Treść opublikowana przez domjenick
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
pewnie dało by radę, ciężko by było wrócić tym samym sprzętem...
-
Strefa biegaczy, triathlon
no właśnie patrzyłem na szosówki i żadna z tych tańszych, nie waży mniej niż 10kg
-
Strefa biegaczy, triathlon
coś tam biegamy jak sie tak przyglądam, to w PL jest coraz więcej imprez sportowych, czy to jakieś bieganie, czy TRI...u mnie wszystko daleko gdzieś Zbyszek- na jakim rowerku śmigasz? -------------------------------------------------------------------------------------------- Zbyszek- czekałeś i się doczekałeś http://www.ironman.com/triathlon/events/emea/ironman-70.3/gdynia.aspx#axzz3ADPTlZO5
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Alnwick NE66
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
poszło PW
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
a jak możemy pomóc w odzyskaniu pieniędzy? Możemy napisać PW do niego, z zapytaniem, co ma do powiedzenia w tej sprawie, ale ja osobiście nie bardzo rozumiem, czego oczekujesz... podaj linka do profilu- wyślę mu pw i zobaczymy jak się do tego odniesie
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
dla mnie ciut za daleko, żeby się spotkać na parę chwil...
-
Strefa biegaczy, triathlon
dzisiaj ponownie ta sama trasa i adaptacja organizmu do wysiłku po rowerze-ogień trza pobiegać jutro- idziecie pobiegane, a co u was?
-
Sezon Rowerowy 2016
pojeżdżono dzisiaj i pobiegano
-
Kontrolka EPC
078-906-433-A kiedys był taki, ale może teraz coś innego produkują
-
Sezon Rowerowy 2016
ja loguje swoje wyczyny na endomondo, a może ktoś ma jakąś fajną alternatywę to może bym coś innego wypróbował. dasz linka do profilu?poobserwuję Twoje "wyczyny"
-
Strefa biegaczy, triathlon
u mnie pływanie, a w zasadzie do tri- wszystko najsłabszym ogniwem jest, ale- jest co poprawiać a jakie są cut-off time?
-
Strefa biegaczy, triathlon
jutro koło mnie jest triathlon sprint i połówka IM, pomyślałem sobie, że w przyszłym roku, można by zrobić sprinta, bo na polówkę- to chyba jeszcze za wcześnie u mnie:grin: Castles Triathlon ---------- Post dopisany 27-07-2014 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2014 at 19:53 ---------- pojechałem rowerem , żeby sobie pobiegać- jeśli ktoś twierdzi, że triatlon, czy duatlon, to pikuś- to ja nie mam pytań...po 8-miu km na rowerze- ledwo 3 km przebiegłem:slina::slina:
-
Sezon Rowerowy 2016
no można jeszcze z zegarkiem
-
Sezon Rowerowy 2016
logujecie gdzieś wyniki, np na endomondo?
-
Sezon Rowerowy 2016
delikatnie powiadasz...
-
Sezon Rowerowy 2016
no jak tam- jeździcie coś? Bo i ja od niedawna znów na rower wsiadłem- od biegania trzeba trochę odpocząć i stawy podreperować
-
Strefa biegaczy, triathlon
powiem Ci Zbyszek, że wróciła do mnie zajawka na rower i myślę o triathlonie teraz:naughty:
-
F1, Rajdy i Motorsport
to nie jest opcja oszczędzania, tylko wszyscy mają tyle samo i jest to uregulowane przepisem w tym sezonie, aby były równe szanse dla każdego, dlatego niektóre silniki zżerają mniej i jadą szybciej a inne nie
-
F1, Rajdy i Motorsport
nie każdy może być Mistrzem Świata- większość z całej stawki- nim nie będzie:wink4: kierowca jest tylko częścią teamu, a zadaniem jego jest zdobywanie doświadczenia i pozycji dla zespołu a nie punktów dla siebie- zapewne wszystkie "przygody" Massy i innych kierowców będą dokładnie analizowane i jeśli jest wina bolidu- będzie to poprawiane, jeśli kierowcy- koniec kontraktu i szukanie pracy...cztery lata z rzędu Vettel wygrywał- teraz mu nie idzie, bo i bolid jest taki sobie, doświadczenia zaspołu i umiejętności Vettela- pomogły Ricardo- całkiem prawdopodobne, że przyszedł czas na nowego Mistrza- nic nie trwa wiecznie, jeśli w tym sezonie wygra Rossberg, będzie to kumulacją wielu czynników, a nie tylko i wyłącznie talentem kierowcy, bo talent mają wszyscy, dlatego są kierowcami F1
-
F1, Rajdy i Motorsport
przypadek:wink:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kubica też miał w reno
-
F1, Rajdy i Motorsport
dlaczego?- przecież to nie była jego wina
-
F1, Rajdy i Motorsport
zobaczymy, czy da radę wspiąć się do 1-szej "trójki":whistling:
-
Strefa biegaczy, triathlon
oczywiście, że można:wink4: