Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. no ja zawsze zapraszam do mnie- i jakoś nikt jeszcze się nie skusił...
  2. jakie tereny Cię interesują?
  3. na pewno przyjmą zgłoszenie, wezwą gościa w sprawie wyjaśnień, może wystarczy, żeby zaczął oddawać pieniądze, jak nie, to pewnie dalej postawią jakieś zarzuty oszustwa, czy wyłudzenia...ciężko jest mi precyzyjnie odpowiedzieć, bo nie wiem, jak działają w takich sprawach...ale na pewno coś ruszą w temacie
  4. podaj jakiegoś linka- zobaczymy co tam jest
  5. dzisiaj w Londynie maraton- ktoś próbuje?
  6. Kliczko też się trochę zmęczył...ale 11 lat niepokonany
  7. ja pewnie, jak nie usnę, to popatrzę
  8. mi raz nawet o krawęznik przecięło- chyba nie ma jakiejś opony, która ochroni przed takimi akcjami- po prostu pech
  9. zależy, czy będziesz używał tego na szosie, czy bardziej preferujesz teren, jak trasy są wymagające szerokiej i grubszej opony- to szkoda zachodu
  10. nie trzeba- wystarczy odsunąć i pociągnąć w dół
  11. moc w udach...nieziemska
  12. jak mam czas- to oglądam, dzisiaj trochę oglądałem na początku, ale jak mieli ponad 60km do mety, musiałem przerwać i potem już na YT widziałem końcówkę, wiedziałem, że wygrał, ale nie wiedziałem jak- jest kozak i wie co robi pod sam koniec wyścigu, a co najważniejsze- cała czołówka światowa- zawsze się z nim liczy i czekają na jego ruch
  13. no to mamy mistrza https://www.youtube.com/watch?v=oIHBVeCVIf0&feature=player_embedded
  14. i jak się sytuacja przedstawia na dzień dzisiejszy? pytam, bo gość jest na forum dzisiaj i chce coś wystawić na sprzedaż...
  15. ale zwrot chyba można będzie zrobić, w razie, jakby coś nie tak
  16. ja jeżdżę i z wkładką i bez- dobre siodełko żelowe robi robotę i wygodniej się chodzi, jak trzeba gdzieś zejść z rowera najlepiej przymierzyć i na rower wsiąść
  17. a kiedy walczy Kliczko?
  18. chcesz to zgłaszać na policję?
  19. ja zawsze za Fonfarą jestem
  20. będzie jakaś transmisja?
  21. tak hybryda?
  22. poszło pw który pkt Regulaminu mówi o tym, że nie można używać koloru czerwonego?http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14015-regulamin-forum/
  23. nikt nie powiedział, że należy Ci się ban, ale reklama to to nie jest, a i interes z Tobą mało kto będzie chciał robić, po tym, co napisałeś...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.