Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. a ja do dzisiaj myślałem że wygrałem
  2. spocimy sie w niedziele ? daje liste: 1. Slo
  3. ja adwokatem nie jestem, tylko mówie co widze turzol 5min po Wandrzeju dał posta, może nie widział..
  4. byłby napis ze edytowane. Dlatego byłem pewny ze to ten knorr mój, bo widziałem że pod Wandejowym Buderusem napisałeś że to nie to
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. to jaka w koncu była poprawna odpowiedź ? Buderusa mówił Wandej kilka postów wcześniej
  7. Robiłem w Pitec. Bardzo polecam i jestem zadowolony. Rewelacyjny kontakt, Pani Ania odpowiada wyczerpująco na każde nawet najgłupsze pytanie klienta.
  8. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    daj cene na PW
  9. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zapomniałem o tym
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś etke na wierzchu ? potrzebuje nr łap skrzyni 3.0V6 ? Chodzi mi o tą dużą łapę oraz jedną centralną.
  11. Kolego jakie koszty? Bo prawdopodobnie zrobię to samo dawaj na PW
  12. załatwię
  13. jak je kupie to można tam coś podgiąć/podciąć?
  14. tak, ale wlatuje u mnie manual + Q dlatego się pytam. Ale osłony będą od s4 więc luz
  15. Robił ktoś takiego swapa przy 1.8T BEX? Co z ECU ? Daje rade zostawić starego kompa ?
  16. Czas na grubsze rezanko
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ile mocy ogarnie seryjne sprzęgło do BEXa ?
  18. poradził sobie ktoś z tymi dziwnymi fioletowymi kropkami po zainstalowaniu ledów ?
  19. dzięki Marcin
  20. czym sie różnią heble z tyłu quattro/ośka ?
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zajrzałby ktoś do etki ? potrzebuję łapę skrzyni 3.0 v6 GBD. 8e0399263R będzie pasować ? czy 8e0499283R ?
  22. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ok, a łapy skrzyni są takie same od 1.8T i 3.0 V6 ? od klekotów manualnych czasami nie są takie same te łapy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.