Treść opublikowana przez domjenick
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
walka była dobra, ale albańczyk chyba nie do końca był dysponowany
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
pstryknijcie jakieś fotki
-
Strefa biegaczy, triathlon
trochę ciężko, ale daję radę całkiem inny tryb ćwiczeń i dystansów czeka mnie w tym roku
-
Strefa biegaczy, triathlon
Korzeń biegł chyba ze dwa razy lecisz 10km
-
Strefa biegaczy, triathlon
pływanie- to nic, bo boje na pewno oświetlone będą- czujesz wyścig na rowerach po parku w nocy? , ciekawe ilu rannych będzie
-
Strefa biegaczy, triathlon
mam ostrego "sprinta" na październik pierwszy- ponoć na świecie nocny triathlon http://www.durtyevents.com/foxlake-night-triathlon.html będzie ogień...coś mi sie wydaje
-
Strefa biegaczy, triathlon
jak na początek i kilka km tygodniowo, to każdy but do biegania będzie dobry z biegiem czasu , jeśli dalej będziesz biegać po asfalcie- zainwestuj w coś, co jest przeznaczone na asfalt, takie info otrzymasz w każdym sklepie dla biegaczy- nie kupuj butów przez neta, buty oba trzeba przymierzyć i się w nich kilka minut po sklepie przejść, jeśli mają być wygodne- to trzeba zadbać o to już na wstępie- jak cos uwiera, albo są za ciasne, trzeba albo zmienić buty, rozmiar, albo całkowicie markę- nie licz, że sie "rozbiją"- to może nastąpić, ale dopiero po kilkudziesięciu km, co w Twoim przypadku może trochę potrwać...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
dobra- napisałem mu PW i zobaczymy co będzie dalej...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
eee tam jak do LCy przyjeżdżałem, to z Bartkiem sie spotkaliśmy na parkingu- pogadali i do domu, ale zawsze zima była, to i stać długo się nie chciało
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nie rozumiem- - wysłałeś kabel, gość zapłacił i potem ty znów za to jeszcze raz zapłaciłeś? czy gość odebrał, ale nie zapłacił i kazał odesłać z powrotem?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
zawsze, jak jestem w L-cy- chętnie się spotykam, choć ostatnio jestem rzadko...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jak widać
-
Sezon Rowerowy 2016
ja jeszcze mniej, choć wydawało mi się, że dużo jeżdżę...
-
Sezon Rowerowy 2016
- Sezon Rowerowy 2016
jeździsz dla jazdy, czy startujesz gdzieś?- Sezon Rowerowy 2016
no to teraz powiedz, na czy Ty śmigasz?- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://ukomag.com/trending/floyd-mayweather-set-to-face-amir-khan-on-may-2nd-in-100-million-mega-fight-2/- Strefa biegaczy, triathlon
kiedyś sam sobie zrobiłem taki mały tri, ale nigdy nic oficjalnego w maju będzie sprint 500 w basenie, 20 rower i 5 biegu, potem w lipcu już przymiarkę zrobię do sprinta, ale 750 w morzu- reszta tak samo, dalej zobaczymy chciałem "połówkę" w lipcu zaatakować, ale chyba jeszcze za wcześnie trzeba jaiegoś doświadczenia logistycznego nabrać, żeby wiedzieć co i jak na początek, bo ta połowka w lipcu- też będzie sprint, dzień wcześniej, więc wszystko zależy od formy...- Strefa biegaczy, triathlon
ja teraz głównie rower ujeżdżam i coś tam na bieżni biegam, bo zimno ogólnie poczynam przygotowania do tri- Strefa biegaczy, triathlon
ja w tych przebiegłem też parę setek i nigdy nawet odciska nie miałem, gdzie w poprzednich parach- zawsze , nawet po półmaratonie bąbel wyskakiwał, czasem paznokieć zszedł... - leżą na nodze, jak trzeba w bieganiu- przymierz najlepiej w sklepie http://allegro.pl/nike-air-pegasus-30-010-lato-2014-r-40-5-i4911020573.html teraz mam te i też jestem zadowolony, choć nie w 100% http://allegro.pl/nike-zoom-vomero-9-006-r-41-42-43-44-45-46-i4905972861.html kupione przez neta- i choć zawsze powtarzam, żeby tego nie robić-dałem się skusić ceną- były tańsze w sklepie on-line i w prawym , w podeszwie jest twardszy kawałek, wiadomo, że po paru setkach odczujesz nawet ziarnko maku , poza tym- także leżą idealnie co do Vomero9, to czytałem, że mają jakiegoś crash pad'a w przedniej części buta-amortyzacja jakaś i właśnie to u mnie w prawym jest minimalnie większa/twardsza- nie ma jakiegoś poważnego defektu, ale na początku delikatny dyskomfort był- po kilkudziesięciu km but sie ułożył i jest ok- Strefa biegaczy, triathlon
zapisałem się na TRI w przyszłym roku-- Wymiana tarcz zegarów A4 na tarcze od S4
kolor jest uzależniony od wskazówki, bo diody są białe- pewnie można by podmienić całe wskazówki- będzie prościej- F1, Rajdy i Motorsport
może i nic nie wygra, tu chodzi o to, żeby Ferrari skonstruowało dobry bolid- wtedy w połączeniu z umiejętnościami Vettela- może coś z tego będzie, bo w kiepskim aucie, to i teraz Hammilton w czołówce się nie utrzyma...- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no UK, a jaki ma podawać stacja radiowa?- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
już widzę te konferencje z Floydem, który nie chce sobie rekordu popsuć... - Sezon Rowerowy 2016