Treść opublikowana przez SowaBezOka
-
Jakie amortyzatory i sprezyny podejda do sedana B5 1z z '95 roku? Od passata? Od A6?
Jakie amortyzatory i sprezyny podejda do B5 1z z '95 roku? Od czego przypasuje zawieszenie? Od passata? Od A6? Jakie roczniki? Kombi czy tylko sedan?
-
Poci sie. Zostawia krople oleju... fotki do wglądu.
@Tommy Gun - przeslij prosze nr katalogy albo link do tego zestawiku, kupie i podjade do mechanika...
-
Poci sie. Zostawia krople oleju... fotki do wglądu.
Sprawdzilem, czysto kolo wlotu i wylotu odmy. Po drugiej stronie silnika pod kolektorem przejechalem szmatka i znalazlem na szmatce swierzutki czarny olej... Uszczelka glowicy na tej wysokosci aby sie nie znajduje????
-
Zaciskający się tylny zacisk...
@matius - zacisk do regeneracji, a przynajmniej tloczek z zacisku. Sam raczej tego nie zrobisz, ciezka sprawa... Moje proby dzisiaj poskutkowaly zapowietrzeniem ukladu i brakiem hamulcow narazie odpowietrzylem [tak mi sie wydaje] bo nie zdarzylem jeszcze przetestowac. Ale jak cos to uzbieraj na taniego mechanika i podjedz lepiej do mechania, gra nie warta swieczki wedlug mnie
-
Poci sie. Zostawia krople oleju... fotki do wglądu.
Kurde ciezko tam cokolwiek domyc... Zdemontowalem filtr powietrza i oslony, i od tej strony od gory cos probowalem, ale turbina wzglednie sucha, ale patrze duzo nizej a tam wszystko w oleju. Nigdzie swierzego wycieku... Odma jest po drugiej stronie, silnika, ciezko tam cos zobaczyc, ze szmatka tez nie latwo wejsc. jak proponujecie umyc ten silnik? preparatem jakims spsikac?
-
Zaciskający się tylny zacisk...
dalbym, ale on chyba bierze wiecej niz za dobrej jakosci uzywany zacisk...
-
Poci sie. Zostawia krople oleju... fotki do wglądu.
Wczesniej myslalem, ze to ropa zostaje na chodniku. Zrobilem kilka zdjec podgladowych, moze ktos bedzie wiedzial skad to moze kapac... Olej skrapla sie z tego miejsca ktore zaznaczylem na czerwono na przedostatniej fotce... Porobilem fotki obu stron bo calkiem obryzgane tam jest olejem, spojrzcie...
-
Zaciskający się tylny zacisk...
Otoz zauwazylem, ze tylny zacisk jest zacisniety. Popukalem mlotkiem, i odposcil. Jednak po wejsciu do auta i wcisnieciu pedalu hamulca tylny zacisk zaciska sie - podkreslam, ze nie uzylem wajchy od hamulca recznego tylko pedal hamulca... W czym tkwi problem? Zapowietrzony uklad czy co?
-
Klamka wewnętrzna od strony kierowcy, jak podłączyć linke??
Wczoraj wypadla lub ulamala mi się linka od otwierania auta od środka. Gdzie podłączyć linke od klamki wewnętrznej? Szukam szukam i nie moge znalezc miejsca stworzonego specjalnie dla niej... Znalazlem juz info gdzie sie ja montuje, dla potomnych zostawiam fote: Linke mam ulamana, chyba trzeba kupic nowa...
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Renault 19 , Audi 80 B4 Competition Quattro , Ford Mondeo MK2 , Nissan Almera , Audi 80 B4 , Audi A4 1.8T , aktualnie Audi A4 1.9TDi
-
Wedlug FIS - spalanie w normnie, a ropa ucieka... o.O
Wiem, ze nia ma nic wspolnego tak tylko apropo ciekniecia napisalem. Egr mam calkowicie odlaczony.
-
Wedlug FIS - spalanie w normnie, a ropa ucieka... o.O
a propo, jak zaslepiam egr to cieknie z niego, czemu tak sie dzieje?
-
Wedlug FIS - spalanie w normnie, a ropa ucieka... o.O
taka opcja raczej nie wchodzi w gre. Pod maska sucho, ale pod autem mokro. Dzisiaj zostawie kartony zobacze czy cieknie z jednego miejsca czy z kilku...
-
Wedlug FIS - spalanie w normnie, a ropa ucieka... o.O
kurde, pod maska sucho, nic nie widac by cieklo (jedynie z EGR, od czasu zaslepienia cieknie, ale to nie to i plamy ktore zostaja nie sa po tej stronie) Wieczorem jak z pracy wroce to wrzuce karton pod auto.
-
Wedlug FIS - spalanie w normnie, a ropa ucieka... o.O
@Pawlo_2004 - srednie spalanie dobrze wskazuje, no ale ok wytlumacze ci na drugim przykladzie Przyjezdzam do domu, patrze na wskaznik paliwa i jest w pozycji troche powyzej rezerwy. Wylaczam auto, przekrecam kluczyk sprawdzam poziom paliwa i dalej jest ten sam. Po godzinie jest to samo. Dwa dni pozniej, nie jezdzac autem wsiadam, przekrecam kluczyk i wskaznik paliwa jest gdzies na rezerwie... Malo czasu na naprawy, praca od 10 do 19 wiec rewelacji nie ma W miedzy czasie troluje sie na forum i latwiej zlokazliowac usterke, a juz naprawde w wolnej chwili trzeba uporac sie z problemem bedac wczesniej przygotowanym
-
Wedlug FIS - spalanie w normnie, a ropa ucieka... o.O
Audik ewidentnie zostawia plamy. dobre kilka miesiecy temu luzowalem wtryski, bo zapowietrzylem uklad paliwowy wiec moze cos zle zrobilem wkrecajac je ponownie. Na rozgrzanym silniku najlatwiej chyba bedzie mozna szukac przyczyny?
-
Wedlug FIS - spalanie w normnie, a ropa ucieka... o.O
Mam problem, otoz wydaje mi sie ze ubywa mi 'za duzo' ropy. Na fisie spalanie jest w normnie, ale dla przykladu: - Przedwczoraj wieczor zostawiam auto pod domem, na wyswietlaczu napisane jak byk "80km" na zbiorniku moge jeszcze zrobic. - Wczoraj auto nie jezdzone, nie odpalane. - Dzisiaj wsiadam do auta, przekreceam kluczyk i widnieje "50km" ... Oczywiscie nie jest to pierwsza sytuacja tylko kolejna... Co sie dzieje? Bak dziurawy i czy co?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jesli emulator immo jest poza licznik to masz to z glowy
-
Trzy sygnały i wykrzyknik, nie moge rozwiazac problemu.
Jezdze caly czas z tym wykrzyknikiem. Teraz mam nowiutki aku, miesiaca nie ma, nie byl na dworze nawet w te mrozy. A wczesniej mialem pozyczony aku od kolegi (pojemnosc okolo 65ah) i wykrzyknik rowniez wyskakiwal. Wiec wydaje sie ze to nie wina aku.
-
Trzy sygnały i wykrzyknik, nie moge rozwiazac problemu.
instalacje hid mam, moze cos przeciazac?? Aku 85aH, swiezo ladowany. Ladowanie w normie. @bediks - u mnie brak bledow w kompie...
-
Trzy sygnały i wykrzyknik, nie moge rozwiazac problemu.
piny od czujnika poziomu plynu hamulcowego zwieralem i rozwieralem, jak byly zwarte to po przekreceniu stacyjki odrazu pojawia sie wykrzyknik, jesli zostawialem rozwarte to tak jak na samym poczatku tzn dopiero po odpaleniu auta i okolo 30sekundach pojawia sie wykrzyknik.
-
Trzy sygnały i wykrzyknik, nie moge rozwiazac problemu.
Jednak to nie od plynu hamulcowego. Po wcisnieciu przycisku jest napisane, ze blad moze byc spowodowany wlasnie plynem hamulcowym lub plynem wspomagania [hydraulik ol prufen]. Wiec w swojej audi z '95 roku nie mam czujnika od plynu wspomagania, a licznik mam z '98 roku w ktorym byc moze byl taki czujnik?? Dobra teoria?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
slabo szukasz, caly czas sie przewijaja tutaj rozpiski pinow. wyslalem ci juz pw
-
Trzy sygnały i wykrzyknik, nie moge rozwiazac problemu.
Aku nowiutki, miesiaca nie ma. Co do plynu to jest go ' w sam raz' Czujnik poziomu plynu... Hm, moze jest jakas opcja by to sprawdzic? Zmostkowac kable z wtyczki lub podlaczyc je do masy??
-
Trzy sygnały i wykrzyknik, nie moge rozwiazac problemu.
Po uruchomieniu auta po okolo 10 sekundach (czy stoje czy jade) na FISie wyswietla (!) i licznik daje 3 sygnaly. ABS sprawny. Audi z '95 roku, wiec czujnika klockow raczej nie ma? Jedynie zauwazylem, ze ulamane jest gniazdo wtyczki od zbiornika plynu hamulcowego, moze tam sie cos dzieje?