Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. Chyba -30, ale spotkałem się ze stwierdzeniem że to jest to samo co 1BE tylko twardsze. Porównywałem kiedyś na spocie Cuber'a zawieszenie ze swoim - on ma 1BE, wydaje się że mój troszkę niżej stoi.
  2. Ogólnie już było lekko zużyte ale po wymianie na 1BV są same problemy. Kupiłem komplet 1BV (sprezyny i amortyzatory) i pojechałem na wymiane, okazało sie że górne wahacze i końcówki drążków są już i tak do wymiany - auto jezdziło cały czas po polskich drogach; co wiecej, mechanicy nie mogli (?) odkręcić tych wahaczy od zwrotnic, wiec zwrotnice także "uległy" zniszczeniu. Kupiłem wiec juz cały komplet lemfordera oraz zwrotnice i wymieniłem. Po tygodniu zaczął tłuc się prawy tył, pojechałem na szarpaki i nic, amory piekne po 85%, wiec pojechałem na reklamacje, mechanicy odkręcili amortyzator, ogladneli zawieszenie i przykrecili, no i.... już sie tył nie tłucze. Po kolejnym tygodniu zaczeły sie stuki z lewej strony z przodu w momencie dużego skrętu kierownicą, byłem u dwóch innych mechaników i nie mogli zdiagnozować problemu, tu jest wiecej: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_stuki_podczas_duzego_skretu-t32646.0.html Okazało się (na 99%) że to wahacz górny, ale dość szybko poszedł (po 1000km). Teraz jestem na środę umówiony na jego wymianę w ramach reklamacji części. Oby to ostatnia rzecz ;(
  3. Gratulacje Robert :th:
  4. Co Wy zrobiliście Rtockiemu ?
  5. http://pl.youtube.com/watch?v=tex7YiiVv4Q
  6. Spocik został odwołany bo ekipa jeszcze w drodze
  7. Rozumiem że dzisiaj spocik planowo... _________________________________________________ Może ktoś wziąć VAG'a na spota bo swoj zostawiłem u szwagra, a Jarko chciał logi zrobic..
  8. Panowie, z pomocą szwagra znaleźliśmy przyczynę. Jednak wahacz, górny, gałka wahacza wydaje dziwne dzwięki podczas skrętu kół i to ona stuka. Teraz zastanawiam się jak to jest z reklamacją.... Na wahacz pewnie jakaś jest, ale czy poniosę koszty jego powtórnej wymiany
  9. Juz byłem, na 100% to nie przegub, to są raczej pojedyncze stuki a nie drapanie. Mechanik sprawdził (dokładnie?) wszystkie elementy: łączniki, końcówki wahaczy oraz drążków i nic. Na pewno zawitam jeszcze do niejednego. Tak, zgadza się. Zastanawiam się czy może to być związane ze zwrotnicą, u Ciebie w B5 zwrotnice są stalowe w B6 alu ale konstrukcja jest taka sama. Tylko że sama zwrotnica nie ma ruchomych cześci.
  10. tzn ?? U mnie teraz też już za każdym razem gdy skręce mocno kołami
  11. Drzyj do góry ile wlezie, kanapa jest mocowana na wcisk na dwóch zaczepach. Powodzenia
  12. Trzeniu - specjalnie dla Ciebie zdjęcie na tych wyjebi...ch felgach
  13. środek wrzucę poźniej jak przestanie dawać w kość z zawieszeniem to dodam zenona
  14. Zapraszam do oglądania http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_avant_tytusa-t32647.0.html
  15. Witajcie Wreszcie, pół roku po zakupie, przedstawiam Wam fotki mojego avancika, która napsuł mi już sporo nerwów (zawieszenie). Wyposażenie auta to raczej standard, ciekawostką jest to że kupiony był w Polsce Modyfikacje - to zawieszenie 1BV Audi A4 Avant, 2001, 148 000 km (maj 2003), oprócz standardowego wyposażenia: * pakiet chrom + relingi chromowane * przyciemniane tylne szyby (sporo osób o to pyta) * FIS (pełny) * trochę inny klimatronik (mam taki przycisk, podobny do tego który służy do ręcznego zamknięcia obiegu powietrza ale dodatkowo ma literkę A (auto) i oznacza że sam wykrywa kiedy wlatują spaliny ) * Concert CD Zapraszam do komentowania...
  16. Ja chyba też niedługo... _________________________________________________ Widze że kolega jest z Krakowa, może spotkalibyśmy się w przyszłym tygodniu gdzieś na mieście, chętnie posłucham Twoich stuków ...a i zapraszamy na spoty na galerie kazimierz :th:
  17. hehe, na pewno jak tylko uporam się z tym moim pierdo..nym zawieszeniem, znowu coś: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_stuki_podczas_duzego_skretu-t32646.0.html
  18. Witam Od kilku dni coś stuka w lewym kole podczas jazdy na dużym skręcie kół, np. jak parkuje auto. Nie jest to problem z przegubem, stuk jest pojedynczy, jakby wahacz ale tylko w trakcie powolnej jazdy ze skręconymi kołami; podczas normalnej jazdy nic się nie dzieje, stuki słychać ewidentnie przy zwrotnicy. Pomożecie zdiagnozować problem? _________________________________________________ Dwa tyg temu wymienione były wszystkie wahacze, zwrotnice, końcówki drążków i łączniki stabilizatora.
  19. dobrze ze nie wies-tjuninga , chyba zostałem ostatni z seria AWX/AVF
  20. Robert Ty masz jakiś cziptjuning?
  21. Mozemy sie dogadać tak jak w polskiej lidze _________________________________________________ f*ck, Trzeniu mnie uprzedził
  22. :polew: Kiedy fight ? Jutro w Rożnowie Ktos przyjmuje zakłady ?
  23. :polew: Kiedy fight ?
  24. Ale z tymi cenami to już przeginają... Na wiejskiej powinni pomyśleć chyba już o obniżeniu akcyzy. Dobre V6 nie jest złe
  25. Szkoda że się nie załapałem na wczorajszego spota. _________________________________________________ Wracałem wczoraj z Tbg dość późno i prowadziła moja kobita, kurde średnie spalanie na całej trasie wyszło jej 4.7l/100 na oponach 225. Mnie nie udaje sie zejść poniżej 5.5 chociaż wydaje mi się że już bardziej piz*owato nie mogę jechać, a realnie to około 6.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.