Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czarna wyglada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
najwyraźniej tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: ej Panowie coś nie tak z tą klima bo dzisiaj rano moja kobita mówi mi że śmiałem się nawet przez sen 2x koło 4 nad ranem budziła się bo byłem za głośno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok, dzięki Cuber :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde, pewnie poprzedni właściciel zostawił, ja tylko pale z reszta widziałeś dzisiaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie gdzie w Kraku dobrze serwisują klime?? Byłem na "odgrzybianiu" na wadowickiej to mi psiknał pianki ze stacji benzynowej i po 3 dniach znowu śmierdzi szpitalem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co to za kraj z literka "L" ? Raczej nie Litwa oni maja "LT"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie dzisiaj na Dietla spotkałem R8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łapie Ci chyba tryb awaryjny, pewnie coś masz z ciśnieniem doładowania, na początek zrób logi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma problemu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie ja też chętnie na sesje bym się zalapał Cuber może źle przykręcili tylny amor. Ja tak miałem po wymianie w quattro-service, reklamacja pomogła. Mogą to być też takie gumy (wyrobione) które trzymają tylny stabilizator.- Spotkania na drodze
Diego, może to bylem Ja , rejestracja RT ..........- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waski kiera świetna :th: właśnie... działa sterowanie radiem?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawaj fotki- [ALL B6] Stuki podczas "dużego" skrętu
Górny czy dolny, jak ja byłem u mechanika to zapomniał dokrecić dolnego lewego wahacza i łączników stabilizatora.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie a może tak samemu. Nawet do dużego przeglądu (co 30tyś km) przy którym wymienia się wszystkie filtry nie trzeba wielkich umiejętności. Problem może być tylko z olejem bo do jego wymiany przydałby się kanał - może sokol urzyczy :gwizdanie:, ale przynjamniej macie pewność że wszystko zostało dobrze zrobione i satysfakcje. Faktem jest też że chociąż serwis jest dobry to przez jednego mechanika może stracić opinie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokol jestem chetny- [ALL B6] Stuki podczas "dużego" skrętu
ale który ?? myślałem jechać do sokola- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podrzuć jak wrócisz do domu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil jak się nazywał ten soft to robienia filmów co Trzeniowi zgrywałeś?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Alledrogo.pl ??- [ALL B6] Stuki podczas "dużego" skrętu
U mnie dodatkowo takie "puk" słychać jak szybko wchodzę w zakręt? tylko że z lewej strony. Jak byłem u mechanika to odkręcił górny prawy wahacz, popatrzył, powiedział że jest ok, przykręcił z powrotem i był spokój przez dwa tygodnie, a teraz znowu stuka. Zastanawiam się czy może wyrabiać się ten otwór w zwrotnicy do którego wchodzą końcówki wahaczy?- [B6 czarny AVANT] LAMPY TYŁ LED
Zakładaj Cuber, na czarnym wyglądają świetnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Panowie. Niestety dzisiaj nie będzie mnie na spocie - rezyduje w Tarnobrzegu. Robert jakbyś chciał vagowanie daj znać to ustawimy się na tygodniu - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!