Treść opublikowana przez domjenick
-
[B6 AVJ] Jak zrobić rególacje wolnych obrotów?
u mnie w AVJ,nie trzeba loginu-wchodze bez do adaptacji i ustawiam obroty
-
[A4 B6] Postjówki led !!!! Pilne
tak [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 13:11_________________________________________________tak to wygląda u mnie w aucie-jakosc troche kiepska,ale widac wszystko,co ma byc widac http://www.youtube.com/watch?v=yJGvgmq8O-Q
-
[B5 ADR] Wysoka temperatura płynu chłodniczego
jesli masz zewnetrzna pompe-to tylko pasek klinowy do zdjecia,jesli wewnetrzna-to pasek rozrzadu
-
[B6 ALT] Intensywny - nieprzyjemny zapach spalin
jesli to rurki od odmy-to z biegiem czasu(zazwyczaj kilku miesiecy) trzeba bedzie zabieg powtorzyc,bo opary olejowe,jakie "krążą" w układzie wentylacyjnym komory olejowej (odma i rurki prowadzace do dolotu)spowoduja odklejanie sie tasmy-przerabialem to w swoim silniku,mialem popekany gumowy trojnik ,laczący te wszystkie rurki od wentylacji i odmy i tasma odeszla,taśma po prostu przepuści te opary,moze lepiej poszukac z innego auta(VW np),lub zapłacic,ja za taki trójnik zapłaciłem jakies grosze (w salonie VW),wiec i te rurki bardzo drogie nie będą
-
[B5 ARG] Jak sprawdzić czy mam immo i alarm?
wedlug norm europejskich ,autoalarm musi sie uzbrajac "po cichu",w europie tylko mrugniecie,ze wzgledu na cisze nocna
-
[A4 B6] Postjówki led !!!! Pilne
ja mam bez zadnej zarowki i rezystora i nic nie mruga i nie ma bledu...
-
[A4 B6] Postjówki led !!!! Pilne
masz H6W- http://cgi.ebay.co.uk/2pcs-BAX9S-H6W-64132-17-SMD-LED-Xenon-White-Bulbs_W0QQitemZ200409979263QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item2ea95d997f
-
[A4 B6] Postjówki led !!!! Pilne
czasem takie zarowki trzeba wlozyc odwrotnie,bo nie beda swiecic
-
[A4 B6] Postjówki led !!!! Pilne
ja mam takie i tez błędu na FISie nie ma,dobre do ksenow 6000,lub 8000K,bo maja lekki niebieski odcien http://cgi.ebay.co.uk/2-PCS-HID-WHITE-25-LED-SMD-Wedge-BULBS-194-W5W-T10-12v_W0QQitemZ280427082717QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item414ac1b3dd
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zagadaj do Szkopka,Eurochipa,Etronica z samego Londynu-jeszcze na chipa i znizke w warsztacie sie zalapiiesz
-
[B5 ADR] Wysoka temperatura płynu chłodniczego
sprawdz obieg
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
jak zamawiales z tej stronki-to zaszla pomylka z ich strony-to co jest na zdjeciu to splitter,do silnikow z zamknietym obiegiem-jak nasze 1,8T,a ten z zaslepionym wylotem to nie jest splitter,tylko BOV-moze dzialac,ale nie musi...
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Może głupie pytanie, ale...jak do tego doszedłeś? W sensie w jaki sposób rozszyfrowałeś, że na kodowanie składają się te wartości a nie inne? http://wiki.ross-tech.com/index.php/Audi_A4_%288E%29_Comfort_System
-
[B5 AJM] Regulacja alarmu fabrycznego
to urzadzonko na pewno nie pochodzi od fabrycznego alarmu vag/35-c.zamek/bledy- kazde uruchomienie alarmu,przez czujnik bedzie pokazane jako blad (xxxxx-alarm triggered by.....)
-
[B5 ADR] Wysoka temperatura płynu chłodniczego
wymieniona w sierpniu- ale zobacz czy jest obieg,na wolnych powinno byc widac w zbiorniczku,albo wpusc krople lub wiecej jakiegos kolorowego plynu-moze byc sok malinowy-wtedy bedziesz wiedzial,czy obieg jest i czy pompa dziala poprawnie,chociaz przy walnietej pompie,woda powinna sie gotowac w wyzszych obrotach i temperatura ponosic,ja tak mialem,jak mi sie wirnik od pompy urwal-,mozna bylo powoli jechac,ale przy przygazowce ,wlaczal sie komunikat na fisie
-
[B6 AVJ] Problem z hamulcami
ja tez bym zaczął od wymiany plynu i ogledzin zaciskow i tłoczków tylnej osi,linka -co z nia...
-
[A6 AWT] Podczas pracy silnika na wolnych obrotach miga kontrolka abs
zgadujesz? drgania moga wywolywac ruch na stykach-VAG i do roboty,potem bedziemy wiedziec wiecej
-
[B5 AJM] Regulacja alarmu fabrycznego
zrob fotki i wklej,bo jakos nie moge sobie ttego wyobrazic... nie pamietam,czy w B5 jest regulacja czujnikow,ale mozesz sprawdzic w c.zamku/adaptacje/kanl 01-chyba tam jest czulosc...
-
[B5 AFN] Gdzie chipować do 500zł? Warszawa i okolice
do autora-nie sluchaj glupot,ze ktos ,kto ma wiedze-zrobi ci to za pol darmo-opcja taka jest,ale wtedy musialbys byc jego dobrym kolega,a 500 pln'ow pokrywa koszty dojazdu,pradu i wodki dla obslugi-normalnie nie trafisz nic DOBREGO ponizej tysiaca,nic nie kupuj na aukcjach,zadnych kosci do wlutowania,juz tlumacze dlaczego-po pierwsze,auto masz w dobrej kondycji,ale nie masz pojecia w jakiej kondycji bylo auto,na ktorym chip byl robiony...po drugie ,to gotowce sa stosowane za granicami Polski,a ich "uzytkownicy" zmagaja sie z nieustajacymi problemami,typu czarna chmura dymu z wydechu-w wiekszosci przypadkow,bo programy sa zle dobrane,ale jak mozna je dobrze zrobic,bez auta...-zostaw te 500 stowek i po swietach uzbieraj sobie nastepne 700 i na wakacje sobie zrobisz program,moze w miedzyczsie zalapiesz sie gdzies w okolicy na grupowego chipa-wyjdzie taniej,obserwuj forum...zawsze jest jakies info o promocjach...
-
[B5 ADR] Wysoka temperatura płynu chłodniczego
czesci ori,bo z zamiennikami moga byc problemy
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
wtedy ,na spocie B7 stala na postojowych-ale i tak nie ma duzej roznicy-6000k daja rade
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
pewnie ba BOVa forge'a
-
[B6 AVJ] Wspomaganie nie domaga
a czemu nie od innego 4-cylindrowca? nie rozumiem,skoro pompa niedomaga-to wymien na takla sama z innego auta-po co kombinacje z 2,5 TDi? i demontowanie kolka
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
akurat na te swieta zostaje w UK wiec raczej sie wybiore na zlocik pohustac sobie gula hehe a dlaczego chcesz sobie hustac gula?
-
[All] Rozebranie turbo
ja jedno rozkrecilem,tzn czesc zimna,odkrecilem srubki,z takim uchwytem,po drugirj stronie przymocowany byl aktuator,zdjąłem muszle kompresora i wyjąłem wirnik-zadnych uszczelek nie bylo,wszystko na styk metalu-nie moglem tylko sie dobrac do wirnika,w drugim turbo-odkrecilem aktuator i po przeciwnej stronie zaczep,ale nie moglem zdjąć muszli kompresora,cos tam trzyma-i zostawilem i tak sobie lezy na strychu-moze, jak znajde chwile-zajme sie tym znowu