Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
...czyli zostales na cienkim lodzie.... :gwizdanie:
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
nie mam pojecia-ktos pewnie przyszedl i posprzatal... Wiesiek,a moze sprawdz inny kabel,pozycz od kogos,lub podjedz na spota w okolicy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie pmietam,czy czasem Szkopek nie kupowal swojej w PL-ale zadzwon-zapytaj,na pewno Ci pomoze
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
nie wydaje mi sie-jest troche na forum... http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/piotrek98igo-u1032.html to swiadczy o znajomosci tematu...149 wiadomosci o chiptuningu- nic tu nie jest mu obce,a juz na pewno widok uzywki,czy znaminona na turbawie,swiadczace o regeneracji...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ups-pamiec zawiodla-nie tylko w tym momencie... ide spac... :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 01:12_________________________________________________przypomina mi sie utwor TEDEgo- "jaki byl imprezy finał-jeden drugiemu przypominał..."
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nic nie zostawil-zapomnial ,gdzie polozyl... :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
oddaj kufel-oddaj karte .....
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
dobra-przekonales mnie-nie pojedziemy z nim-bez niego.... :gwizdanie:
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Proponuję poczekać na jego wypowiedź i do tego czasu powstrzymać się z osądami Przemek-dla mnie wszystko juz jest jasne-sprzedal uzywke,jako nowke-o czym tu jeszcze rozmawiac...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
myslisz,zeby cos innego tam wlozyc?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zaraz wrzuce jeszcze jeden-bierzcie to z przymruzeniem oka....
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ravsik-polecam wiedze tego Pana ,na temat skrzyni multitronic [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 23:57_________________________________________________ :gwizdanie: :kox: :kox:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
chodzi o te fure?[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 22:35_________________________________________________Panowie-to chyba nie problem podjechac i zapytac?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a tam na jednym-k**wa na wszystkich epizodzik odegrales
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
sa jeszcze inne,ale objete moja cenzura...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
http://www.youtube.com/watch?v=_2taBgeTx8k&feature=player_embedded a macie ,co mi tam-najebałem sie i tyle... :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no tak,trzech ich bylo..... :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
po tym,co widziales-to sie dziwie,ze nikt nie zadzwonil po psiarnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
pomoc potrzebna Koprowi,bo mu sie skrzynia popsula,jak jechal na zlot... Pawel-mysle ,ze tutaj bedziesz mogl cos zaradzic...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a ja mam tylko jedno pytanie-policja gdzies sie tam epizodycznie pojawila? czy bylo na spokojnie?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
juz widzialem filmik na stacji benzynowej-poplakalem sie :polew:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie moge sie dostac do tego linka ,co wyslales-ja swoje wlasnie "pakuje" i wysle Ci mailem-czesc fotek jest juz w Galerii,reszta sie "robi" [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 22:54_________________________________________________moje wszystkie foty juz sa w galerii-Mariusz k**wa tego co ja mam do Ciebie wyslac-prawie 500mega spakowanego zaraz wrzuce na rapida i linka Ci podrzuce-
-
Spotkania w Anglii - galeria
fotki od Miśka_gda Fotki Klik UWAGA ! ! ! ponad 430 fot[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:18_________________________________________________ a tutaj moje
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja natomiast nie bardzo pamietam,kto nim był [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 21:13_________________________________________________ :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 21:14_________________________________________________mariusz zaraz wysylam
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
przeslij mi na maila- [email protected] wiem,ze cos tam Marcela nagrywala, ja Ci wysle te co ja mam-tylko podaj maila...