Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A6-PASSAT-1-8-TURBO-1-8T-ENGINE-AWT-MOTOR-MOTEUR_W0QQitemZ180431276161QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item2a028ac881 jeden silniczek [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 23:51_________________________________________________http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-AWT-1-8T-2002-06-AWT-ENGINE-SUPPLY-FITTING_W0QQitemZ130342512317QQcmdZViewItemQQptZUK_localservices_car_vehicle_GL?hash=item1e5904e6bd nastepny-cena,jak widzisz okolo 1500funtow-nie wiem,czy od B5 moglbys wcisnac do B6 budy,bo sa o wiele tansze-okolo 500-600 funtow
  2. podjedz na spota-ktos vagiem ci je zakoduje
  3. u mnie jest 97 ultimate,zaplon mam wyprzedzony o 2,75 stopnia,jak dodawałem uzdatniacza do paliwa i jak bylo zimniej,tak ponizej 5-6 stopni C-zaplon max 3 stopniedo 1 bar -to tylko w peacku,bo jak sie utrzyma dluzej niz 2 sekundy ponad 0,85 bara-ECU odcina zaplon i otwiera jakies ustrojsto-syk tylko slychac i 0,2 doladowania-typowy notlauf... :gwizdanie:
  4. no właśnie-miales byc w Leeds,potem w Bradford,ale jakos czasu Ci braklo-mam nadzieje ,ze nastepnym razem w koncu sie poznamy osobiscie
  5. juz sprawdzałem jakich wtryskow mi trzeba-tak,jak mowisz 280CC na 3 barach-na 4 B bedzie 320 z silnika AUG,APH,AMW,AWM (passat),lub AMB z A4-tylko te sa 280cc na 3 barach,długość musi byc symbol EV 12-mam takie same u siebie,wiec podejda na pewno a jesli o korekcje chodzi-to jesli beda ciut wieksze-to teraz jest na 98% wiec w druga strone ,bedzie prawie 20%-zobaczy sie ,jak bede mial wtryski... nie wiem ,jak w dieslu,ale u mnie w AVJ jest to 120 kanał
  6. Malik mial podobne,uzywal ich,jako dziennych,to jak jechal z wlaczonymi-na CB mowili mu ,zeby swiatla wlączyl-w dzien prawie nie widoczne-fajnie wyglada w nocy,ale nie w dzien-opisane w dziale elektryka-dzienne-fotostrory,pytalem sie Malika,jak jest i mowil,ze w dzien lipa leka z nimi
  7. odswierze troche wątek,bo znów przyszedl czas,zeby cos pogrzebac przy autku i po ostatnim ustawianiu sztangi-zaszla "potrzeba" ,zeby poustawiac co nieco i tak sztanga ustawiona na 0,60 bara w peacku,w srednim zakresie lambda -po korekcie Lemmiwinksem pokazuje 0,87-według tabelki powyzej-powinna byc generowana maksymalna moc, sprawdzalem Vagiem niutonometry i wyszlo 225-niezle ,jak na serie dzis ponownie zamontowalem MBC i na 0,90-1 bara w peacku,potem spada do 0,70 i sie utrzymuje ,ustawilem lambde i teraz,przy takim cisnieniu w kolektorze-lambda pokazuje 0,97,tak do okolo 4,5 tys obrotow-czyli uzywanych najczesciej,nizej zejsc sie juz nie da ,bez ingerencji fachowej w ECU-bo Lemmiwinks pozwala na regulacje "tylko" 10% + lub -...powyzej powraca do ustawien fabrycznych i bedzie sie krecic okolo 1. w bloku 032 ,w mysl zasady,ze powinny wartosci byc najblizsze zeru, mam 0% caly czas, zadnych korekt... wiec,zeby zwiekszyc dawke paliwa-potrzeba wrzucic wieksze wtryski,a potem,zeby skorygowac-Lemmi'm "odjac" i ustawiac do ządanej wartosci,jaka jest 0,85 do 0,90-poprawcie mnie,jesli sie myle
  8. kontrolka ESP zapala sie rowniez,kiedy odpiety bedzie przeplywomierz,ale to pokaze Vag,jesli ktos nie ma vaga-podjechac na spota gdzies w okolicy-na pewno ktos bedzie mial
  9. przeciez wczesniej Ci napisałem czytasz coś wątki,czy nie bardzo?
  10. ewentualnie mogla "przeskoczyc"-pod znaczkiem "audi" masz srubke-odkrec i delikatnie podwaz,zeby sie nie rozlecialo,potem podnies grot i zobaczysz,co tam sie dzieje
  11. na rysunku jest czujnik,ktory podaje sygnal do aparatu zaplonowego,na wałku-na wale korbowym jest niepotrzebny,bo przy ustawieniu rozrzadu,juz na znacznikach masz punkty[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 20:45_________________________________________________ to fakt
  12. jesli uwazasz,ze cos zle napisalem-daj dokladne info
  13. Forum jest od zadawania pytan i udzielania odpowiedzi na nie,w linku ,ktory podales ,nie ma ani slowa o silniku ALT 2,0 zaznaczone na czerwono-odpowiada za info o predkosci obrotowej silnika
  14. w B6 sa dwa jeden na bloku,drugi kolo chlodnicy,w V6 jeden,ten od pokazywania temperatury na zegarze(zielone gniazdo),jest na tym wezu,ktory lączy rzędy cylindrow,z tylu silnika,drugi jest na wezu wychodzacym z lewej strony chlodnicy(niebieskie gniazdo) i to prawdopodobnie ten padł nr 5 zaznaczone na czerwono
  15. technicznie pasowac beda-beda,ale czy beda dzialac tak samo-dobre pytanie-zawsze myslalem,ze dodatkowe funkcje-to kwestia kodowania,nie spotkalem sie z alarmem fabrycznym w B6 ,bez np funkcji polozenia pojazdu itp,ale moze i tak jest...
  16. metalowe opaski na weze-kup nowe,ale jak stare sa w dobrym stanie-to załóż,kup nowe uszczelki,klucze-ja używałem do wyjecia wydechowego -o ile dobrze pamietam 12mm oczkowy-tzw offsetowy,grzechotka z koncówką łamaną-na pewno sie przyda i bedzie łatwiej,płyn najlepiej spuscić na dole chłodnicy masz wąż,odepnij i poczekaj ,az zejdzie wszystko-odkrec korek na zbiorniku...
  17. 8E0 954 433 AC,AH,AJ,AK,AL,BA,BB,BO i T-dla potomnych -wszystkie typy modułu komfortu do B6,niektóre są juz nieprodukowane,ale mogą być wciąż w "obiegu"...
  18. tak samo 1,8T ,ale mimo tego,ze wiele razy sie to slyszalo-zawsze lubie pogadac na takie tematy
  19. w pasku,tak samo ,jak w audi-odkrecasz schowek,lub polke pod kierownica i za radiem,masz dostep do klapek nawiewow-moze byc,ze cos tam na kolkach zebatych przeszkadza-wykrec schowek-jesli z jego strony slyszysz niepokojace odglosy(moze jakies zwierze )i zobaczysz co to jest-jesli spadla linka od silniczka-vag tez pokaze-przerabialem klime u kolesia w pasku PS w opisie masz audi-masz dwa auta,czy audi juz poszlo ...?
  20. ten na bloku,z zieloną wtyczka?-on jest do pokazywania temperatury na wskazniku,G60 o ile dobrze pamietam jest na dole,przy chlodnicy
  21. ...yyyy cos przeoczyłem?....jakis mecz był dzisiaj?...ale z opisu przebiegu-niewiele straciłem...powiedzcie chociaż jaki wynik...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.