Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AEB] Szybkie pytanie o zmiane oleju
kto ma lepszą wiedzę-mechanik po zawodówce,czy inżynier pracujący przy budowie kolejnych modeli Audi? dzisiaj oleje są czyste,bez zanieczyszczeń-np 15W w UK,będzie spełniał taką samą rolę,jak 0W na Alasce,bo gradacja jest uzależniona od warunków rozruchowych-jak auto stoi całą noc na mrozie,to z rana przy pierwszym rozruchu 15W jest gęściejszy,niż 5W,co będzie powodem tarcia elementów i dokonane zostaną mikrouszczerbki na elementach silnika, ale w Klimacie panującym w Arabii Saudyjskiej-będzie on już za rzadki,więc tam stosuje się 15W50,bo temperatura otaczające silnik jest także wyższa,co wpływa na jego konsystencję po zgaszeniu silnika i powrotu do stanu ,jaki panuje przed rozruchem-generalizowanie,że TYLKO 5W jest najlepszy-jest błędem długotrwałe używanie niewłaściwego oleju w nieprzystosowanych do niego warunkach-prowadzi do powolnej degradacji elementów silnika
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
dawaj na Święta wpadaj do Lcy
-
[B5 AEB] Szybkie pytanie o zmiane oleju
producent w klimacie umiarkowanym zaleca używanie 15W 40,lub alternatywnie 10W40,a w klimacie zimnym 5W40-możesz jakoś racjonalnie wytłumaczyć dlaczego smok pompy olejowej mógłby się zapchać od oleju?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
cały czas tam jestem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
czy jest za słaby,czy nie-będzie można powiedzieć w trakcie i tuż po konfrontacji... :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
jakoś sceptycznie do tego podchodzę...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no,jak masz fajną fotę-pomyślimy... :gwizdanie:
-
[ALL] Gdzie dostanę wężyk silikonowy o śr. wew. około 18mm?
Tak tylko koszty wysyłki dwukrotnie przekraczają koszty towaru przecież wysyłają też za free :gwizdanie:
-
[ALL] Gdzie dostanę wężyk silikonowy o śr. wew. około 18mm?
no tu to super....szkoda że nie w polsce ;( no przecież wysyłają na cały świat
-
Piwko - konkurs
poszło będzie jakiś procent od wygranej?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
ale z AC chyba wypłacili
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
parkowanie tyłem Ci nie wyszło i lampa na drodze stanęła?
-
[ALL] Gdzie dostanę wężyk silikonowy o śr. wew. około 18mm?
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=silicon+hose+19mm&_sacat=See-All-Categories
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
:decayed:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
kiedyś mieszkałem w Miłkowicach :gwizdanie:
-
[B6 BFB] Ściąga w prawo
zobacz tylny zacisk też
-
[ALL B5] Coś w środku szura na zakrętach
kurcze mam to samo-ale u mnie chyba żarówka w drzwiach wypadła-na dniach i tak będę rozkręcał,więc tam zajrzę,najgorsze jest to-że nie da się tego zlokalizować podczas jazdy,no bo i jak jechać i jednocześnie przykładać ucho wszędzie a oczy mieć przed autem...
-
[ALL B5] Bicie na kierownicy po wyważeniu kół nie ustało
jaki rozmiar kół?
-
[B6 AVJ] Wyciek oleju od strony turbiny
u mnie było podobnie-kapało nad katalizatorem-uszczelka niby nowa,a dalej się coś tam sączyło-ja bym obstawiał uszczelkę,bo podczas wymiany,jak za mocną dokręci się pokrywę-to i tak za jakiś czas pęknie koło śruby
-
[B6 BFB] Ściąga w prawo
co do stukotu-może też być luz na łączniku stabilizatora-często słyszalne podczas zmiany biegów co do ściągania-podnieś auto i sprawdź,czy koła tak samo się obracają,jeśli prawe stawia opór-zobacz ,czy zacisk hamulca się nie zaciął i nie blokuje
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Szumienie przy skręcaniu w prawo pomocy!!!
nie łożysko do wymiany
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ty to jeszcze byś na niego wskoczył...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
oddał mu,bo mogło to się skończyć,kontuzją,np złamaniem szczęki,lub nosa,ew potężnym rozcięciem łuku brwiowego...i się Floyd wk....ił,ciekaw jestem,co mu powiedział, tuż przed tym,jak mu jebnął
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Puść mi sygnał jak będziesz podchodził do lądowania przy pogodzie,jak tam teraz panuje-zakończy się tak,jak w Smoleńsku pirdole-nie lecę... :gwizdanie: