Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. pomimo tego wszystkiego,co jest napisane wczesniej-zawsze mozna cos jeszcze dorzucic-nigdy nie dobierze sie najoptymalniejszych wymiarow,bo kazdy silnik jest inny,do tego potrzeba chyba miesiac testow i góre pieniedzy na osprzet...
  2. ...a juz myslalem,ze po trzech stronach o rurkach i wielkosci coolera, temat nie zboczy... :gwizdanie:
  3. na poczatku tej listy dodałbym kolor calkowicie Zółty-3000 K-dedykowanych do mgielnych-ale są gusta i guściki... dla porownania,kilka filmow 10 000K i 3 000 K na pewno komus sie to przyda w doborze kolorow ksenonow porownania-10 000K i 12 000K 14 000K- fiolet http://www.youtube.com/watch?v=mVY9iocHVL0&feature=PlayList&p=D89E6D1485050A55&index=3 36 000K- zielony 6 000K vs 10 000K 6 000K vs 8 000k
  4. bedzie sie zgadzac,bo takie samo K03(wielkosciowo) jest i w B5 i B6-
  5. jesli masz dostep do Vaga-tez trocheby to wyjasnilo,logi itp
  6. w nogach kierowcy,pod wykladzina
  7. sprawdz jeszcze bagaznik-po zamknieciu auta i uzbrojeniu alarmu-kazda proba otwarcia bagaznika kluczem ,konczy sie uruchomieniem alarmu-sprobuj
  8. ...a jak jest u Ciebie-tez dmuchawka niczego sobie... :gwizdanie: chodzi mi o lag?[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 21:41_________________________________________________ sugerowalem sie ,modem kolezki w AFNie ma turbo z AWXa i 2,5" rurki i lag jest wiekszy,ale nie narzeka na to az tak bardzo ...intercooler od IVECO-zdezak podcinany,bo sie nie miescil w seryjny ...
  9. dla mnie w obydwoch zestawach jest ich az za duzo-jesli nie masz zakladu-tylko grzebiesz,jak ja-dla przyjemnosci-wiekszej polowy nigdy nie uzyjesz...ostatnio szukalem kluczy,zeby sie dobrac do kolektora wydechowego i tez chcialem kupic caly zestaw,ale sprzedawca poradzil mi,zeby kupowac na sztuki,tylko te,ktorych bede potrzebowal,bo po co placic za cos,czego nie uzyjesz najwazniejsze to-oczkowe,oczkowe tzw offsetowe,nasadowe,plaskie i koncowki na grzechotki lamane-sa bardzo pomocne w miejscach trudno dostepnych,lub wąskich,przedlozki krotkie i dlugie,koncowki do srob zabezpieczajacych np gwiazdka z bolcem w srodku etc-ja bym bardziej w takim kierunku uderzal,niz kupywal cale zestawy,ale wybor i tak nalezy do Ciebie...
  10. no- jakąs sekunde bedzie,ale przy wiekszym turbo,raczej nie powinno byc duzych problemow z turbo dziura.....
  11. ...no i syrenka jeszcze jest w bagazniku, pod tapicerka, w prawym nadkolu-u dolu...
  12. nastepny szykuje sie w okolicach Londynu-pasuje?
  13. ...pomylilem sie,bo nie doczytalem,ze to o B5 chodzi :gwizdanie:
  14. poczytaj o kodowaniu skandynawskim i bedziesz wiedzec,jak to zrobic
  15. taaa....jasne... :gwizdanie:
  16. ...poczekaj,jak bedziesz robil rozliczenie podatkowe i bedą zwroty podatku :gwizdanie: pierwsi sie tym zajma... wiem,co mówie...
  17. 8E0145153 tu masz nr czesci-wedlug etki ,podejdzie od kazdego 4-cylindrowca...ALZ,AVJ,ALT, BFB,AMB,BEX etc
  18. jak daja gwarancje-moze byc-tylko szukaj pod wejscie na zarowke H7,inna Ci tam nie wejdzie... :gwizdanie:
  19. sa zdjecia-porownaj sam-najlepszy przyklad podal Malik
  20. nie ma zadnego bylem przed MOTem w serwisie Audi w Newcastle i u "mojego" mechanika,ktory zawsze robi mi auto-nie ma zadnego problemu,ze "swoim" mechanikiem rozmawialem-mowi,ze on przyklada pieczatke i on-jesli sa jakies zastrzezenia od VOSA (angielski odpowiednik Inspekcji Ruchu Drogowego) odpowiada za to,ale nie podbije MOTu ,jak jest swiatlo niebieskawe,lub fioletowawe-jak to ma miejsce w hidach powyzej 8000 K,lub postojowkach jesli sa ledy niebieskie-musi byc biale ,lub zolte i koniec...
  21. nie,bo tutaj hidy traktowane sa,jak zwykle zarowki-maja miec kolor bialy lub zolty i regulacje-nie mozesz miec hidow w reflektorze-jak H4 w b5,albo H7 w dlugich-mgielne mozesz miec,bo i tak nie maja wplywu na MOT(przeglad) spryskow nie trzeba,aha musi byc ustawiony kąt-odwrotny,niz w reszcie europy,no ale to logiczne,bo kiera jest po drugiej stronie-robia problemy powyzej 8000,bo kolor zaczyna byc niebieskawy,lub fioletowy
  22. tu ,jak wyglada 6000 w soczewce i mgielnych dla porownania zwykle zarowki w soczewce i mgielnych
  23. wlasnie dlatego tam pojechali-myslisz,ze na trzezwo byloby tylu chetnych?
  24. jesli stara dobrze mierzy-to nie widze sensu zmieniac-nowa bedzie mierzyc tyle samo... jesli chodzi o wiekszy przeplyw-to trzebaby najpierw sie dowiedziec ile jest w stanie zmierzyc seryjna przeplywka,potem zadac sobie pytanie,jak duze turbo chcesz miec i czy to bedzie na tyle duze turbo,ze seryjna nie da rade tego zmierzyc prawidlowo,czujnik cisnienia?a po co go zmieniac-zmierzy tyle ,ile trzeba-ma dobry zapas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.