Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
to jest 2 cale czyli najlepiej od razu szukac takiego coolera,bo kto tam wie,co w przyszlosci sie z autem robic dalej bedzie...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
przepraszam Cie Wladku-ja nie pamietam,jakos od pierwszych godzin niedzieli-do rana,ale obiecuje,ze nastepnym razem i z Toba sie napije piwa...
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
a jakie tam rurki sa? 2" ?
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
delikatna,alee zrekompensuje ci to potem wieksza moca...
-
[B5 ARG] Jak sprawdzić czy mam immo i alarm?
dzial "warsztat,zrob to sam" znajdziesz kilka ciekawych tematow... :wink4cena?-tu bym sklanial sie w skutecznosc zabezpieczenia ,a nie w jego wartosc-"uklad elektryczny"-do poczytania i zdobycia wiedzy...
-
[B5 ARG] Jak sprawdzić czy mam immo i alarm?
niekoniecznie,bo normy Unijne zabraniaja uzywania tej opcji ,ze wzgledu na cisze nocna-"objawy" seryjnego alarmu w B5 to,przycisk na slupku od strony kierowcy,sluzacy do dezaktywacji czujek,na gorze slupka-a zeby sprawdzic,czy masz alarm-zamknij sie w aucie -poczekaj jakies 30-40 sekund i sprobuj otworzyc auto klamka od wewnatrz,lub rusz kiera-mozesz tez otworzyc maske ciegnem,ale nie podnosic,jej-po uzbrojeniu,nawet zamkniecie powoduje uruchomienie alarmu
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
wymiary to patrz,zeby wszedl jak najwiekszy-nawet belke mozna lekko przyciac,jesli planujesz inny zdezak-wiec moze wejdzie pod belke,po przycieciach-najlepiej zrob model z kartonu i przymierzaj-jak ci podejcie wymiarowo-to wtedy kupuj
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
51-to sa dwa cale-takie rurki mozesz wrzucic do seryjnego turbo-jak wrzucisz 2,5 cala-61 mm+ wieksze turbo-to zaczyna miec sens
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
im wiekszy-tym lepszy,bo najbardziej bedzie zblizal temperature do otaczajacej-co jest jak najbardziej pozadanym zjawiskiem
-
[ALL B5] Zabezpieczenie przed kradzieżą
jakies zabezpieczenie to jest,ale czy przeciecie pedalow nie umozliwi tego zdjecia z nich-z obcietymi pedalami kawalek mozna pojechac...
-
[ALL B5] Pytanie po wymianie przepływomierza
u mnie ,jak odepne przeplywke-pokazuje 0,00 w calym zakresie obrotow-blad ten sam 16486
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
na zlocie? zajebioza...
-
F1, Rajdy i Motorsport
sprubujcie na Ipla
-
[ALL B5] Pytanie po wymianie przepływomierza
w B6 ,jak wypniesz przeplywke,to zapali sie kontrolka od ESP,dzisiaj bede robil swoje auto,to zobacze,jak wygladaja logi z przeplywki u mnie z odpieta wtyczką,oczywiscie wartosci beda inne,ale zobacze,czy pokazuje cokolwiek ,jak odepne wtyczke
-
[ALL B5] Pytanie po wymianie przepływomierza
dopiero teraz to zauwazylem...troche dziwne [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 11:24_________________________________________________a moze masz cos na "krotko" podpiete-przyjzyj sie przewodom,czy nie ma zadnej naprawy kabla od wtyczki
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
jakies fotki porobcie-to polączymy galerie z angielskimi i zrobimy "zagraniczna"
-
[ALL B5] Pytanie po wymianie przepływomierza
z odpieta wtyczka bylo 56 g/s-wiec moze to jest jakas "awaryjna" dawka,w razie ,jakby sie wtyczka odpiela podczas jazdy,albo cos z przeplywka stalo-wtedy komputeri tak bedzie ustalal dawke paliwa,bo jesli nic by nie pokazywalo-nie moglby ustalic dawki-ale to moja teoria i wcale nie musi byc prawdziwa...
-
[B6 AWX] Problem z alarmem czy to wina tego urządzenia?
szukaj z koncowkami AC,AL,AJ-tu masz linka,poczytaj troszke... http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_modul_komfortu_8e0_959_433_al_odpowiada_aj-t95062.0.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
tez to widzialem-fajna zabawa
-
[ALL B5] Pytanie po wymianie przepływomierza
mozesz zrobic 002 i 003 -w okolicach odcinki ,powinno pokazywac okolo 80% ,jaka przedstawia wartosc mocy auta,przy mocy Twojego silnika,nie bedzie to trudne-ok 80 g/s,okolo odcinki-jesli pokazuje mniej niz 60-70,to juz jej koniec...ewentualnie cos z wiazka przewodow...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
i ja tak uwazam,zawsze zasada wygrania pojedynku o Pas Mistrza,bylo -"sprac Mistrza",zeby nikt nie mial wątpliwosci,kto nim jest,a tu-takie "pykanie",punktowanie-owszem-fajnie sie to oglada,ale w ciezkiej kategorii wagowej,uwieńczeniem sukcesu i zdobycie Pasa Mistrza-powinien byc K.O....nikt nie mialby zastrzezen...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
...ale wajha-normalnie oszukali Wałujewa...
-
[ALL B6] Nie potrafie uruchomic kodów klimatronika (w innym audi potrafie)
niestety to nie dziala w B6
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
o ktorej jest transmisja?
-
[ALL B5] Pytanie po wymianie przepływomierza
na pewno 003 http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/001-009.html