Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 ADP] Silnik zgasł w czasie jazdy i nie zapala
ja właśnie o tym krućcu myślałem...
-
[ALL B5] Zamykanie(alarm) i kierunki
tak ma byc mysliszz,ze nie mamy co robic,tylko siedzimy 24 h na Forum?o tej porze niektorzy jeszcze spia,a inni wlasnie wychodza,lub wlasnie przyszli do pracy-,skoro to Twoj pierwszy post-to ok,nastepnym razem bedziesz wiedziec
-
[B5 AEB] Problemy z ciśnieniem doładowania
jesli to turbo pochodzi ze znanego nam obojgu linka w innym dziale-to juz masz odpowiedzx-jesli nie-to i tak stawiam,ze turbo padlo na pysk-bo jesli na MBC utrzymuje tyle,ile chcesz-to nie ma nieszczelnosci-pozostaje tylko kompresor turbiny i N75-ktory moze przepuszczac-to ostatnie juz sprawdziles-czyli w kompresorze moglo sie cos przycinac-jesli to hybryda,albo jakis "zamiennik"-dlatego nie dmucha tyle,co powinna,a na MBC cisnienie jest kumulowane
-
[ALL] Jak pozbyć się immobilizera ?
zrob zdjecie pilota-to ci powiem,czy to ori-przycisk na pilocie byl,ale do podczerwieni
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
pakiet zawiera 208 niemiecki,303,311 i vw tool
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
sprobujesz czyms innym pomoze,albo nie- mi pomagalo zawsze
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
409 -jesli nie jest ori-jest ciezka-tamte sa starsze i dlatego prostrze-ja ,jesli mam problem z jakims sterownikiem-odpalam drugiego vaga :wink4:jeszcze nie bylo "oporów" ze strony aut...
-
[ALL] Jak pozbyć się immobilizera ?
w seryjnych wersjach nie bylo immo na przycisk-to pewnie jakis dokladany alarm z taka opcja-w tym przycisku szukalbym problemu
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
ja uzywam 303 i 312-daj maila
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
moze uzyj innego vaga ,lub vwtool
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
forge 007- to tylko nazwa firmy a nie model produktu
-
[INNE] Vag nie łączy się z modułem
a lączy sie z czyms innym? czy w ogóle sie nie łączy?
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
byly,ale dostanie ich graniczy z cudem...
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
no to jeszcze pozostaje problem dopasowania od Saaba,ale pojade i zobacze czy beda dobre
-
[ALL B6] Strona ErWina
a probowałeś? nie wiem,czy to jest to,czego szukasz- https://erwin.volkswagen.de/erwin/showHome.do
-
[B6 AVJ] [B6 AVJ] Problem z mocą silnika
...i dorzuc logi
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
to nie jest Splitter tylko BOV-splitter ma dwa wyloty,jak DV,tylko obok ma "gwizdek",zeby czesc powietrza uchodzila z ssykiem-tak wyglada splitterhttp://www.postimage.org/image.php?v=Tseu3w9 na zdjeciu od zaku9999 dokladnie widac,ze nie ma powrotu do dolotu powietrza-jest to miejsce zaslepione nakretka-uniwersalny BOV-odkrecajac te nakretke i wkrecajac kruciec-masz Splittera-to jest znaczaca roznica pomiedzy BOVem,a Splitterem-splitter upuszcza czesc kompresji w atmosfere,a reszta powraca do dolotu,a BOV upuszcza calosc w atmosfere
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
nic nie kombinuje-rozmowy ida w dobrym kierunku ,na nastepny weekend umawiam sie z gosciem na ogledziny wtryskow od Saaba,bo 320 od audi to w dzien ze swieczka mozna szukac-akurat te sa bardzo rzadkie i ciezkie do znalezienia-a co smieszne-juz nie produkowane,bo zastapione 210@3 bar i pupa-trzeba sprawdzac inne Bosha-te co mam na oku dlugoscia sa takie same-60mm,ale musze zobaczyc,czy saab ma taka sama wtyczke,jak tak-to biore 272 @3 bar,wiec bedzie blisko,czego chcialem-moge sie jeszcze pokusic o ciut wieksze np cos ponizej 400cc @4 bar i zobaczyc,jak sie auto bedzie zachowywac-jesli bedzie lipa-to albo zostawie,sprzedam dalej ,lub oddam,zamienie etc a jesli chodzi o wyliczanie stosunku-to czysto teoretyczny wywod i moja chec dowiedzenia sie czegos wiecej,czy mozna to jakos wyliczyc-mozna,ale i tak trzeba kompa,zeby to zestroic ,zeby banglalo dobrze-to akurat wiemy wszyscy...
-
[ALL B5] Różnica bloków AEB i ADR
prosta nie jest,ale wszystko byloby uwzglednione w kosztorysie-ile pieniedzy potrzeba,zeby to zrobic ,ile czasu-wszystko-wtedy temat nie bedzie podlegal zadnej dyskusji-warto-niewarto,bo kazdy ,kto bedzie sie borykał z problemem uturbiania silnika-bedzie mial wszystko czarno-na bialym,skoncza sie tez wtedy zakladanie tematow-czy warto? bo kazdy sam sobie bedzie musial odpowiedziec,majac kosztorys przed oczami...to tak,jakby ktos chcial wybudowac dom,ale nie mial pojecia ,co mu do tego bedzie potrzebne-najpierw robi sie kosztorys,a potem liczy fundusze,czy wystarczy i porownac,co lepsze -budowa,czy zakup juz gotowego......takie samo zalozenie jest tutaj-zrobic kosztorys,ile i co jest potrzebne,a nie czy warto,
-
problem z vag-com
to i tak mailem nie pojdzie-trzeba dzielic
-
[ALL B5] Praca prztwornicy bez żarnika.
nie dziala,bo nie ma obiegu prądu
-
problem z vag-com
mam etkę, tylko jak to wysłać jak to ma 2GB... jak skompresujesz do RAR,to ile to bedzie mialo?
-
[ALL B5] Różnica bloków AEB i ADR
bedzie kosztorys-kazdy potencjalny amator zmian,bedzie wiedzial ,jakie fundusze z tym sie wiążą
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
dzieki-teraz zrozumialem
-
[ALL B5] Różnica bloków AEB i ADR
udowadniac nie trzeba-my to juz wiemy...dla idei i zabicia czasu-pewnie by mozna,bo na pewno nie dla poteznych osiągów... [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 03:37_________________________________________________ to byla metafora...