Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. ja właśnie o tym krućcu myślałem...
  2. tak ma byc mysliszz,ze nie mamy co robic,tylko siedzimy 24 h na Forum?o tej porze niektorzy jeszcze spia,a inni wlasnie wychodza,lub wlasnie przyszli do pracy-,skoro to Twoj pierwszy post-to ok,nastepnym razem bedziesz wiedziec
  3. jesli to turbo pochodzi ze znanego nam obojgu linka w innym dziale-to juz masz odpowiedzx-jesli nie-to i tak stawiam,ze turbo padlo na pysk-bo jesli na MBC utrzymuje tyle,ile chcesz-to nie ma nieszczelnosci-pozostaje tylko kompresor turbiny i N75-ktory moze przepuszczac-to ostatnie juz sprawdziles-czyli w kompresorze moglo sie cos przycinac-jesli to hybryda,albo jakis "zamiennik"-dlatego nie dmucha tyle,co powinna,a na MBC cisnienie jest kumulowane
  4. zrob zdjecie pilota-to ci powiem,czy to ori-przycisk na pilocie byl,ale do podczerwieni
  5. pakiet zawiera 208 niemiecki,303,311 i vw tool
  6. sprobujesz czyms innym pomoze,albo nie- mi pomagalo zawsze
  7. 409 -jesli nie jest ori-jest ciezka-tamte sa starsze i dlatego prostrze-ja ,jesli mam problem z jakims sterownikiem-odpalam drugiego vaga :wink4:jeszcze nie bylo "oporów" ze strony aut...
  8. w seryjnych wersjach nie bylo immo na przycisk-to pewnie jakis dokladany alarm z taka opcja-w tym przycisku szukalbym problemu
  9. moze uzyj innego vaga ,lub vwtool
  10. forge 007- to tylko nazwa firmy a nie model produktu
  11. a lączy sie z czyms innym? czy w ogóle sie nie łączy?
  12. no to jeszcze pozostaje problem dopasowania od Saaba,ale pojade i zobacze czy beda dobre
  13. a probowałeś? nie wiem,czy to jest to,czego szukasz- https://erwin.volkswagen.de/erwin/showHome.do
  14. ...i dorzuc logi
  15. to nie jest Splitter tylko BOV-splitter ma dwa wyloty,jak DV,tylko obok ma "gwizdek",zeby czesc powietrza uchodzila z ssykiem-tak wyglada splitterhttp://www.postimage.org/image.php?v=Tseu3w9 na zdjeciu od zaku9999 dokladnie widac,ze nie ma powrotu do dolotu powietrza-jest to miejsce zaslepione nakretka-uniwersalny BOV-odkrecajac te nakretke i wkrecajac kruciec-masz Splittera-to jest znaczaca roznica pomiedzy BOVem,a Splitterem-splitter upuszcza czesc kompresji w atmosfere,a reszta powraca do dolotu,a BOV upuszcza calosc w atmosfere
  16. nic nie kombinuje-rozmowy ida w dobrym kierunku ,na nastepny weekend umawiam sie z gosciem na ogledziny wtryskow od Saaba,bo 320 od audi to w dzien ze swieczka mozna szukac-akurat te sa bardzo rzadkie i ciezkie do znalezienia-a co smieszne-juz nie produkowane,bo zastapione 210@3 bar i pupa-trzeba sprawdzac inne Bosha-te co mam na oku dlugoscia sa takie same-60mm,ale musze zobaczyc,czy saab ma taka sama wtyczke,jak tak-to biore 272 @3 bar,wiec bedzie blisko,czego chcialem-moge sie jeszcze pokusic o ciut wieksze np cos ponizej 400cc @4 bar i zobaczyc,jak sie auto bedzie zachowywac-jesli bedzie lipa-to albo zostawie,sprzedam dalej ,lub oddam,zamienie etc a jesli chodzi o wyliczanie stosunku-to czysto teoretyczny wywod i moja chec dowiedzenia sie czegos wiecej,czy mozna to jakos wyliczyc-mozna,ale i tak trzeba kompa,zeby to zestroic ,zeby banglalo dobrze-to akurat wiemy wszyscy...
  17. prosta nie jest,ale wszystko byloby uwzglednione w kosztorysie-ile pieniedzy potrzeba,zeby to zrobic ,ile czasu-wszystko-wtedy temat nie bedzie podlegal zadnej dyskusji-warto-niewarto,bo kazdy ,kto bedzie sie borykał z problemem uturbiania silnika-bedzie mial wszystko czarno-na bialym,skoncza sie tez wtedy zakladanie tematow-czy warto? bo kazdy sam sobie bedzie musial odpowiedziec,majac kosztorys przed oczami...to tak,jakby ktos chcial wybudowac dom,ale nie mial pojecia ,co mu do tego bedzie potrzebne-najpierw robi sie kosztorys,a potem liczy fundusze,czy wystarczy i porownac,co lepsze -budowa,czy zakup juz gotowego......takie samo zalozenie jest tutaj-zrobic kosztorys,ile i co jest potrzebne,a nie czy warto,
  18. to i tak mailem nie pojdzie-trzeba dzielic
  19. nie dziala,bo nie ma obiegu prądu
  20. mam etkę, tylko jak to wysłać jak to ma 2GB... jak skompresujesz do RAR,to ile to bedzie mialo?
  21. bedzie kosztorys-kazdy potencjalny amator zmian,bedzie wiedzial ,jakie fundusze z tym sie wiążą
  22. udowadniac nie trzeba-my to juz wiemy...dla idei i zabicia czasu-pewnie by mozna,bo na pewno nie dla poteznych osiągów... [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 03:37_________________________________________________ to byla metafora...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.