Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Da sie opalarką ale grzej też dużo po stronach kantu wgniecenia bo odprysknie Ci lakier z zderzaka, przerabiałem temat. Delikatna robota
  2. na przejażdżki ok ale na trasę polecam wtedy nervosol
  3. świetny kolor no i zawsze podobała mi się jasna konsola w środku Lampy zmień na po-lift i będzie A i szkoda że nie quattro czekam na plany modów
  4. 16-17 ten weekend :-)
  5. darek995 odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Pany ktoś tu u nas żyje ? Może mały spocik na Koninie 16-17 marca ?? Zajrzyjcie do tematu Słupecko- Konińskiego
  6. 1. darek995 2.scq 3.dam-in 4- może Arkadiush?? 5. zawołam Ghosta może podskoczy 6. 7. 8. ?? P.S Kiedyś piałem na stronie Kalisza ale tam to już poumierali ehhh :/
  7. zrób tak bo i tak już rdza jest czyli powłoki nie ma ocynkowanej, dotrzyj to papierem 320 na mokro potem 600 do róności, a zacznij od listwy w górę będzie wygodniej pomalować, po zmatowaniu daj środek na rdzę który ja wypala (są takie BURNOX Epoxy np.) na to podkład i podkład 800 i zrób mu małą zaprawkę z bazy. Po nałożeniu bazy zrób mat w większym polu niż baza papierem 800 i przy pryskaj klarem i potem polerować całą część drzwi po zmatowaniu papierem 1500 na mokro (dzwi i zaprawkę) - zaprawka gotowa Ale generalnie lepiej malować drzwi od listwy w górę a tak masz taniej
  8. 1. Ja 2. scq Ktoś jeszcze?
  9. to co ten 16-17?
  10. Witam, tak siedziałem wieczorną porą i rozmyślałem nad wykonaniem spawania zderzaka S4 który mam w swojej audi (bo tego niestety wymaga), przypomniało mi się że (chyba) potrzebuję ślizgi od s4 bo obecnie z tego co patrzyłem ktoś to przytwierdził na wkręty i myślę że ślizgi załatwią sprawę trzymania się zderzaka i czy czasem się nie myle? . Tylko Czy te są dobre bo na allegro się natknąłem ? A może ktoś ma na opylenie? A czy jakieś z polifta czy coś nie będą pasowały? ŚLIZG ZDERZAKA PRAWY PRZÓD AUDI S4 A4 B5 KOMBI (3056397855) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ŚLIZG ZDERZAKA LEWY PRZÓD AUDI S4 A4 B5 KOMBI (3056399655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Będę też niedługo potrzebował zderzak tylko może być polift byle z ślizgami. ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 22:22 ---------- Nikt nie pomoże ?
  11. no tak ale wtedy co 2 tyg
  12. kurde ten weekend co będzie to chyba klapa bo ja mam w pracy co drugi weekend wolny i latam wtedy do dziewczyny do pleszewa, a w weekendy pracujące 16, 15 godzina, mam popołudnie wolne. Generalnie ja nie interesują auta i nigdzie nie chce jechać no
  13. Pany a może 16-17? miałem tu dac by każdy się dostosował a tu widzę plany już są
  14. Ja bym si tu podpiął pod temat jakie tłumiki podchodzą do quattro. Ale coś bym nie polecał mugena bo to to raczej Honda:decayed:, wiem że Magnaflow, Bosal, Remus już bardziej - mowa o orginalnym mugenie tak? A myślał kolega o przelocie? masz katalizator? bo u mnie po wycięciu brzęczy jak by blacha w tłumiku a nic nie lata i wszystko szczelne.
  15. a u mnie na vałce nic a nic błędów
  16. świetna furka i dobra odskocznia od wszystkich s-line i esek:git: czekam na więcej mocy
  17. No wiem wiem, przypomniało mi się już że passat korzysta z A4.
  18. A to wybacz w octavii jest inaczej
  19. A passat nie ma silnika w drugą stronę i są inaczej kolektory??
  20. Mogę dobrać farbę
  21. o żesz Ty przecież facet zna 3 kolory fajny, pedalski i c*ujowy Też mi się marzy wszystko czarne a co do tego to muszę jakoś rozkminic jakie mam. ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- Mam u siebie takie coś (tłumaczenie by wujek Google): Kod Oznaczenie Tapicerka Okładziny Dywan Tablica rozdzielcza Niebo Ozdobne wstawki Gatunek Cushion QN Aqua Blue Aqua Blue Antracyt Aqua Blue Antracyt Tytan 5MD lub 5MS N4A lub N4B
  22. Witam, ma ktoś może jakieś informacje jakie kolory wnętrza były montowane w a4 b5 ? Mam wersje przed liftem i chyba nie bardzo jest to czarny ale też nie niebieski. Chyba wychodziło kilka kolorów czy był misz masz? Pytam bo muszę kupić listwę :/ Mam coś takiego przynajmniej podobne
  23. no dokładnie a przewód pewnie puściłes słupkiem?
  24. jak pasuje pod otwór to resztę da się zrobić, pewnie na forum opisu nie ma ale dam radę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.