Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. kto ma lepszą wiedzę-mechanik po zawodówce,czy inżynier pracujący przy budowie kolejnych modeli Audi? dzisiaj oleje są czyste,bez zanieczyszczeń-np 15W w UK,będzie spełniał taką samą rolę,jak 0W na Alasce,bo gradacja jest uzależniona od warunków rozruchowych-jak auto stoi całą noc na mrozie,to z rana przy pierwszym rozruchu 15W jest gęściejszy,niż 5W,co będzie powodem tarcia elementów i dokonane zostaną mikrouszczerbki na elementach silnika, ale w Klimacie panującym w Arabii Saudyjskiej-będzie on już za rzadki,więc tam stosuje się 15W50,bo temperatura otaczające silnik jest także wyższa,co wpływa na jego konsystencję po zgaszeniu silnika i powrotu do stanu ,jaki panuje przed rozruchem-generalizowanie,że TYLKO 5W jest najlepszy-jest błędem długotrwałe używanie niewłaściwego oleju w nieprzystosowanych do niego warunkach-prowadzi do powolnej degradacji elementów silnika
  2. dawaj na Święta wpadaj do Lcy
  3. producent w klimacie umiarkowanym zaleca używanie 15W 40,lub alternatywnie 10W40,a w klimacie zimnym 5W40-możesz jakoś racjonalnie wytłumaczyć dlaczego smok pompy olejowej mógłby się zapchać od oleju?
  4. cały czas tam jestem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. czy jest za słaby,czy nie-będzie można powiedzieć w trakcie i tuż po konfrontacji... :gwizdanie:
  6. jakoś sceptycznie do tego podchodzę...
  7. no,jak masz fajną fotę-pomyślimy... :gwizdanie:
  8. Tak tylko koszty wysyłki dwukrotnie przekraczają koszty towaru przecież wysyłają też za free :gwizdanie:
  9. no tu to super....szkoda że nie w polsce ;( no przecież wysyłają na cały świat
  10. poszło będzie jakiś procent od wygranej?
  11. ale z AC chyba wypłacili
  12. parkowanie tyłem Ci nie wyszło i lampa na drodze stanęła?
  13. http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=silicon+hose+19mm&_sacat=See-All-Categories
  14. kiedyś mieszkałem w Miłkowicach :gwizdanie:
  15. zobacz tylny zacisk też
  16. kurcze mam to samo-ale u mnie chyba żarówka w drzwiach wypadła-na dniach i tak będę rozkręcał,więc tam zajrzę,najgorsze jest to-że nie da się tego zlokalizować podczas jazdy,no bo i jak jechać i jednocześnie przykładać ucho wszędzie a oczy mieć przed autem...
  17. u mnie było podobnie-kapało nad katalizatorem-uszczelka niby nowa,a dalej się coś tam sączyło-ja bym obstawiał uszczelkę,bo podczas wymiany,jak za mocną dokręci się pokrywę-to i tak za jakiś czas pęknie koło śruby
  18. co do stukotu-może też być luz na łączniku stabilizatora-często słyszalne podczas zmiany biegów co do ściągania-podnieś auto i sprawdź,czy koła tak samo się obracają,jeśli prawe stawia opór-zobacz ,czy zacisk hamulca się nie zaciął i nie blokuje
  19. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. Ty to jeszcze byś na niego wskoczył...
  21. oddał mu,bo mogło to się skończyć,kontuzją,np złamaniem szczęki,lub nosa,ew potężnym rozcięciem łuku brwiowego...i się Floyd wk....ił,ciekaw jestem,co mu powiedział, tuż przed tym,jak mu jebnął
  22. Puść mi sygnał jak będziesz podchodził do lądowania przy pogodzie,jak tam teraz panuje-zakończy się tak,jak w Smoleńsku pirdole-nie lecę... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.