Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja mogłem posłuchać szeptu V8 najgorsze, że banan nas widział.. ale siara!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
12.12.12 .. szczęśliwy dla Was ? ;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jasne. pytałem się apropo stołków juz z grzaniem i elektryką
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koledzy co jest potrzebne do zapodania kubłów z elektryka i podgrzewaniem ? oprócz klimatronika oczywiście. Teraz mam zwykłe stołki bez grzania i el.
-
witam wszystkich oto moja a4 b6 sport w orginale 2004 roczniczek
ładna baza. pokaż te hidy w przeciwmgielnych.. CLH jest ? fajnie by się komponowało
-
Jakie są żarówki w suficie naszych A4 B6?
przód: 2x t4w lub 2x w5w (ja mam 2001 grudzień i mam 2x t4w) oraz 2x rurki 42mm (polecam 9x diody SMD5050) Przy tych t4w lub w5w musisz uważać, żeby nie kupić takich co walą we wszystkie strony. Ja takie kupiłem, i prawie wogóle nie świecą. Musisz wyczaić kierunkowe, np takie: Panel Moduł Led 6 SMD5050 T10 W5W C5W C10W G4 12V (2810192082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kanapa tylna: tak samo 2x t4w lub 2x w5w, też kierunkowe. Oświetlenie bagażnika: 2x rurki 42mm Oświetlenie nóg przy otwartych drzwiach: 2 lub 4x w5w
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:nie dałem rady niestety dotrzeć na spota.
-
plakietka galki zmiany biegow
ja mam 6 biegów s-line i mogę się zamienić na 5biegów s-line z dopłatą 50zł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widziałem, gratz !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:jak tam mikołaj ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam slychac ? wybiera się ktoś na cavaliadę w weekend na targi w Poz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Jeśli chodzi o samo ramię, to RAMIĘ WYCIERACZKI TYŁ + PIÓRO Audi Q5 (2797977927) - motoAllegro rózni się od WYCIERACZKA SZYBY TYLNEJ AUDI Q5 A1 VW 8R0955407 (2774998897) - motoAllegro tego ? czy to będzie pasować ? poza tym pytanie.. nie działa mi spryskiwacz tylny.. jak to naprawić?- plakietka galki zmiany biegow
nie chcesz się zamieniń za 6biegowy emblemat ? dopłacę- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
apropo pragi, moje tuuu: Ewelina i Maciej - plener w Pradze | Facebook- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej, no wlasnie mi przyszło powiadomienie na maila.. Wszystko ok, ale samochód unieruchomiony.. Mam tam HIDy ale chciałem właśnie czarne wnętrze.. w jednym kloszu mam urwany jeden uchwyt od tego plastiku co przykrywa lampe od tyłu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:ale masakra dzisiaj w Poz na bocznych uliczkach..- Dzwiek przy obciazeniu silnika
http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-awx-niepokojacy-dzwiek-11005/ sporo osób to ma. Trzeba się przyzwyczaic- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo wyczailem u mnie na wsi, czyli odpuscic sobie ? a do wnętrza/progów np albo silnik ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario, co powiesz na temat myjni parowej ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A widzisz, reklamują te mosiężne jako nierysujące ze względu że piaseczek nie włazi w plastik jak w tradycyjnej skrobaczce.. w takim razie odmrażacz Vario, polecasz jakieś konkretne ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jeden pies jest - rysy są przez brudy i piasek.. Plastik jeszcze gorszy bo wejdzie jakis mikro kamyszek w plastik i porysuje szybę konkretnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zamówiłem zwykłą z showcarshine przy okazji zamówienia. Tą miedzianą. Używałem takiej w tamtym roku i dawała radę, ale została przywłaszczona przez kogoś razem z autem EDIT Przepraszam, mosiężna ona jest a nie miedziana haah SKROBACZKA MOSIĘŻNA - DELIKATNA DLA SZYBY - ShowCarShine - Detailing Shop- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niedlugo otwarcie więc można mu się tam zwaić na miejsce hehe- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzisiaj byłem na "kontroli" w Vario Customs.. Prace ładnie idą żwawym tempem - Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5