Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mario-kasta-oficjalnie przpraszam,ze krzyczalem Ci za uchem,kiedy dowoziles nas do Hotelu widzialem filmiki,jakie sam nagralem-na trzezwo-to jednak sie nie nadaje na publiczne Forum-prosba do reszty-prosze o wiecej fotek z Hotelu,bo troche pamiec mnie zawiodla po przybyciu... :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 20:23_________________________________________________nies-dzieki za towarzystwo nad ranem,kiedy wszyscy spali,ale co Ty tam robiles z dwoma Anglikami?
-
[ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany
mogly kody "wypasc" z pamieci sterownika-reszta opisana na Forum ,jak to zrobic- "warsztat zrob to sam"-filmik mojego autorstwa
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Prosze wszystkich o wrzucanie fotek do galerii w tym watku rozmawiamy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
cos tam pamietam-ale niewiele.... :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
bio byles najtrzezwiejszy :gwizdanie:ide spac,bo we lbi mi sie kotluje jeszcze...
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
tez mozesz tak sprobowac
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
najpierw zalej dobrego paliwa-jak nie pomoze-wymienisz czujnik i wtedy zobaczysz-zalanie dobrego paliwa ,na pewno nie zaszkodzi,bo praca silnika sie poprawi
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
- Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
probujac dograc nowego pilota-do ori mozna 4 piloty,do dokladanego raczej 2 w zestawie zawsze sa i nie da rady dograc ori pilota,pogadaj z kims,kto ma B5 i pozycz na chwile pilota,Vag - tu masz procedure http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_dopasowanie_pilotow_centralnego_zamka_i_alarmu-t74077.0.html tylko w B5 robisz wszystko w sterowniku c.zamka (35)reszta jest tak samo-odczyt w blokach 003,lub 007,w razie problemow pisz- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a juz myslalem,ze Niesa ominie imprezka- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a ja odpisalem [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 01:24_________________________________________________rano jakos jeszcze dryndne do ciebie-to pogadamy...- Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
ja kibicuje Adamkowi-a jutro sie okaze,ktory ma wieksze jaja...- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a pije sobie piwko i hasam po necie-co sie stalo,ze na karty nie zostajesz?- [ALL B5] Woda się gotuje w zbiorniczku
oczywiscie,ze tak-jak silnik jest rozgrzany-to i cisnienie cieczy wzrasta-odkrecajac korek, zawsze cos wyrzuci...- Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
jaki masz alarm-ori ,czy dokladany?- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Paweł nie moze,bo chłopaka nawal pracy przygniata,obiecal,ze jak sie pouklada-to sie nachlejemy piwska-co nie Paweł?[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 00:47_________________________________________________jutro bede dzwonil do Przemka-Rovera-sie spoznia,bo na lotnisko po kogos jada-wiec sie ekipka bedzie zbierac pod wieczorek,a i tak kilku bedzie wracac...no coz-tamtym razem ja musialem ,teraz na innych kolej powracac... [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 00:48_________________________________________________wale jeszcze jedno piwo i ide spac..- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...masz jakis pomysl,co mozna im popsuc? :naughty:[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 00:38_________________________________________________ a gdzie reszta?- [B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
skasuj bledy,zalej shel'a V-power,pojezdzij i zobaczysz wtedy,czy znow sie pokaza-to moze byc wina "ubogiego" paliwa- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
taa i tym razem musza byc przynajmniej 2 radiowozy,a najlepiej eskorta przez miasto :> oni lepiej niech sie trzymaja z dala od nasej imprezy-zawsze cos popsuja....- Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
a jakie stawki sa?- Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zawsze mozesz do Hotelu na mala impre wpasc...- Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
Daymoon daj spokoj...- Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
jest do zdobycia-tylko trzeba miec odpowiedni program- [B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?
jesli jest gosc-to i sa jego wyniki-popytaj tych,ktorzy robili zmiane softu u Niego - Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)