Treść opublikowana przez slo
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
tak, można odblokować tzw " pełny fis " pewnie nie masz teraz średniej prędkości pokazywanej na fisie?
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
jak masz kompa, to na dole po prawej na fisie masz cyfrę1. jak klikniesz 2 razy dolny przycisk na manetce FISa, pokaże się drugi komputer, pokazujący informacje od ostatniego skasowania. "pierwszy" komp z oznaczeniem 1 kasuje się każdorazowo przy dłuższym postoju auta (więcej niż kilkadziesiąt minut). Drugi komp z osnaczeniem 2 kasuje się wtedy gdy Ty go skasujesz długo naciskając dolny przycisk na manetce FISa
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
kuźwa to ja mam spalanie z fisu z ostatnich 90h 10,9L ...
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
To można bez problemu sprawdzić, nic się nie stanie jak pojedziesz troche na benzynie Tak się pytałem z ciekawości. Ciekawe ile Ci wchodzi gazu w zbiornik.. U mnie na rezerwie na kontrolce gazu spokojnie 150km można przejechać. Te wskazania sa umowne, Co innego wskazania baku benzyny. Tam poziom paliwa podawany dość dokładnie. a jak spalanie z FISa ?
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
nie patrz na rezerwę, to bardzo umowny wskaźnik jeśli chodzi o gaz. kuźwa to u mnie butla 72L, wchodzi 58L, max przebieg to 520km ale to MEGA eco driving nad morze i spowrotem Max 120km/h zero przyśpieszeń itp. a jeśli chodzi o normalną jazde 40L (~100zł) gazu = 300km też masz podobne wyniki ? Tylko że ja jak sprawdzałem to jeździłem od tankowania do momentu przełączenia na benzyne czyli 100% dokładność wyniku
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
to ile lejesz max ?
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
mowimy o gazie ?
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
bedziesz mógl. przekulałem cały sezon na 235/35/19 i jakoś zyje Masz fajna glebę, 19 cali idalnie się wkomponje w nadkole. oczywiście z odpowiednim dystansem jeśli będzie trzeba... apropo gazu.. Ile Ci wchodzi L do zbiornika ? pewnie masz 72L ? ile przejeżdżasz na pełnej butli ? normalny wynik+rekord ?
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
musiałbym się przejechać. no to masz coś innego niż 1be seryjne
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
ciekawe czy miękkie twarde.. Tak tutaj to sobie możemy gdybać. Dla Ciebie może być twarde, dla mnie miękkie ale wygląda ładnie. Przycierasz na garbach ?
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
zmierz ile masz od asfaltu do nadkola przód i tył, bo tył widziałem że dużo niżej leży ale to pewnie wina podtlenku gazotu mi się wydaje ze ja na 1BV stoje z 1-2cm wyżej niż Ty. Jestem prawie pewny że masz jakieś inne sprężynki haha, daję Ci miesiąc siedzenia na forum i zobaczymy jak będziesz rozmawiać
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
coś nisko stoi jak na 1be. Jakie masz ET tych stalówek teraz ? Hebel z przodu też coś duży mi się wydaje....
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
nie zmianiasz felg na jakiś inny wzór ? ps, skąd pochodzi auto ? wydaje się że tam było coś grzebane jeśli chodzi o heble i zawieszkę...
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
wlasnie slyszalem ze kleją jak głupie te oponki. Może sobie takie sprawie na lato. No i za***iście wygląda bieżnik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za szybko latał, nie mogłem go złapać no Daniel nie ma problemu można robić
-
B6 Avant | Srebrny | BFB 1.8T 163 | Junkers | Multitronic | Foto!
Jak się latało na tych Vredesteinach ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1 Drut 2 3 4 5 6 danielo 7 Lele 8 Papuga 9 Pepin 10 Maxcudo 11 niestandardowy 12 rosool88 13 14 skubiii89 15 16 3r4 17 18 Maciej6001 19 Labiel 20 21 ep09043 22 emil899 23 Slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ogarniam wszystkich jeszcze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeremiasza? mam jego foty przy astrze i a4 skubiego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko teraz kto był kim ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki panowie i panie, oby częściej taka frekwencja ! zgrywam foty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nie będzie.. trzeba do niego po to podjechac Masz tyle samo co ja ze Słupcy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin ma 2015- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapowiada się sowity spocik - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00