Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tak, to On
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
a może przyszedł czas na nowego Mistrza, a Krzysiek po prostu nie może dać z siebie więcej- mówili, że jest w świetnej formie, ale tego nie było widać w ringu...jeśli dał z siebie wszystko, na co było go stać wczoraj- ok, Drozd był lepiej przygotowany, obrał lepszą/skuteczniejszą taktykę- wygrał...zobaczymy co będzie z Diablo za kilka tygodni, jakie decyzje podejmie...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie wiem, ja tutaj siedzę, ale spora grupa jest tam, więc jak chcesz coś sprawdzić, czy coś- to tam na pewno będzie szybciej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Albinek mieszka w bradford- zagadaj do niego, albo napisz na http://www.audi-maniacs.com/index.php
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
dla mnie 640km w jedną stronę- trochę sporo, jak na kilkugodzinne spotkanie...
-
Strefa biegaczy, triathlon
kurcze- nie wiem, ale ból kostek też miałem-ostatni maraton- przykleiłem się do fajnej d*py i biegłem z nią, a że fajna była- to nawet nie pomyślałem, żeby się zatrzymać, choć skurcze i ból wszystkiego- nieopisywalne albo to, albo podbiegi- jeden czort
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
przestańmy zwracać sobie tym głowę- wróci- to wróci, mały na to mamy wpływ, więc po co się przejmować, rozumiem, że lepiej jest wiedzieć, czy dany osobnik ma inne konto i będzie próbował coś sprzedać, ale weźcie pod uwagę, że teraz, żeby coś sprzedać- będzie musiał "nazbierać" postów, a jak zacznie nabijać- wyłapiemy to, styl pisania go zdradzi- Panowie- loooz niekoniecznie, bo w większości używał stałego IP, po tym, w jakich godzinach się logował na forum- można wywnioskować, że to źródło internetu, z którego dosyć często korzystał- pewnie w domu, oczywiście, ze można zmieniać IP, ale jak wcześniej pisałem- do giełdy nie ma dostępu, a jak się chwalił wcześniej- siedzi w tym biznesie kilka ładnych lat, więc wie, z jakimi niedogodnościami wiąże się zmiana numeru telefonu, którego używa się do interesu, a pewnie gdzieś podawał numer kontaktowy, ktoś do niego dzwonił, wie z jakiego miasta pochodzi, gdzie "warsztat", et cetera...teraz- chcąc zmienić "tożsamość" na forum- będzie musiał podać nowy numer, ale przecież się nie wyprowadzi, ani zakładu nie przeniesie- wcześniej, czy później, ktos skojarzy fakty, bo jest wielu na forum, co siedzą tu godzinami, jak nie śpią na forum, to siedzą w garażu ktoś go znów "wytropi"
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
ze stałego/starego IP nie zarejestruje się na forum
-
Strefa biegaczy, triathlon
podbiegi, - zauważyłem tez, że szybciej mi sie biegnie i czas się poprawia po interwałach np 100m szybko, potem 100 wolno, 200m szybko, seta wolno, potem 300 szybko i schodzę 200, potem na koniec 100- mięśnie inaczej pracują- to0 chyba o to chodzi, zeby je zmusić do innej niż zazwyczaj pracy
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
jasne- było o wiele spokojniej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dajcie znać i tutaj, może ktoś będzie chciał sie spotkać
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
dobra- koniec pogaduszek, wszystko już wiemy-spadajcie do "Na każdy temat" tam pewnie będzie wątek z pogaduszkami- jak zapadną ostateczne decyzję-powiadomimy i posprzątamy tu trochę
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
to wyrafinowany ukryty snajper, a komputer ma tak wielki, jak stodoła wszystko ogarnia sam
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
takie życie a myślisz, ze czego Hugo ma czerwony kolor?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
loooozik- śmiej się
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
29 pkt Regulaminu, a to, co tu się dzieje- pomogło nam w rozwikłaniu zagadki pt: "ile ma kont VP-TDI"
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nie myślisz chyba, ze jesteś pierwszym, który od powstania forum, tj od 2006 roku, został rozmaglowany w podobny sposób- lepszych kolesi przerabialiśmy- jeden to miał tyle kont, że nawet już nie pamiętam wszystkich nicków Ykk i Hugo pewnie kilka pamiętają
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
przestań opowiadać takie głupoty- nie jesteśmy małymi dziećmi, a niektórzy z nas potrafią posługiwać się komputerem lepiej, niż jesteś w stanie to pojąć
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
na pewno za to http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14015-regulamin-forum/
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
a pamiętasz kiedy pozwalałeś mu się logować ze swojego komputera na forum? odpowiesz, czy będziesz unikał odpowiedzi? widzę, że nie chcesz, lub nie wiesz, co odpowiedzieć, to ja ci pomogę piszesz, że kolega a4b5-1234 to twój zadowolony klient... dziwne masz godziny napraw, lub przyjmowania petentów, poniżej zamieszczam zrzuty, wraz z godzinami "odwiedzin" usera a4b5-1234, nawet w sobotę o 5 nad ranem- musicie być bardzo zżyci ze sobą, ale to już "wasza" sprawa masz tu fotki [/url] [po prostu masz dwa konta...dwa, które jestem w stanie udowodnić
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
a pamiętasz kiedy pozwalałeś mu się logować ze swojego komputera na forum? odpowiesz, czy będziesz unikał odpowiedzi?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
a pamiętasz kiedy pozwalałeś mu się logować ze swojego komputera na forum?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
powiedz, jak to się stało, że amory 1BA- sprzedałeś jako 1BE- mnie to interesuje, a nie czy pukały i stukały, cały czas unikasz tego pytania, a ono jest tu istotne co do pytania i oczekiwania od moderatorów - moderatorzy nie maja możliwości blokowania komuś dostępu do działu "sprzedam", ma to tylko Prezes i jeszcze jedno pytanko długo się znacie z użytkownikiem http://a4-klub.pl/index.php?/user/111818-a4b5-1234/
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Panowie- pogaduszki pogaduszkami, ale od tej pory- wypowiadają się tylko strony, bo zaczyna się niepotrzebna dyskusja
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
co tam rekordy ruszyć bym się nie mógł z tydzień po takiej przejażdżce rowerem