz tv dla 3d? bo dla mnie to porażka i technologi dla bajek dzieci. Priorytet smart tv na dzień dziś w tv bo ani telewizja 3d ani nic innego nie będzie w życiu z tym 3d. teraz era 4k.
  13. dbaj o ABeCadło to będziesz się cieszył, silnik się znudzi po ślubie jak moje auto już przejdzie na emeryture to kupie coś mocnego 2.7bit lub jakieś 4.2.
  14. Do nie seryjnych głośników dobrze jest wyciszyć drzwi.
  15. Panowie wątki zakładać a nie
  16. i jak tą dokładkę zamontowałeś wkręty ?
  17. Do spamowania tylko C.
  18. O springi ktoś zapodal?
  19. Już dzwonił że zdezio do odbioru halogeny jadą itp. w poniedziałek lakiernik potem skóry, felgi itp.
  20. teraz tak patrze że potrzebuje też do tego nitownice specjalną ? ---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ---------- a wróć nie trzeba
  21. czorny podrzuć rozmiar nitonakrętki której użyłeś do przykręcenia foteli a tak btw jak byłem ostatnio zakładać swoje opony na stacji to oczy robili na nankangi że ja chce na tym jeździć
  22. Dzisiaj zderzak poleciał do magika od plastiku Jeszcze jutro muszę posiedzieć na allegro za kilkoma gratami m.in za halogenami zarzuć linkiem Michał do tych swoich zobaczę jakie to ma wymiary. Jak tak myślę ile pracy mnie czeka to maskara
  23. używajcie szukajki.... było nawet mój temat http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-233/nowe-miejsce-tankowanie-lpg-283080/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.