Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. ...czyli zostales na cienkim lodzie.... :gwizdanie:
  2. nie mam pojecia-ktos pewnie przyszedl i posprzatal... Wiesiek,a moze sprawdz inny kabel,pozycz od kogos,lub podjedz na spota w okolicy
  3. nie pmietam,czy czasem Szkopek nie kupowal swojej w PL-ale zadzwon-zapytaj,na pewno Ci pomoze
  4. nie wydaje mi sie-jest troche na forum... http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotrek98igo-u1032.html to swiadczy o znajomosci tematu...149 wiadomosci o chiptuningu- nic tu nie jest mu obce,a juz na pewno widok uzywki,czy znaminona na turbawie,swiadczace o regeneracji...
  5. ups-pamiec zawiodla-nie tylko w tym momencie... ide spac... :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 01:12_________________________________________________przypomina mi sie utwor TEDEgo- "jaki byl imprezy finał-jeden drugiemu przypominał..."
  6. nic nie zostawil-zapomnial ,gdzie polozyl... :gwizdanie:
  7. oddaj kufel-oddaj karte .....
  8. dobra-przekonales mnie-nie pojedziemy z nim-bez niego.... :gwizdanie:
  9. Proponuję poczekać na jego wypowiedź i do tego czasu powstrzymać się z osądami Przemek-dla mnie wszystko juz jest jasne-sprzedal uzywke,jako nowke-o czym tu jeszcze rozmawiac...
  10. myslisz,zeby cos innego tam wlozyc?
  11. zaraz wrzuce jeszcze jeden-bierzcie to z przymruzeniem oka....
  12. Ravsik-polecam wiedze tego Pana ,na temat skrzyni multitronic [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 23:57_________________________________________________ :gwizdanie: :kox: :kox:
  13. chodzi o te fure?[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 22:35_________________________________________________Panowie-to chyba nie problem podjechac i zapytac?
  14. a tam na jednym-k**wa na wszystkich epizodzik odegrales
  15. sa jeszcze inne,ale objete moja cenzura...
  16. http://www.youtube.com/watch?v=_2taBgeTx8k&feature=player_embedded a macie ,co mi tam-najebałem sie i tyle... :gwizdanie:
  17. no tak,trzech ich bylo..... :gwizdanie:
  18. po tym,co widziales-to sie dziwie,ze nikt nie zadzwonil po psiarnie
  19. pomoc potrzebna Koprowi,bo mu sie skrzynia popsula,jak jechal na zlot... Pawel-mysle ,ze tutaj bedziesz mogl cos zaradzic...
  20. a ja mam tylko jedno pytanie-policja gdzies sie tam epizodycznie pojawila? czy bylo na spokojnie?
  21. juz widzialem filmik na stacji benzynowej-poplakalem sie :polew:
  22. nie moge sie dostac do tego linka ,co wyslales-ja swoje wlasnie "pakuje" i wysle Ci mailem-czesc fotek jest juz w Galerii,reszta sie "robi" [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 22:54_________________________________________________moje wszystkie foty juz sa w galerii-Mariusz k**wa tego co ja mam do Ciebie wyslac-prawie 500mega spakowanego zaraz wrzuce na rapida i linka Ci podrzuce-
  23. fotki od Miśka_gda Fotki Klik UWAGA ! ! ! ponad 430 fot[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:18_________________________________________________ a tutaj moje
  24. ja natomiast nie bardzo pamietam,kto nim był [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 21:13_________________________________________________ :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 21:14_________________________________________________mariusz zaraz wysylam
  25. przeslij mi na maila- [email protected] wiem,ze cos tam Marcela nagrywala, ja Ci wysle te co ja mam-tylko podaj maila...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.